Vanavond is het competitieschema van de zaterdag Topklasse bekend gemaakt. Excelsior'31 kan gelijk vol aan de bak, met de seizoensopener tegen GVVV, op zaterdag 18 augustus.
Een week later 'mag' Excelsior'31 op bezoek bij Rijnsburgse Boys, op zaterdag 25 augustus.
Ook dit seizoen is er een 'doordeweeks' programma, dit keer op dinsdag 28 augustus. Dan ontvangt Excelsior'31 de IJsselmeervogels.
Bron: Voetbal op Zaterdag
EERSTE PERIODE
Wedstrijddag 1
18 augustus
Capelle - SC Genemuiden
Excelsior '31 - GVVV
FC Lisse - Noordwijk
HHC Hardenberg - Rijnsburgse Boys
Jodan Boys - IJsselmeervogels
Katwijk - DETO
Kozakken Boys - Scheveningen
Spakenburg - Barendrecht
Wedstrijddag 2
25 augustus
Barendrecht - Capelle
DETO - HHC Hardenberg
GVVV - FC Lisse
Noordwijk - Jodan Boys
Rijnsburgse Boys - Excelsior '31
SC Genemuiden - Katwijk
Scheveningen - Spakenburg
IJsselmeervogels - Kozakken Boys
Wedstrijddag 3
28 augustus
Capelle - Rijnsburgse Boys
Excelsior '31 - IJsselmeervogels
FC Lisse - Jodan Boys
HHC Hardenberg - Noordwijk
Katwijk - GVVV
Kozakken Boys - Barendrecht
Scheveningen - SC Genemuiden
Spakenburg - DETO
Wedstrijddag 4
1 september
Barendrecht - Scheveningen
DETO - Capelle
GVVV - HHC Hardenberg
Jodan Boys - Kozakken Boys
Noordwijk - Excelsior '31
Rijnsburgse Boys - Katwijk
SC Genemuiden - Spakenburg
IJsselmeervogels - FC Lisse
Wedstrijddag 5
8 september
Barendrecht - DETO
Capelle - Noordwijk
Excelsior '31 - FC Lisse
HHC Hardenberg - Jodan Boys
Katwijk - IJsselmeervogels
Kozakken Boys - SC Genemuiden
Scheveningen - Rijnsburgse Boys
Spakenburg - GVVV
Wedstrijddag 6
15 september
DETO - Scheveningen
FC Lisse - Kozakken Boys
GVVV - Capelle
Jodan Boys - Excelsior '31
Noordwijk - Katwijk
Rijnsburgse Boys - Spakenburg
SC Genemuiden - Barendrecht
IJsselmeervogels - HHC Hardenberg
Wedstrijddag 7
22 september
Barendrecht - GVVV
Capelle - Jodan Boys
HHC Hardenberg - Excelsior '31
Katwijk - FC Lisse
Kozakken Boys - DETO
SC Genemuiden - Rijnsburgse Boys
Scheveningen - Noordwijk
Spakenburg - IJsselmeervogels
Wedstrijddag 8
29 september
DETO - SC Genemuiden
Excelsior '31 - Kozakken Boys
FC Lisse - HHC Hardenberg
GVVV - Scheveningen
Jodan Boys - Katwijk
Noordwijk - Spakenburg
Rijnsburgse Boys - Barendrecht
IJsselmeervogels - Capelle
Wedstrijddag 9
6 oktober
Barendrecht - IJsselmeervogels
Capelle - Excelsior '31
DETO - GVVV
Katwijk - HHC Hardenberg
Kozakken Boys - Rijnsburgse Boys
SC Genemuiden - Noordwijk
Scheveningen - Jodan Boys
Spakenburg - FC Lisse
Wedstrijddag 10
13 oktober
Excelsior '31 - Katwijk
FC Lisse - Capelle
GVVV - SC Genemuiden
HHC Hardenberg - Kozakken Boys
Jodan Boys - Spakenburg
Noordwijk - Barendrecht
Rijnsburgse Boys - DETO
IJsselmeervogels - Scheveningen
TWEEDE PERIODE
Wedstrijddag 11
27 oktober
Excelsior '31 - Spakenburg
FC Lisse - Scheveningen
GVVV - Rijnsburgse Boys
HHC Hardenberg - Capelle
Jodan Boys - Barendrecht
Katwijk - Kozakken Boys
Noordwijk - DETO
IJsselmeervogels - SC Genemuiden
Wedstrijddag 12
3 november
Barendrecht - FC Lisse
Capelle - Katwijk
DETO - IJsselmeervogels
Kozakken Boys - GVVV
Rijnsburgse Boys - Noordwijk
SC Genemuiden - Jodan Boys
Scheveningen - Excelsior '31
Spakenburg - HHC Hardenberg
Wedstrijddag 13
10 november
Capelle - Kozakken Boys
Excelsior '31 - Barendrecht
FC Lisse - SC Genemuiden
HHC Hardenberg - Scheveningen
Jodan Boys - DETO
Katwijk - Spakenburg
Noordwijk - GVVV
IJsselmeervogels - Rijnsburgse Boys
Wedstrijddag 14
17 november
Barendrecht - HHC Hardenberg
DETO - FC Lisse
GVVV - IJsselmeervogels
Noordwijk - Kozakken Boys
Rijnsburgse Boys - Jodan Boys
SC Genemuiden - Excelsior '31
Scheveningen - Katwijk
Spakenburg - Capelle
Wedstrijddag 15
24 november
Capelle - Scheveningen
Excelsior '31 - DETO
FC Lisse - Rijnsburgse Boys
HHC Hardenberg - SC Genemuiden
Jodan Boys - GVVV
Katwijk - Barendrecht
Kozakken Boys - Spakenburg
IJsselmeervogels - Noordwijk
Wedstrijddag 16
1 december
Capelle - Barendrecht
Excelsior '31 - Rijnsburgse Boys
FC Lisse - GVVV
HHC Hardenberg - DETO
Jodan Boys - Noordwijk
Katwijk - SC Genemuiden
Kozakken Boys - IJsselmeervogels
Spakenburg - Scheveningen
Wedstrijddag 17
8 december
Barendrecht - Spakenburg
DETO - Katwijk
GVVV - Excelsior '31
Noordwijk - FC Lisse
Rijnsburgse Boys - HHC Hardenberg
SC Genemuiden - Capelle
Scheveningen - Kozakken Boys
IJsselmeervogels - Jodan Boys
Wedstrijddag 18
19 januari
Capelle - DETO
Excelsior '31 - Noordwijk
FC Lisse - IJsselmeervogels
HHC Hardenberg - GVVV
Katwijk - Rijnsburgse Boys
Kozakken Boys - Jodan Boys
Scheveningen - Barendrecht
Spakenburg - SC Genemuiden
Wedstrijddag 19
26 januari
Barendrecht - Kozakken Boys
DETO - Spakenburg
GVVV - Katwijk
Jodan Boys - FC Lisse
Noordwijk - HHC Hardenberg
Rijnsburgse Boys - Capelle
SC Genemuiden - Scheveningen
IJsselmeervogels - Excelsior '31
Wedstrijddag 20
2 februari
Barendrecht - SC Genemuiden
Capelle - GVVV
Excelsior '31 - Jodan Boys
HHC Hardenberg - IJsselmeervogels
Katwijk - Noordwijk
Kozakken Boys - FC Lisse
Scheveningen - DETO
Spakenburg - Rijnsburgse Boys
DERDE PERIODE
Wedstrijddag 21
16 februari
DETO - Barendrecht
FC Lisse - Excelsior '31
GVVV - Spakenburg
Jodan Boys - HHC Hardenberg
Noordwijk - Capelle
Rijnsburgse Boys - Scheveningen
SC Genemuiden - Kozakken Boys
IJsselmeervogels - Katwijk
Wedstrijddag 22
2 maart
Barendrecht - Rijnsburgse Boys
Capelle - IJsselmeervogels
HHC Hardenberg - FC Lisse
Katwijk - Jodan Boys
Kozakken Boys - Excelsior '31
SC Genemuiden - DETO
Scheveningen - GVVV
Spakenburg - Noordwijk
Wedstrijddag 23
9 maart
DETO - Kozakken Boys
Excelsior '31 - HHC Hardenberg
FC Lisse - Katwijk
GVVV - Barendrecht
Jodan Boys - Capelle
Noordwijk - Scheveningen
Rijnsburgse Boys - SC Genemuiden
IJsselmeervogels - Spakenburg
Wedstrijddag 24
16 maart
Barendrecht - Noordwijk
Capelle - FC Lisse
DETO - Rijnsburgse Boys
Katwijk - Excelsior '31
Kozakken Boys - HHC Hardenberg
SC Genemuiden - GVVV
Scheveningen - IJsselmeervogels
Spakenburg - Jodan Boys
Wedstrijddag 25
23 maart
Excelsior '31 - Capelle
FC Lisse - Spakenburg
GVVV - DETO
HHC Hardenberg - Katwijk
Jodan Boys - Scheveningen
Noordwijk - SC Genemuiden
Rijnsburgse Boys - Kozakken Boys
IJsselmeervogels - Barendrecht
Wedstrijddag 26
6 april
Barendrecht - Jodan Boys
Capelle - HHC Hardenberg
DETO - Noordwijk
Kozakken Boys - Katwijk
Rijnsburgse Boys - GVVV
SC Genemuiden - IJsselmeervogels
Scheveningen - FC Lisse
Spakenburg - Excelsior '31
Wedstrijddag 27
13 april
Excelsior '31 - Scheveningen
FC Lisse - Barendrecht
GVVV - Kozakken Boys
HHC Hardenberg - Spakenburg
Jodan Boys - SC Genemuiden
Katwijk - Capelle
Noordwijk - Rijnsburgse Boys
IJsselmeervogels - DETO
Wedstrijddag 28
20 april
Barendrecht - Excelsior '31
DETO - Jodan Boys
GVVV - Noordwijk
Kozakken Boys - Capelle
Rijnsburgse Boys - IJsselmeervogels
SC Genemuiden - FC Lisse
Scheveningen - HHC Hardenberg
Spakenburg - Katwijk
Wedstrijddag 29
4 mei
Capelle - Spakenburg
Excelsior '31 - SC Genemuiden
FC Lisse - DETO
HHC Hardenberg - Barendrecht
Jodan Boys - Rijnsburgse Boys
Katwijk - Scheveningen
Kozakken Boys - Noordwijk
IJsselmeervogels - GVVV
Wedstrijddag 30
11 mei
Barendrecht - Katwijk
DETO - Excelsior '31
GVVV - Jodan Boys
Noordwijk - IJsselmeervogels
Rijnsburgse Boys - FC Lisse
SC Genemuiden - HHC Hardenberg
Scheveningen - Capelle
Spakenburg - Kozakken Boys