HSC'21 uit Haaksbergen (zondagtopklasse) werd gekoppeld aan Rijnsburgse Boys en treft daarmee een loodzware tegenstander uit de zaterdagtopklasse. HSC speelt uit. Mocht HSC winnen, dan treft het de profs van FC Volendam. HHC uit Hardenberg speelt uit bij HBS.
Overzicht, bron:
VoZ
Eerste ronde
|
Kozakken Boys |
- Alcides |
|
|
EHC Heuts |
- SC Genemuiden |
|
|
IJsselmeervogels |
- Argon |
|
|
Internos |
- ONS BOSO Sneek |
|
|
Excelsior '31 |
- FC Lienden |
|
|
FC Chabab |
- RVVH |
|
|
Rijnsburgse Boys |
- HSC '21 |
|
|
Kloetinge |
- EVV |
|
|
Staphorst |
- Haaglandia Winston |
|
|
Sparta Nijkerk |
- WKE |
|
|
Spakenburg |
- Achilles '29 |
|
|
De Treffers |
- Montfoort |
|
|
Capelle |
- Unitas |
|
|
De Zouaven |
- DETO |
|
|
VVOG |
- Leonidas |
|
|
Noordwijk |
- Sittard |
|
|
SWZ BOSO Sneek |
- Jodan Boys |
|
|
JVC Cuijk |
- Barendrecht |
|
|
XerxesDZB |
- NVC |
|
|
HBS |
- HHC Hardenberg |
|
|
UNA Brintvast |
- Scheveningen |
|
|
DVS '33 Ermelo |
- AFC |
|
|
FC Lisse |
- RKHVV |
|
|
GVVV |
- Groene Ster |
|
|
ADO '20 |
- Katwijk |
|
|
Gemert |
- VVSB |
|
|
Hoogeveen |
- DESO Van der Horst |
|
|
SC Feyenoord |
- Hollandia |
|
Tweede ronde
|
AZ |
- SC Veendam |
|
|
NEC |
- Feyenoord |
|
|
FC Chaban/RVVH |
- FC Twente |
|
|
Gemert/VVSB |
- Vitesse |
|
|
FC Utrecht |
- Ajax |
|
|
Spakenburg/Achilles '29 |
- PSV |
|
|
Kozakken Boys/Alcides |
- SC Heerenveen |
|
|
Roda JC |
- PEC Zwolle |
|
|
Rijnsburgse Boys |
- FC Volendam |
|
|
Sparta |
- AGOVV |
|
|
Sparta Nijkerk/WKE |
- De Graafschap |
|
|
De Zouaven/DETO |
- EHC Heuts/SC Genemuiden |
|
|
Go Ahead Eagles |
- VVV Venlo |
|
|
JVC Cuijk/Barendrecht |
- FC Eindhoven |
|
|
SWZ BOSO Sneek/Jodan Boys |
- Noordwijk/Sittard |
|
|
Willem II |
- FC Dordrecht |
|
|
SC Feyenoord/Hollandia |
- Fortuna Sittard |
|
|
UNA Brintvast/Scheveningen |
- FC Oss |
|
|
IJsselmeervogels/Argon |
- ADO Den Haag |
|
|
XerxesDZB/NVC |
- Helmond Sport |
|
|
Kloetinge/EVV |
- Telstar |
|
|
DVS '33 Ermelo/AFC |
- FC Den Bosch |
|
|
Staphorst/Haaglandia Winston |
- De Treffers/Montfoort |
|
|
Hoogeveen/DESO V.d. Horst |
- SC Cambuur |
|
|
GVVV/Groene Ster |
- FC Groningen |
|
|
Excelsior '31/FC Lienden |
- Heracles Almelo |
|
|
MVV |
- NAC Breda |
|
|
ADO '20/Katwijk |
- Almere City FC |
|
|
Capelle/Unitas |
- HBS/HHC Hardenberg |
|
|
VVOG/Leonidas |
- FC Emmen |
|
|
FC Lisse/RKHVV |
- RKC Waalwijk |
|
|
Internos/ONS BOSO Sneek |
- Excelsior |
|
1e ronde woensdag 22 augustus 2012:
56 deelnemers (amateurverenigingen)
28 wedstrijden (zoveel als mogelijk zaterdag tegen zondagclubs)
2e ronde dinsdag 25, woensdag 26, donderdag 27 september 2012:
64 deelnemers (28 winnaars 1e ronde + alle 36 BVO's)
32 wedstrijden (Europees spelende clubs komen niet tegen elkaar uit)
3e ronde dinsdag 30 en woensdag 31 oktober, donderdag 1 november 2012:
32 deelnemers (32 winnaars 2e ronde)
16 wedstrijden (Europees spelende clubs komen niet tegen elkaar uit)
1/8e finales dinsdag 18, woensdag 19, donderdag 20 december 2012:
8 wedstrijden (16 winnaars 3e ronde)
1/4e finales dinsdag 29, woensdag 30 en donderdag 31 januari 2013:
4 wedstrijden (8 winnaars 1/8e finales)
1/2e finales dinsdag 26, woensdag 27 of donderdag 28 februari 2013:
2 wedstrijden (4 winnaars 1/4e finales)
Finale donderdag 9 mei 2013 (Hemelvaartsdag), 18.00 uur:
Winnaar van eerst gelote halve finalewedstrijd wordt als thuisspelend team in de finale aangemerkt.