Sportvereniging Excelsior'31 Rijssen

Nieuws over Hoofdklasser Excelsior'31

  • Noteer in de agenda: Voorbereiding Excelsior'31 1 seizoen 2017/2018 Noteer in de agenda: Voorbereiding Excelsior'31 1 seizoen 2017/2018

Voorbereiding Excelsior'31 (let op: aanvangstijden onder voorbehoud)
* Dinsdag 8 augustus, Excelsior'31 - Jong Go Ahead Eagles 1-2
* Zaterdag 12 augustus, Excelsior'31 - HSC'21 1-1
* Dinsdag 15 augustus: Fletcher TOP Toernooi bij Excelsior'31
* Zaterdag 19 augustus: Fletcher TOP Toernooi bij Excelsior'31
* Zaterdag 26 augustus, 15.00 uur: MSC Meppel - Excelsior'31
* Dinsdag 29 augustus, 20.00 uur: DETO Twenterand - Excelsior'31

Selectie Excelsior'31 seizoen 2017/2018:
Keepers: Melvin Koetsier, Wilco Nieuwenhuis, Mart Nieuwenhuis
Verdedigers: Dylan Vosskühler, Jurriaan Seppenwoolde, Melvin Velthuis, Daan Ligtenberg, Stijn Beverdam, Simon Baysoy (DOS'37), Tom Brummelhuis (HSC'21)
Middenvelders: Boy Boeloerditi, Niek Davina, Amanuel Isa, Mark Breukink, Jasper Veltkamp, Niek Averesch, Michel Gerritsen Mulkes, Mirko Zwiers (SVZW)
Aanvallers: Hielke Penterman, Hakim Ezafzafi, Cem Köse, Ogúzhan Sahin (Rohda Raalte) en Alfaro Vlijter (Fortuna Wormerveer)

Klik hier voor de namen en rugnummers van de Excelsior'31-selectie

Excelsior'31 1 trapt het nieuwe voetbalseizoen 2017/2018 af in Huizen. Op zaterdag 2 september gaat het op bezoek bij de degradant uit de Derde Divisie Zaterdag, sv Huizen. De eerste thuiswedstrijd staat een week later op het programma, dan is Sparta Nijkerk de tegenstander.

De laatste competitiewedstrijd voor de winterstop vindt plaats op zaterdag 16 december, thuis tegen HZVV. De tweede seizoenshelft begint op zaterdag 20 januari, uit tegen SDC Putten. Het laatste competitieduel is op zaterdag 26 mei, op De Toekomst in Amsterdam is Ajax dan de tegenstander.    

Klik hier voor het volledige speelschema van de Zaterdag Hoofdklasse B

Speelschema Excelsior'31, Zaterdag Hoofdklasse B 2017/2018
Zaterdag 2 september 2017, 14.30 uur: Huizen - Excelsior'31
Zaterdag 9 september 2017, 14.30 uur: Excelsior'31 - Sparta Nijkerk
Zaterdag 16 september 2017, 14.30 uur: AZSV - Excelsior'31
Zaterdag 23 september 2017, 14.30 uur: Excelsior'31 - Eemdijk
Zaterdag 30 september 2017, 15.00 uur: Urk - Excelsior'31
Zaterdag 7 oktober 2017, 14.30 uur: Excelsior'31 - Berkum
Zaterdag 14 oktober 2017, 14.30 uur: NSC Nijkerk - Excelsior'31
Zaterdag 21 oktober 2017, 14.30 uur: Excelsior'31 - SDC Putten
Zaterdag 28 oktober 2017, 14.30 uur: Staphorst - Excelsior'31
Zaterdag 4 november 2017, 14.30 uur: Excelsior'31 - Ajax
Zaterdag 18 november 2017, 15.00 uur: CSV Apeldoorn - Excelsior'31
Zaterdag 25 november 2017, 14.30 uur: Excelsior'31 - HSV De Zuidvogels
Zaterdag 2 december 2017, 14.30 uur: Excelsior'31 - SC Genemuiden
Zaterdag 9 december 2017, 14.30 uur: sv DFS - Excelsior'31
Zaterdag 16 december 2017, 14.30 uur: Excelsior'31 - HZVV
Zaterdag 20 januari 2018, 14.30 uur: SDC Putten - Excelsior'31
Zaterdag 27 januari 2018, 14.30 uur: Excelsior'31 - Urk
Zaterdag 3 februari 2018,  14.30 uur: Berkum - Excelsior'31
Zaterdag 17 februari 2018, 15.00 uur: Sparta Nijkerk - Excelsior'31
Zaterdag 24 februari 2018, 14.30 uur: Excelsior'31 - Huizen
Zaterdag 10 maart 2018, 14.30 uur: Eemdijk - Excelsior'31
Zaterdag 17 maart 2018, 14.30 uur: Excelsior'31 - AZSV
Zaterdag 24 maart 2018, 15.00 uur: HZVV - Excelsior'31
Zaterdag 31 maart 2018, 14.30 uur: Excelsior'31 - NSC Nijkerk
Zaterdag 7 april 2018, 14.30 uur: SC Genemuiden - Excelsior'31
Zaterdag 14 april 2018, 14.30 uur: Excelsior'31 - sv DFS
Zaterdag 21 april 2018, 14.30 uur: Excelsior'31 - CSV Apeldoorn
Zaterdag 12 mei 2018, 14.30 uur: HSV De Zuidvogels - Excelsior'31
Zaterdag 19 mei 2018, 14.30 uur: Excelsior'31 - Staphorst
Zaterdag 26 mei 2018, 14.30 uur: Ajax - Excelsior'31

Doordat ACV en DOVO afgelopen seizoen promoveerden en Flevo Boys, Oranje Nassau Groningen, SDV Barneveld en ASV Dronten degradeerden zijn er zes nieuwe tegenstanders voor Excelsior'31.

Dit zijn Ajax uit Amsterdam (vorig seizoen zesde in de Hoofdklasse A), Berkum uit Zwolle (kampioen Eerste klasse D), HSV De Zuidvogels uit Huizen (vorig seizoen derde in de Eerste klasse A, winnaar nacompetitie), HZVV uit Hoogeveen (kampioen Eerste klasse E), Huizen (vorig seizoen zeventiende in de Derde Divisie Zaterdag) en sv DFS uit Opheusden (vorig seizoen negende in de Hoofdklasse A).  

Indeling Hoofdklasse B seizoen 2017/2018:
- Ajax
- AZSV
- Berkum
- CSV Apeldoorn
- Eemdijk
- Excelsior'31
- HSV de Zuidvogels
- Huizen
- HZVV
- NSC Nijkerk
- SC Genemuiden
- SDC Putten
- Sparta Nijkerk
- Staphorst
- sv DFS
- sv Urk

 



Klik hier voor het nieuwsarchief




Publicatiedatum: 15 Augustus 2017