Sportvereniging Excelsior'31 Rijssen

Nieuws over Hoofdklasser Excelsior'31

  • Wedstrijdprogramma van deze week Wedstrijdprogramma van deze week

Klik hier voor het thuis- en uit wedstrijdprogramma van alle Excelsior'31 jeugd-, senioren-, meiden- en zaalvoetbalteams

Programma    Week 17  
         
Aanvang Aanwezig   Thuis team Uit team
         
      Maandag 23 april   
18:30 17:30   Holten JO13-3 Excelsior'31 JO13-8
18:30 17:45   Excelsior'31 JO13-10 Juventa '12 JO13-4
18:30 18:00   Excelsior'31 JO11-6 De Tubanters1897 JO11-5
18:30 17:45   Excelsior'31 MO13-1 Avanti W. MO13-1
         
      Woensdag 25 april   
18:45 18:00   Excelsior'31 JO13-9 De Zweef JO13-4G
18:30 18:00   Excelsior '31 JO9-4M ATC '65 JO9-9M
18:45 18:00   Excelsior'31 MO15-1 KOSC MO15-1
18:30 18:00   Excelsior'31 MO11-1 Blauw Wit'66 MO11-1
         
      Donderdag 26 april   
18:45 18:00   Excelsior'31 JO15-8 Haaksbergen JO15-2
19:00 17:45   Almen JO13-1G Excelsior'31 JO13-7
18:45 18:15   Excelsior'31 JO11-3 De Esch JO11-2
18:45 18:15   Excelsior'31 JO11-11 Excelsior'31 JO11-12

Wedstrijdprogramma voor zaterdag 28 april:

Aanvang Aanwezig   Thuis team Uit team
      Jeugd onder 19  
14:30 12:15 (A1) Olde Veste'54 JO19-1 Excelsior'31 JO19-1
12:45 12:00 (A2) Excelsior'31 JO19-2 FC Eibergen JO19-1
12:30 11:00 (A4) Bergentheim JO19-2 Excelsior'31 JO19-4
14:30 13:15 (A5) Bon Boys JO19-3 Excelsior'31 JO19-5
         
      Jeugd onder 17  
12:30 11:00 (B1) Oranje Nassau JO17-1 Excelsior'31 JO17-1
11:00 10:15 (B2) Excelsior'31 JO17-2 WVV '34 JO17-1
10:30 09:15 (B3) BZSV de Blauwwitters JO17-1 Excelsior'31 JO17-3
    (B4) Excelsior'31 JO17-4 Vrij
    (B5) Excelsior'31 JO17-5 Vrij
11:00 10:15 (B6) Excelsior'31 JO17-6 Vroomshoopse Boys JO17-3
         
      Jeugd onder 15  
10:30 08:30 (C1) HZVV JO15-1 Excelsior'31 JO15-1
    (C2) Excelsior'31 JO15-2 Vrij
    (C3) Excelsior'31 JO15-3 Vrij
11:30 10:15 (C4) La Première JO15-1 Excelsior'31 JO15-4
09:45 09:00 (C5) Excelsior'31 JO15-5 SVZW JO15-3
09:30 08:45 (C6) Excelsior'31 JO15-6 Markelo JO15-2G
12:45 11:45 (C7) Rood Zwart JO15-4 Excelsior'31 JO15-7
    (C8) Excelsior'31 JO15-8 Vrij
    (C9) Excelsior'31 JO15-9 Vrij
         
      Jeugd onder 13  
09:45 08:15 (D1) Excelsior'31 JO13-1 HHC Hardenberg JO13-1
10:00 08:30 (D2) ST: Reunie/GSV '63 JO13-1 Excelsior'31 JO13-2
    (D3) Excelsior'31 JO13-3 Vrij
    (D4) Excelsior'31 JO13-4 Vrij
    (D5) Excelsior'31 JO13-5 Vrij
11:15 10:00 (D6) Barbaros JO13-1 Excelsior'31 JO13-6
    (D7) Excelsior'31 JO13-7 Vrij
    (D8) Excelsior'31 JO13-8 Vrij
09:00 07:30 (D9) Bergentheim JO13-3 Excelsior'31 JO13-9
    (D10) Excelsior'31 JO13-10 Vrij
Programma    Zaterdag 28 April 
         
Aanvang Aanwezig   Thuis team Uit team
      Jeugd onder 11  
    (E1) Excelsior'31 JO11-1 Vrij
09:30 09:00 (E2) Excelsior'31 JO11-2 Almelo JO11-1
    (E3) Excelsior'31 JO11-3 Vrij
    (E4) Excelsior'31 JO11-4 Vrij
10:00 09:00 (E5) Luctor Et Emergo JO11-1 Excelsior'31 JO11-5
    (E6) Excelsior'31 JO11-6 Vrij
    (E7) Excelsior'31 JO11-7 Vrij
    (E8) Excelsior'31 JO11-8 Vrij
    (E9) Excelsior'31 JO11-9 Vrij
09:30 09:00 (E10) Excelsior'31 JO11-10 DOS'37 JO11-4G
    (E11) Excelsior'31 JO11-11 Vrij
    (E12) Excelsior'31 JO11-12 Vrij
08:30 07:45 (E13) SVZW JO11-5 Excelsior'31 JO11-13
         
      Jeugd onder 9  
    (F1) Excelsior'31 JO9-1 Vrij
08:30 08:00 (F2) Excelsior'31 JO9-2 Markelo JO9-1
         
      Jeugd onder 8  
      Excelsior'31 JO8-1 Vrij
         
      Dames / Meisjes voetbal  
    (MA1) Excelsior'31 MO19-1 Vrij
11:00 10:15 (MB1) Excelsior'31 MO17-1 SVVN MO17-1
11:15 10:15 (MB2) Luctor Et Emergo MO17-1 Excelsior'31 MO17-2
    (MC1) Excelsior'31 MO15-1 Vrij
    (MD1) Excelsior'31 MO13-1 Vrij
    (MD2) Excelsior'31 MO13-2 Vrij
    (MD3) Excelsior'31 MO13-3 Vrij
    (ME1) Excelsior'31 MO11-1 Vrij
08:30 08:00 (ME2) Excelsior'31 MO11-2 Berghuizen MO11-3
    (ME3) Excelsior'31 MO11-3 Vrij
    (MF3) Excelsior'31 JO9-3 Vrij
09:45 08:45 (MF4) BWO JO9-9M Excelsior '31 JO9-4M

 



Klik hier voor het nieuwsarchief




Publicatiedatum: 23 April 2018