Het programma voor de jeugd van zaterdag 10 december

Foto bij Het programma voor de jeugd van zaterdag 10 december

Het programma voor de jeugd van zaterdag 10 december

Programma    Zaterdag 10 December 2022   Excelsior'31
           
Aanvang Aanwezig Thuis team Uit team Comp. Scheidsrechter
    Jongens onder 19      
11:45 10.30 Excelsior'31 JO19-1 WVF JO19-1   J.S.M. Groot Koerkamp
12:45 12.00 Excelsior'31 JO19-2 Haarle JO19-1    
    Excelsior'31 JO19-3 Vrij    
12:45 12.00 Excelsior'31 JO19-4 Hulzense Boys JO19-2    
11:00 09.45 BZSV de Blauwwitters JO19-1 Excelsior'31 JO19-5    
    Jongens onder 17      
12:15 10.45 ATC'65 JO17-1 Excelsior'31 JO17-1   J. Soppe
15:00 13.45 SVZW JO17-1 Excelsior'31 JO17-2    
12.30 11.15 DOS '37 JO17-2JM Excelsior'31 JO17-3    
11:00 10.15 Excelsior'31 JO17-4 Excelsior'31 JO17-5    
11:00 10.15 Excelsior'31 JO17-4 Excelsior'31 JO17-5   xxxxxxxxx
11:00 10.15 Excelsior'31 JO17-6 Rohda R. JO17-4    
    Jongens onder 15      
12:15 11.00 NEO JO15-1 Excelsior'31 JO15-1   S.O. Valk
11:15 10.00 Suryoye-Mediterraneo JO15-1JM Excelsior'31 JO15-2    
09:30 09.00 Excelsior'31 JO15-3 Raalte JO15-1    
    Jongens onder 14      
11:15 09.30 SJO/SSA HMC '17 JO14-1 Excelsior'31 JO14-1    
08:30 07.15 DVC Dedemsvaart JO14-3 Excelsior'31 JO14-2    
09:45 09.00 Excelsior'31 JO14-3 Sc. Overwetering JO14-2    
13:00 11.30 Broekland JO14-1 Excelsior'31 JO14-4    
11:15 10.30 Excelsior'31 JO14-5 Oranje Nassau JO14-2    
    Jongens onder 13      
09:45 08.45 Excelsior'31 JO13-1 DVOV JO13-1   L. Loman
09:45 08.30 Heracles avc JO13-2 Excelsior'31 JO13-2    
10:50 09.45 SVZW JO13-2 Excelsior'31 JO13-3    
08:30 08.00 Excelsior'31 JO13-4 Markelo JO13-2JM    
08:30 08.00 Excelsior'31 JO13-5 Achilles '12 JO13-3    
11:30 10.30 Hoeve Vooruit JO13-2JM Excelsior'31 JO13-6    
08:30 08.00 Excelsior'31 JO13-7 Den Ham JO13-4JM    
08:30 08.00 Excelsior'31 JO13-8 MVV '29 JO13-2    
    Jongens onder 12      
09:45 08.30 Heracles avc JO12-1 Excelsior'31 JO12-1    
    Jongens onder 11      
08:30 08.00 Excelsior'31 JO11-1 NEO JO11-1    
09:45 09.15 Excelsior'31 JO11-2 SVVN JO11-1    
08:30 08.00 Excelsior'31 JO11-3 PH JO11-2    
09:45 09.15 Excelsior'31 JO11-7 Excelsior'31 JO11-4   xxxxxx
11:45 10.30 FC Eibergen JO11-2 Excelsior'31 JO11-5    
09:45 08.30 Witkampers JO11-3JM Excelsior'31 JO11-6    
09:45 09.15 Excelsior'31 JO11-7 Excelsior'31 JO11-4    
    Jongens onder 10      
09:30 09.00 Excelsior'31 JO10-1 Heracles avc JO10-2    
08:45 07.45 Hulzense Boys JO10-1JM Excelsior'31 JO10-2    
09:00 08.15 Holten JO10-2 Excelsior'31 JO10-3    
08:30 07.30 De Zweef JO10-3JM Excelsior'31 JO10-4    
09:00 08.00 Twenthe JO10-2 Excelsior'31 JO10-5    
10:00 09.00 GFC JO10-2JM Excelsior'31 JO10-6    
09:30 09.00 Excelsior'31 JO10-7 Twenthe JO10-1    
    Jongens onder 9      
08:30 08.00 Excelsior'31 JO9-1 ATC'65 JO9-1    
08:45 07.45 Juventa '12 JO9-1JM Excelsior'31 JO9-2    
    Jongens onder 8      
08:30 08.00 Excelsior'31 JO8-1 Bon Boys JO8-1    
    Meiden teams      
11.00 09.30 ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 Excelsior'31 VR1    
10.45 09.45 SVZW VR2 Excelsior'31 VR2    
11:00 10.15 Excelsior'31 MO20-1 NEO MO20-1    
11:00 10.15 Excelsior'31 MO17-1 ZZC'20 MO17-1    
09:45 09.00 Excelsior'31 MO15-1 Nieuwleusen SV MO15-1    
12:30 11.15 SP Lochem MO15-1 (9-tal) Excelsior'31 MO15-2    
09:00 08.00 Blauw Wit '66 MO15-2 (9-tal) Excelsior'31 MO15-3    
08:30 07.30 ATC'65 MO13-1 Excelsior'31 MO13-1    
12:15 11.15 NEO MO13-2 Excelsior'31 MO13-2    
08:30 07.30 ST: Juventa'12/SVZW MO13-4 Excelsior'31 MO13-3    
10:00 09.00 Markelo JO11-2JM Excelsior'31 MO11-1    
09:30 09.00 Excelsior'31 MO11-2 Luctor Et Emergo MO11-1    
08:30 08.00 Excelsior'31 MO10-1 Enter Vooruit JO10-3JM    
Kalender icoon zondag 4 december 2022 12:21 / Algemeen

Gerelateerd nieuws

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers