Het programma voor de jeugd van zaterdag 14 januari

Foto bij Het programma voor de jeugd van zaterdag 14 januari

Het programma voor de jeugd van zaterdag 14 januari

Programma    Zaterdag 14 januari 2023   Excelsior'31
           
Aanvang Aanwezig Thuis team Uit team Comp. Scheidsrechter
    Jongens onder 19      
12.45 11.45 Excelsior'31 JO19-1 Hellendoorn JO19-1   Arjan Huiskes
14.45 13.30 Quick '20 JO19-4 Excelsior'31 JO19-2    
    Excelsior'31 JO19-3 Vrij    
    Excelsior'31 JO19-4 Vrij    
    Excelsior'31 JO19-5 Vrij    
    Jongens onder 17      
14.00 12.30 Excelsior'31 JO17-1 Toernooi Neo    
    Excelsior'31 JO17-2 Vrij    
    Excelsior'31 JO17-3 Vrij    
    Excelsior'31 JO17-4 Vrij    
    Excelsior'31 JO17-5 Vrij    
    Excelsior'31 JO17-6 Vrij    
    Jongens onder 15      
?? ?? Quick '20 JO15-1 Excelsior'31 JO15-1    
09.45 09.00 Excelsior'31 JO15-2 Excelsior'31 JO15-3   Mike Gerritsen
09.45 09.00 Excelsior'31 JO15-2 Excelsior'31 JO15-3   xxxxx
    Jongens onder 14      
    Excelsior'31 JO14-1 Vrij    
    Excelsior'31 JO14-2 Vrij    
    Excelsior'31 JO14-3 Vrij    
    Excelsior'31 JO14-4 Vrij    
    Excelsior'31 JO14-5 Vrij    
    Jongens onder 13      
11.00 09.30 Rohda Raalte JO13-1 Excelsior'31 JO13-1    
    Excelsior'31 JO13-2 Vrij    
    Excelsior'31 JO13-3 Vrij    
08.30 08.00 Excelsior'31 JO13-9 Excelsior'31 JO13-4   Melvin Heuvelman
    Excelsior'31 JO13-5 Vrij    
    Excelsior'31 JO13-6 Vrij    
    Excelsior'31 JO13-7 Vrij    
    Excelsior'31 JO13-8 Vrij    
08.30 08.00 Excelsior'31 JO13-9 Excelsior'31 JO13-4   xxxxxxxxxx
    Jongens onder 11      
11:00 10:30 Excelsior'31 JO11-1 Excelsior'31 JO11-2   Maura Voortman
11:00 10:30 Excelsior'31 JO11-1 Excelsior'31 JO11-2   xxxxxx
    Excelsior'31 JO11-3 Vrij    
11.00 10.30 Excelsior'31 JO11-4 Excelsior'31 JO11-7   David Middag
09.45 09.00 Excelsior'31 JO11-5 Enter Vooruit JO11-2   Stijn Ligtenberg
08.30 08.00 Excelsior'31 JO10-1 Excelsior'31 JO11-6   xxxxxx
11.00 10.30 Excelsior'31 JO11-4 Excelsior'31 JO11-7   xxxxxx
    Jongens onder 10      
08.30 08.00 Excelsior'31 JO10-1 Excelsior'31 JO11-6   Rens ten Brinke
08:30 08.00 Excelsior'31 JO10-2 Enter Vooruit JO10-1   Julian Kurtdili
08:30 08.00 Excelsior'31 JO10-3 Vrij    
08:30 08.00 Excelsior'31 JO10-4 Excelsior'31 JO10-7   Willemijn Dangremond
09.00 08.15 Enter Vooruit JO10-2 Excelsior'31 JO10-5    
09.00 08.15 Enter Vooruit JO10-3 Excelsior'31 JO10-6    
08:30 08.00 Excelsior'31 JO10-4 Excelsior'31 JO10-7   xsxxxxx
    Jongens onder 9      
09.30 09.00 Excelsior'31 JO9-1 Schalkhaar JO9-1    
    Excelsior'31 JO9-2 Vrij    
    Jongens onder 8      
09.30 09.00 Excelsior'31 JO8-1 Schalkhaar JO8-1   Shea-Lynn de Vos
    Meiden teams      
    Excelsior '31 VR 1 Vrij    
    Excelsior '31 VR 2 Vrij    
    Excelsior'31 MO20-1 Vrij    
    Excelsior'31 MO17-1 Vrij    
    Excelsior'31 MO15-1 Vrij    
    Excelsior'31 MO15-2 Vrij    
    Excelsior'31 MO15-3 Vrij    
    Excelsior'31 MO13-1 Vrij    
    Excelsior'31 MO13-2 Vrij    
    Excelsior'31 MO13-3 Vrij    
    Excelsior'31 MO11-1 Vrij    
    Excelsior'31 MO11-2 Vrij    
    Excelsior'31 MO10-1 Vrij    
Kalender icoon maandag 9 januari 2023 21:27 / Algemeen

Gerelateerd nieuws

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers