Het programma voor de jeugd van zaterdag 21 januari

Foto bij Het programma voor de jeugd van zaterdag 21 januari

Het programma voor de jeugd van zaterdag 21 januari

Programma    Zaterdag 21 Januari 2023   Excelsior'31
           
Aanvang Aanwezig Thuis team Uit team Comp. Scheidsrechter
    Jongens onder 19      
12.45 11.30 Excelsior'31 JO19-1 Losser JO19-1    
    Excelsior'31 JO19-2 Vrij    
12.45 12.00 Excelsior'31 JO19-3 Excelsior'31 JO19-4    
12.45 12.00 Excelsior'31 JO19-3 Excelsior'31 JO19-4   xxxxx
    Excelsior'31 JO19-5 Vrij    
    Jongens onder 17      
11.00 09.45 Excelsior'31 JO17-1 Schalkhaar JO17-1    
11.00 09.30 Hulzense Boys JO17-1 Excelsior'31 JO17-2    
12.30 11.15 DOS '37 JO17-2 Excelsior'31 JO17-3 comp  
    Excelsior'31 JO17-4 Vrij    
11.00 10.00 Enter Vooruit JO17-2 Excelsior'31 JO17-5    
    Excelsior'31 JO17-6 Vrij    
    Jongens onder 15      
    Excelsior'31 JO15-1 Toernooi Lemelerveld    
    Excelsior'31 JO15-2 Vrij    
09.00 08.00 Enter Vooruit JO15-2 Excelsior'31 JO15-3    
    Jongens onder 14      
11.15 101.15 Excelsior'31 JO14-1 Lemelerveld JO14-1    
    Excelsior'31 JO14-2 Vrij    
09.45 09.00 Excelsior'31 JO14-3 Overwetering JO14-1 comp  
09.45 09.00 Excelsior'31 JO14-4 Excelsior'31 JO14-5    
09.45 09.00 Excelsior'31 JO14-4 Excelsior'31 JO14-5   xxxxxx
    Jongens onder 13      
?? ?? Quick '20 JO13-1 Excelsior'31 JO13-1    
10.15 09.00 DES JO13-2 Excelsior'31 JO13-2    
09.45 09.00 Excelsior'31 JO13-3 Excelsior'31 JO13-9    
08.30 08.00 Excelsior'31 JO13-4 Markelo JO13-2 comp  
08.30 08.00 Excelsior'31 JO13-5 Enter Vooruit JO13-2    
08.30 08.00 Excelsior'31 JO13-6 Enter Vooruit JO13-3    
08.30 08.00 Excelsior'31 JO13-7 Excelsior'31 JO13-8    
08.30 08.00 Excelsior'31 JO13-7 Excelsior'31 JO13-8   xxxxxxx
09.45 09.00 Excelsior'31 JO13-3 Excelsior'31 JO13-9   xxxxxxx
    Jongens onder 11      
10:00 09.00 Markelo JO11-1 Excelsior'31 JO11-1 comp  
09:00 08.00 Juventa '12 JO11-1 Excelsior'31 JO11-2 comp  
08:30 08.00 Excelsior'31 JO11-3 PH JO11-3 comp  
08:30 08.00 Excelsior'31 JO11-4 Vroomshoopse Boys JO11-5JM comp  
09:45 09.15 Excelsior'31 JO11-5 Excelsior'31 JO11-6 comp  
09:45 09.15 Excelsior'31 JO11-5 Excelsior'31 JO11-6 comp  
09:45 08.45 De Zweef JO11-3JM Excelsior'31 JO11-7 comp  
    Jongens onder 10      
09:30 09.00 Excelsior'31 JO10-1 Oranje Nassau JO10-2 comp  
09:30 09.00 Excelsior'31 JO10-2 Enter Vooruit JO10-1 comp  
09:30 09.00 Excelsior'31 JO10-3 Juventa '12 JO10-4JM comp  
    Excelsior'31 JO10-4 Vrij comp  
08:30 08.00 Excelsior'31 JO10-5 MVV '29 JO10-2 comp  
08:30 08.00 Excelsior'31 JO10-6 Twenthe JO10-2 comp  
09:00 07.45 ABS JO10-3 Excelsior'31 JO10-7 comp  
    Jongens onder 9      
08:30 08.00 Excelsior'31 JO9-1 Rohda R. JO9-1 comp  
08:30 07.30 De Zweef JO9-2 Excelsior'31 JO9-2 comp  
    Jongens onder 8      
08:30 08.00 Excelsior'31 JO8-1 Oranje Nassau JO8-1JM comp  
    Meiden teams      
    Excelsior '31 VR 1 Vrij    
12:45 12.00 Excelsior'31 VR2 Oranje Nassau VR3 comp  
13:00 11.00 Eerbeekse Boys MO20-1 Excelsior'31 MO20-1 comp  
11:00 10.15 Excelsior'31 MO17-1 ATC'65 MO17-1 comp  
09:30 08.15 HHC Hardenberg MO15-1 Excelsior'31 MO15-1 comp  
09:45 09.00 Excelsior'31 MO15-2 FC Zutphen MO15-2 comp  
10:00 09.00 Blauw Wit'66 MO15-2 Excelsior'31 MO15-3 comp  
08:30 08.00 Excelsior'31 MO13-1 De Zweef MO13-1 comp  
08:30 08.00 Excelsior'31 MO13-2 ST: Juventa'12/SVZW MO13-4 comp  
10:00 08.45 Oranje Nassau MO13-2 Excelsior'31 MO13-3 comp  
09:45 09.15 Excelsior'31 MO11-1 Juventa '12 JO11-2 comp  
08:45 07.45 Luctor Et Emergo MO11-1 Excelsior'31 MO11-2 comp  
09:45 08.30 Witkampers JO10-3JM Excelsior'31 MO10-1 comp  
Kalender icoon zondag 15 januari 2023 20:46 / Algemeen

Gerelateerd nieuws

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers