Het programma voor de jeugd van zaterdag 28 januari

Foto bij Het programma voor de jeugd van zaterdag 28 januari

Het programma voor de jeugd van zaterdag 28 januari

Programma    Zaterdag 28 Januari 2023   Excelsior'31
           
Aanvang Aanwezig Thuis team Uit team Comp. Scheidsrechter
    Jongens onder 19      
14.30 13.15 Excelsior'31 JO19-1 SJO HSC - Buurse JO19-1   L.J. (Lars) Bosch 
    Excelsior'31 JO19-2 Excelsior'31 JO19-2    
    Excelsior'31 JO19-3 Excelsior'31 JO19-3    
12.45 12.00 Excelsior'31 JO19-5 Excelsior'31 JO19-4    
12.45 12.00 Excelsior'31 JO19-5 Excelsior'31 JO19-4   xxxx
    Jongens onder 17      
15.15 13.45 SJO HSC - Buurse JO17-1 Excelsior'31 JO17-1   M. (Michel) Horstman 
12.45 11.30 Luctor et Emergo JO17-1 Excelsior'31 JO17-2    
    Excelsior'31 JO17-3 Vrij    
    Excelsior'31 JO17-4 Vrij    
11.00 10.15 Excelsior'31 JO17-6 Excelsior'31 JO17-5    
11.00 10.15 Excelsior'31 JO17-6 Excelsior'31 JO17-5   xxxxx
    Jongens onder 15      
09.45 08.45 Excelsior'31 JO15-1 Wijhe '92 JO15-1   S.H. (Sam) Holterman
    Excelsior'31 JO15-2 Vrij    
    Excelsior'31 JO15-3 Vrij    
    Jongens onder 14      
    Excelsior'31 JO14-1 Vrij    
09.45 09.00 Excelsior'31 JO14-2 Excelsior'31 JO14-3    
09.45 09.00 Excelsior'31 JO14-2 Excelsior'31 JO14-3   xxxxxx
    Excelsior'31 JO14-4 Vrij    
    Excelsior'31 JO14-5 Vrij    
    Jongens onder 13      
10.30 09.00 WSV JO13-1JM Excelsior'31 JO13-1   G. (Geke) Vergeer 
08.30 08.00 Excelsior'31 JO13-2 Excelsior'31 JO13-3    
08.30 08.00 Excelsior'31 JO13-2 Excelsior'31 JO13-3   xxxxxx
    Excelsior'31 JO13-4 Vrij    
    Excelsior'31 JO13-5 Vrij    
08.30 08.00 Excelsior'31 JO13-6 Excelsior'31 JO13-9    
08.30 08.00 Excelsior'31 JO13-7 Excelsior'31 JO13-8    
08.30 08.00 Excelsior'31 JO13-7 Excelsior'31 JO13-8   xxxxx
08.30 08.00 Excelsior'31 JO13-6 Excelsior'31 JO13-9   xxxxx
           
    Jongens onder 11      
08:30 08.00 Excelsior'31 JO11-1 Enter JO11-1    
08:30 08.00 Excelsior'31 JO11-2 MVV '29 JO11-1JM    
08:30 07.30 HHC Hardenberg JO11-3 Excelsior'31 JO11-3    
10:00 09.00 Raalte JO11-2 Excelsior'31 JO11-4    
09:45 09.15 Excelsior'31 JO11-5 Delden JO11-1JM    
09:45 09.15 Excelsior'31 JO11-6 TVO JO11-1    
    Excelsior'31 JO11-7 Vrij    
    Jongens onder 10      
09:00 08.00 PH JO10-1JM Excelsior'31 JO10-1    
09:30 08.30 SVZW JO10-1 Excelsior'31 JO10-2    
10:00 08.45 MVV '29 JO10-1 Excelsior'31 JO10-3    
09:30 09.00 Excelsior'31 JO10-4 Blauw Wit'66 JO10-2JM    
08:30 08.00 Excelsior'31 JO10-5 Oranje Nassau JO10-5    
10:00 09.00 GFC JO10-2JM Excelsior'31 JO10-6    
09:30 09.00 Excelsior'31 JO10-7 De Zweef JO10-3JM    
    Jongens onder 9      
08:30 07.30 PH JO9-1JM Excelsior'31 JO9-1    
08:30 08.00 Excelsior'31 JO9-2 Nieuw Heeten JO9-1    
    Jongens onder 8      
08:45 07.30 F.C. Ommen JO8-1 Excelsior'31 JO8-1    
    Meiden teams      
11:00 09.30 ST: EMMS/SC Lutten VR2 Excelsior'31 VR1    
12:45 12.00 Excelsior'31 VR2 BWO VR1    
11:00 10.00 Excelsior'31 MO20-1 Bataven MO20-1    
10:30 09.15 HHC Hardenberg MO17-1 Excelsior'31 MO17-1    
09:45 09.00 Excelsior'31 MO15-1 Heracles avc MO15-1    
13:00 11.30 Vorden MO15-1 Excelsior'31 MO15-2    
09:45 09.00 Excelsior'31 MO15-3 Luctor Et Emergo MO15-1    
10:00 08.45 Hellendoorn v.v. MO13-1 Excelsior'31 MO13-1    
08:30 08.00 Excelsior'31 MO13-3 Excelsior'31 MO13-2    
08:30 08.00 Excelsior'31 MO13-3 Excelsior'31 MO13-2   xxxxxxxxx
09:30 08.30 SVZW JO11-2 Excelsior'31 MO11-1    
08:30 07.30 ATC'65 MO11-1 Excelsior'31 MO11-2    
08:30 08.00 Excelsior'31 MO10-1 Enter Vooruit JO10-2JM    
Kalender icoon zondag 22 januari 2023 13:17 / Algemeen

Gerelateerd nieuws

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers