Het programma voor de jeugd van zaterdag 8 juni staat online

Foto bij Het programma voor de jeugd van zaterdag 8 juni staat online

Het programma voor de jeugd van zaterdag 8 juni staat online

Programma    Zaterdag 8 Juni 2024   Excelsior'31
           
Aanvang Aanwezig Thuis team Uit team Comp. Scheidsrechter
    Jongens onder 19      
    Excelsior'31 JO19-1 Vrij    
    Excelsior'31 JO19-2 Vrij    
    Excelsior'31 JO19-4 Vrij    
    Excelsior'31 JO19-5 Vrij    
    Jongens onder 17      
    Excelsior'31 JO17-1 Vrij    
    Excelsior'31 JO17-2 Vrij    
    Excelsior'31 JO17-3 Vrij    
    Excelsior'31 JO17-4 Vrij    
    Jongens onder 16      
    Excelsior'31 JO16-1 Vrij    
    Jongens onder 15      
    Excelsior'31 JO15-1 Vrij    
11.15 10.30 Excelsior'31 JO15-2 Excelsior'31 JO15-3   Che Zwijnenberg
11.15 10.30 Excelsior'31 JO15-2 Excelsior'31 JO15-3   xxxxxx
11.15 10.30 Excelsior'31 JO15-4 Excelsior'31 JO15-5   Melvin Heuvelman
11.15 10.30 Excelsior'31 JO15-4 Excelsior'31 JO15-5   xxxxxxx
    Jongens onder 14      
    Excelsior'31 JO14-1 Vrij    
09.30 09.00 Excelsior'31 JO14-2 Excelsior'31 JO14-3   Denzel Nekkers
09.30 09.00 Excelsior'31 JO14-2 Excelsior'31 JO14-3   xxxxxx
09.30 09.00 Excelsior'31 JO14-4 Excelsior'31 JO14-5   Hans Averesch
09.30 09.00 Excelsior'31 JO14-4 Excelsior'31 JO14-5   xxxxxx
    Jongens onder 13      
    Excelsior'31 JO13-1 Vrij    
    Excelsior'31 JO13-2 Vrij    
    Excelsior'31 JO13-3 Vrij    
13.30 12.30 Excelsior'31 JO13-4 Toernooi Holten    
    Excelsior'31 JO13-5 Vrij    
    Excelsior'31 JO13-6 Vrij    
08.30 08.00 Excelsior'31 JO13-7 Excelsior'31 JO13-9   Bram Wolterink
13.45 12.45 Excelsior'31 JO13-8 Toernooi Holten    
08.30 08.00 Excelsior'31 JO13-7 Excelsior'31 JO13-9   xxxxxx
    Jongens onder 11      
    Excelsior'31 JO11-1 Vrij    
    Excelsior'31 JO11-2 Vrij    
    Excelsior'31 JO11-3 Vrij    
    Excelsior'31 JO11-4 Vrij    
13.30 12.30 Excelsior'31 JO11-5 Toernooi Rood Zwart Delden    
    Excelsior'31 JO11-6 Vrij    
    Excelsior'31 JO11-7 Vrij    
    Jongens onder 10      
    Excelsior'31 JO10-1 Vrij    
    Excelsior'31 JO10-2 Vrij    
13.30 12.30 Excelsior'31 JO10-3 Toernooi Rood Zwart Delden    
14.00 13.00 Excelsior'31 JO10-4 Toernooi Rood Zwart Delden    
14.05 13.00 Excelsior'31 JO10-5 Toernooi Tubantia-Hengelo    
    Excelsior'31 JO10-6 Vrij    
    Excelsior'31 JO10-7 Vrij    
    Jongens onder 9      
    Excelsior'31 JO9-1 Vrij    
    Excelsior'31 JO9-2 Vrij    
    Jongens onder 9      
    Excelsior'31 JO8-1 Vrij    
    Meiden teams      
    Excelsior '31 VR 1 Vrij    
    Excelsior '31 VR 2 Vrij    
    Excelsior'31 MO20-1 Excelsior'31 MO20-1    
    Excelsior'31 MO17-1 Excelsior'31 MO17-1    
10.25 08.45 Excelsior'31 MO15-1 Final Leaque ESA    
    Excelsior'31 MO15-2 Excelsior'31 MO15-2    
10.00 08.45 Excelsior'31 MO15-3 Final Leaque Luctor et Emergo    
    Excelsior'31 MO13-1 Excelsior'31 MO13-1    
    Excelsior'31 MO13-2 Excelsior'31 MO13-2    
    Excelsior'31 MO13-3 Excelsior'31 MO13-3    
    Excelsior'31 MO11-1 Excelsior'31 MO11-1    
    Excelsior'31 MO11-2 Excelsior'31 MO11-2    
    Excelsior'31 MO8-1 Excelsior'31 MO8-1    
Kalender icoon donderdag 30 mei 2024 19:45 / Algemeen

Gerelateerd nieuws

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers