Excelsior '31 6 |
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 5 |
9 - 2 |
1214 Mannen Futsal Recreatie |
28 mrt '24 |
20:00 |
Rohda R. |
Excelsior'31 |
1 - 3 |
B1090 Mannen KNVB beker Amateurs 1/4 finales |
28 mrt '24 |
20:00 |
Excelsior '31 VR25+2 |
Holten VR25+1 |
2 - 6 |
227 Vrouwen 25+ Midweeks 7x7 (voorjaar) |
27 mrt '24 |
20:00 |
Marienberg VR25+1 |
Excelsior '31 VR25+1 |
5 - 0 |
227 Vrouwen 25+ Midweeks 7x7 (voorjaar) |
27 mrt '24 |
19:30 |
Excelsior '31 18 |
HSC '21 1 |
5 - 4 |
1214 Mannen Futsal Recreatie |
25 mrt '24 |
21:00 |
DZVV 5 |
Excelsior '31 17 |
8 - 0 |
1214 Mannen Futsal Recreatie |
25 mrt '24 |
20:00 |
Longa '30 |
Excelsior'31 |
0 - 2 |
0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) |
23 mrt '24 |
16:00 |
NEO O23-2 |
Excelsior '31 O23-2 |
6 - 1 |
0377 Onder 23 (voorjaarsreeks) |
23 mrt '24 |
16:00 |
Oranje Nassau VR3 |
Excelsior '31 VR1 |
0 - 4 |
216 Vrouwen Zaterdag |
23 mrt '24 |
15:00 |
Avanti W. JO17-2 |
Excelsior '31 JO17-2 |
2 - 0 |
0682 Onder 17 (3e fase) |
23 mrt '24 |
14:45 |
Excelsior '31 6 |
Den Ham 5 |
7 - 1 |
0214 Mannen Zaterdag reserve |
23 mrt '24 |
14:30 |
Excelsior '31 11 |
Juventa '12 4 |
2 - 3 |
0214 Mannen Zaterdag reserve |
23 mrt '24 |
14:30 |
Excelsior '31 8 |
ASV '57 6 |
1 - 2 |
0214 Mannen Zaterdag reserve |
23 mrt '24 |
14:30 |
Excelsior '31 3 |
HHC Hardenberg 6 |
2 - 2 |
0214 Mannen Zaterdag reserve |
23 mrt '24 |
14:30 |
Excelsior '31 2 |
VVOG Harderwijk 2 |
2 - 3 |
0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) |
23 mrt '24 |
14:30 |
Excelsior '31 JO19-1 |
Grol JO19-1 |
4 - 2 |
0226 Onder 19 (voorjaar A-cat) |
23 mrt '24 |
14:30 |
Enter Vooruit 5 |
Excelsior '31 10 |
3 - 3 |
0214 Mannen Zaterdag reserve |
23 mrt '24 |
14:30 |
Sportclub Rijssen 4 |
Excelsior '31 5 |
1 - 1 |
0214 Mannen Zaterdag reserve |
23 mrt '24 |
14:30 |
Sportclub Rijssen 5 |
Excelsior '31 9 |
0 - 2 |
0214 Mannen Zaterdag reserve |
23 mrt '24 |
14:30 |
SVZW 11 |
Excelsior '31 12 |
4 - 7 |
0214 Mannen Zaterdag reserve |
23 mrt '24 |
14:30 |
KCVO JO16-1 |
Excelsior '31 JO16-1 |
2 - 3 |
0675 Onder 16 (3e fase A-cat) |
23 mrt '24 |
14:30 |
Den Ham 6 |
Excelsior '31 7 |
1 - 1 |
0214 Mannen Zaterdag reserve |
23 mrt '24 |
14:15 |
Bon Boys JO17-3 |
Excelsior '31 JO17-4 |
3 - 3 |
0682 Onder 17 (3e fase) |
23 mrt '24 |
13:00 |
Hector JO15-1 |
Excelsior '31 JO15-5 |
2 - 0 |
0388 Onder 15 (3e fase) |
23 mrt '24 |
13:00 |
SDOL JO14-1 |
Excelsior '31 JO14-4 |
4 - 1 |
0391 Onder 14 (3e fase) |
23 mrt '24 |
13:00 |
Excelsior '31 4 |
TVO 2 |
0 - 6 |
0214 Mannen Zaterdag reserve |
23 mrt '24 |
12:45 |
Excelsior '31 JO19-4 |
Juventa '12 JO19-2 |
2 - 2 |
0680 Onder 19 (3e fase) |
23 mrt '24 |
12:45 |
DVC Dedemsvaart JO19-2 |
Excelsior '31 JO19-2 |
1 - 3 |
0680 Onder 19 (3e fase) |
23 mrt '24 |
12:30 |
Hulzense Boys 7 |
Excelsior '31 13 |
1 - 4 |
0214 Mannen Zaterdag reserve |
23 mrt '24 |
12:15 |
Robur et Velocitas MO13-2 (9-tal) |
Excelsior '31 MO13-2 |
5 - 0 |
310 MO13 (3e fase) |
23 mrt '24 |
11:45 |
Excelsior '31 O23-1 |
Huizen O23-1 |
2 - 0 |
O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
23 mrt '24 |
11:40 |
Hector MO15-1 |
Excelsior '31 MO15-2 |
1 - 2 |
302 MO15 (3e fase) |
23 mrt '24 |
11:30 |
Excelsior '31 JO13-1 |
DTS '35 Ede JO13-1JM |
0 - 2 |
0321 Onder 13 (voorjaar A-cat) |
23 mrt '24 |
11:15 |
Excelsior '31 MO20-1 |
Woezik MO20-1 |
3 - 1 |
286 MO20 (3e fase A-Cat) |
23 mrt '24 |
11:15 |
Excelsior '31 JO14-5 |
Excelsior '31 JO14-3 |
1 - 2 |
0391 Onder 14 (3e fase) |
23 mrt '24 |
11:15 |
Excelsior '31 JO17-1 |
SJO AZSV - AD '69 JO17-1 |
1 - 0 |
0238 Onder 17 (voorjaar A-cat) |
23 mrt '24 |
11:00 |
Excelsior '31 JO15-3 |
Wilhelminaschool JO15-2 |
5 - 2 |
0388 Onder 15 (3e fase) |
23 mrt '24 |
11:00 |
SVZW JO13-2 |
Excelsior '31 JO13-4 |
3 - 3 |
0394 Onder 13 (3e fase) |
23 mrt '24 |
10:45 |
PH MO15-1 |
Excelsior '31 MO15-3 |
0 - 1 |
302 MO15 (3e fase) |
23 mrt '24 |
10:30 |
De Zweef JO15-2 |
Excelsior '31 JO15-2 |
1 - 7 |
0388 Onder 15 (3e fase) |
23 mrt '24 |
10:30 |
ST Daarle(rveen) JO13-2 |
Excelsior '31 JO13-5 |
3 - 5 |
0394 Onder 13 (3e fase) |
23 mrt '24 |
10:00 |
Excelsior '31 JO15-1 |
CSV'28 JO15-1 |
1 - 2 |
0229 Onder 15 (voorjaar A-cat) |
23 mrt '24 |
09:45 |
Excelsior '31 JO14-1 |
Gramsbergen JO14-1 |
4 - 1 |
0313 Onder 14 (voorjaar A-cat) |
23 mrt '24 |
09:45 |
Excelsior '31 JO14-2 |
Delden JO14-1 |
|
0391 Onder 14 (3e fase) |
23 mrt '24 |
09:45 |
Excelsior '31 JO15-4 |
s.v. Rijssen JO15-1 |
5 - 1 |
0388 Onder 15 (3e fase) |
23 mrt '24 |
09:45 |
Excelsior '31 MO15-1 |
Gramsbergen MO15-1 |
2 - 1 |
302 MO15 (3e fase) |
23 mrt '24 |
09:45 |
v.v. Hellendoorn MO11-2 |
Excelsior '31 MO11-2 |
1 - 10 |
266 MO11 3e fase |
23 mrt '24 |
09:30 |
Blauw Wit'66 JO11-3JM |
Excelsior '31 JO11-3 |
2 - 8 |
0270 Onder 11 (3e fase) |
23 mrt '24 |
09:15 |
De Zweef JO13-2 |
Excelsior '31 JO13-2 |
3 - 1 |
0394 Onder 13 (3e fase) |
23 mrt '24 |
08:45 |
Excelsior '31 JO11-2 |
SVVN JO11-1 |
3 - 5 |
0270 Onder 11 (3e fase) |
23 mrt '24 |
08:30 |
Excelsior '31 JO11-7 |
De Zweef JO11-2JM |
0 - 11 |
0270 Onder 11 (3e fase) |
23 mrt '24 |
08:30 |
Excelsior '31 JO13-6 |
Oranje Nassau JO13-4 |
3 - 2 |
0394 Onder 13 (3e fase) |
23 mrt '24 |
08:30 |
Excelsior '31 MO13-1 |
Vorden MO13-1 |
1 - 2 |
310 MO13 (3e fase) |
23 mrt '24 |
08:30 |
Excelsior '31 JO13-3 |
De Tukkers JO13-2 |
5 - 2 |
0394 Onder 13 (3e fase) |
23 mrt '24 |
08:30 |
Excelsior '31 JO13-9 |
PH JO13-3 |
10 - 1 |
0394 Onder 13 (3e fase) |
23 mrt '24 |
08:30 |
Excelsior '31 JO11-6 |
Hector JO11-1 |
2 - 3 |
0270 Onder 11 (3e fase) |
23 mrt '24 |
08:30 |
DVC Dedemsvaart JO13-3 |
Excelsior '31 JO13-7 |
6 - 1 |
0394 Onder 13 (3e fase) |
23 mrt '24 |
08:30 |
avc Heracles MO13-1 |
Excelsior '31 MO13-3 |
11 - 2 |
310 MO13 (3e fase) |
23 mrt '24 |
08:30 |
ZVV Haantje 1 |
Excelsior '31 3 |
3 - 1 |
1211 Mannen Futsal |
22 mrt '24 |
20:30 |
Luctor Et Emergo VR1 |
Excelsior '31 VR2 |
4 - 0 |
216 Vrouwen Zaterdag |
22 mrt '24 |
19:30 |
Excelsior '31 9 |
ZVV Oldenzaal 3 |
6 - 2 |
1214 Mannen Futsal Recreatie |
22 mrt '24 |
19:00 |