Sportvereniging Excelsior'31 Rijssen

Nieuws over Hoofdklasser Excelsior'31

  • Excelsior'31 start nieuw seizoen in Hoofdklasse B thuis tegen ACV Excelsior'31 start nieuw seizoen in Hoofdklasse B thuis tegen ACV

De KNVB heeft het speelschema van de Hoofdklasse B seizoen 2018/2019 bekend gemaakt. Excelsior'31 start op zaterdag 1 september met een thuisduel tegen ACV Assen. Een week later, zaterdag 8 september, gaat het op bezoek bij SDC Putten. 

* Wil je alle wedstrijden en datas downloaden voor in de agenda van je telefoon? Klik hier

De indeling van de competitie is als volgt: ACV, AZSV, Berkum, Buitenpost, CSV Apeldoorn, DETO, DUNO, Excelsior’31, Flevo Boys, SC Genemuiden, SDC Putten, Sparta Nijkerk, Staphorst, SVZW, Urk en WHC.

Voorbereiding Excelsior'31: 
Dinsdag 31 juli, 20.00 uur: eerste training
Dinsdag 7 augustus, 20.00 uur: Excelsior'31 - HHC Hardenberg
Zaterdag 11 augustus, 11.00 uur: Quick'20 - Excelsior'31
Dinsag 14 augustus: Fletcher TOP Toernooi (speelschema wordt medio juli bekend)
Zaterdag 18 augustus: Fletcher TOP Toernooi (speelschema wordt medio juli bekend)
Zaterdag 25 augustus, 14.30 uur: Excelsior'31 - Go Ahead Kampen
Dinsdag 28 augustus, 20.00 uur: Excelsior'31 - Alcides Meppel
Zaterdag 1 september: start Hoofdklasse B (speelschema wordt medio juli bekend)

Wedstrijdprogramma Excelsior'31 in de Hoofdklasse B '18/'19:
Zaterdag 1 september: Excelsior’31 – ACV (14.30 uur)
Zaterdag 8 september: SDC Putten – Excelsior’31 (14.30 uur)
Zaterdag 15 september: SC Genemuiden – Excelsior’31 (14.30 uur)
Zaterdag 22 september: Excelsior’31 – SVZW (14.30 uur)
Zaterdag 29 september: WHC – Excelsior’31 (14.30 uur)
Zaterdag 6 oktober: Excelsior’31 – AZSV (14.30 uur)
Zaterdag 13 oktober: Buitenpost – Excelsior’31 (14.30 uur)
Zaterdag 20 oktober: Excelsior’31 – Urk (14.30 uur)
Zaterdag 27 oktober: DETO – Excelsior’31 (14.45 uur)
Zaterdag 3 november: Excelsior’31 – Staphorst (14.30 uur)
Zaterdag 10 november: inhaal / beker
Zaterdag 17 november: DUNO D – Excelsior’31 (15.00 uur)
Zaterdag 24 november: Excelsior’31 – Berkum (14.30 uur)
Zaterdag 1 december: CSV Apeldoorn – Excelsior’31 (15.00 uur)
Zaterdag 8 december: Excelsior’31 – Sparta Nijkerk  (14.30 uur)
Zaterdag 15 december: Flevo Boys – Excelsior’31 (14.30 uur)
Winterstop
Zaterdag 19 januari: Excelsior’31 – SC Genemuiden (14.30 uur)
Zaterdag 26 januari: AZSV – Excelsior’31 (14.30 uur)
Zaterdag 2 februari: Excelsior’31 – WHC (14.30 uur)
Zaterdag 9 februari: Urk – Excelsior’31 (15.00 uur)
Zaterdag 16 februari: Excelsior’31 – Buitenpost (14.30 uur)
Zaterdag 23 februari: inhaal / beker
Zaterdag 2 maart: inhaal / beker
Zaterdag 9 maart: Staphorst – Excelsior’31 (14.30 uur)
Zaterdag 16 maart: Excelsior’31 – DETO (14.30 uur)
Zaterdag 23 maart: Berkum – Excelsior’31 (14.30 uur)
Zaterdag 30 maart: inhaal / beker
Zaterdag 6 april: Excelsior’31 – DUNO D (14.30 uur)
Zaterdag 13 april: Sparta Nijkerk – Excelsior’31 (15.00 uur)
Zaterdag 20 april: Excelsior’31 – CSV Apeldoorn (14.30 uur)
Zaterdag 4 mei: Excelsior’31 – SDC Putten (14.30 uur)
Zaterdag 11 mei: ACV – Excelsior’31 (14.30 uur)
Zaterdag 18 mei: SVZW – Excelsior’31 (14.30 uur)
Zaterdag 25 mei: Excelsior’31 – Flevo Boys (14.30 uur)

Klik hier voor het volledige speelschema van de Hoofdklasse B



Klik hier voor het nieuwsarchief




Publicatiedatum: 02 Juli 2018