Excelsior'31 4
Veld

Stand
1. PH 2 4 4 0 0 12 14 - 3 11
2. Oranje Nassau 2 4 3 0 1 9 13 - 5 8
3. OZC 2 4 3 0 1 9 14 - 10 4
4. HHC Hardenberg 3 4 3 0 1 9 10 - 6 4
5. De Esch 2 4 2 1 1 7 12 - 10 2
6. Excelsior '31 4 4 2 0 2 6 8 - 12 -4
7. SVI 2 3 1 1 1 4 9 - 7 2
8. Den Ham 2 4 1 0 3 3 6 - 7 -1
9. Enter Vooruit 3 4 1 0 3 3 7 - 12 -5
10. FC Eibergen 2 4 1 0 3 3 6 - 11 -5
11. v.v. Hellendoorn 2 3 0 1 2 1 6 - 9 -3
12. AZSV 5 4 0 1 3 1 6 - 19 -13
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
FC Eibergen 2 Enter Vooruit 3 2 - 0 12 okt '19 15:30
AZSV 5 OZC 2 1 - 4 12 okt '19 15:00
PH 2 Excelsior '31 4 3 - 0 12 okt '19 12:30
SVI 2 De Esch 2 2 - 2 12 okt '19 12:15
Den Ham 2 Oranje Nassau 2 0 - 2 12 okt '19 12:00
v.v. Hellendoorn 2 HHC Hardenberg 3 2 - 3 12 okt '19 12:00
Excelsior '31 4 v.v. Hellendoorn 2 3 - 1 5 okt '19 14:30
HHC Hardenberg 3 PH 2 2 - 3 5 okt '19 14:30
Enter Vooruit 3 AZSV 5 6 - 1 5 okt '19 14:30
Oranje Nassau 2 SVI 2 5 - 1 5 okt '19 12:45
De Esch 2 Den Ham 2 3 - 2 5 okt '19 12:30
OZC 2 FC Eibergen 2 4 - 2 5 okt '19 12:15
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
HHC Hardenberg 3 Excelsior '31 4 26 okt '19 14:30 4 2e klasse D
AZSV 5 Excelsior '31 4 2 nov '19 14:45 2 2e klasse D
Excelsior '31 4 Oranje Nassau 2 9 nov '19 14:30 4- 2e klasse D
Excelsior '31 4 Den Ham 2 16 nov '19 14:30 4- 2e klasse D
Excelsior '31 4 Enter Vooruit 3 23 nov '19 14:30 7- 2e klasse D
OZC 2 Excelsior '31 4 30 nov '19 12:15 2 2e klasse D
Excelsior '31 4 De Esch 2 7 dec '19 14:30 4- 2e klasse D
FC Eibergen 2 Excelsior '31 4 1 feb '20 15:30 1 2e klasse D
Excelsior '31 4 AZSV 5 8 feb '20 14:30 4- 2e klasse D
Excelsior '31 4 PH 2 15 feb '20 14:30 4- 2e klasse D
v.v. Hellendoorn 2 Excelsior '31 4 7 mrt '20 12:00 1 KG 2e klasse D
Excelsior '31 4 HHC Hardenberg 3 14 mrt '20 14:30 1-Exce;sopr'31 2e klasse D
De Esch 2 Excelsior '31 4 28 mrt '20 16:15 1 2e klasse D
Excelsior '31 4 OZC 2 4 apr '20 14:30 1-Exce;sopr'31 2e klasse D
Oranje Nassau 2 Excelsior '31 4 18 apr '20 12:45 1 2e klasse D
Den Ham 2 Excelsior '31 4 9 mei '20 12:00 1 2e klasse D
Excelsior '31 4 SVI 2 16 mei '20 14:30 4- 2e klasse D
Enter Vooruit 3 Excelsior '31 4 23 mei '20 14:30 3 2e klasse D

Teamspelers

Naam: Positie:
Frank ten Brinke Verdediger
J.H. Calkhoven
Jeroen Dangremond
Gerald Harbers
Laurens Harbers Aanvaller
Robert Harbers Aanvaller
Stephen Jansen
Peter Scheppink
Marc Seppenwoolde Verdediger
Bart Slagman
Ruud Slagman Verdediger
Lourens Smids
Naam: Positie:
Giel ten Berge Teammanager
Jeroen Dangremond Teammanager
Laurens Harbers Teammanager
Robert Harbers Teammanager
Ruud Slagman Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers