Excelsior'31 7
Veld

Stand
1. DES 4 4 4 0 0 12 15 - 3 12
2. OVC '21 2 4 2 1 1 7 13 - 7 6
3. HHC Hardenberg 8 3 2 0 1 6 14 - 12 2
4. Gramsbergen 4 3 1 2 0 5 7 - 6 1
5. SVZW 5 2 1 1 0 4 8 - 7 1
6. SVVN 4 4 1 1 2 4 5 - 14 -9
7. Den Ham 4 2 1 0 1 3 9 - 5 4
8. OZC 4 2 1 0 1 3 5 - 3 2
9. Excelsior '31 8 3 1 0 2 3 8 - 7 1
10. HHC Hardenberg 7 3 1 0 2 3 7 - 10 -3
11. SVI 7 3 0 1 2 1 3 - 10 -7
12. Excelsior '31 7 3 0 0 3 0 6 - 16 -10
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Den Ham 4 SVVN 4 6 - 1 12 okt '19 15:00
SVI 7 HHC Hardenberg 8 3 - 5 12 okt '19 14:30
DES 4 Excelsior '31 7 6 - 3 12 okt '19 12:30
Gramsbergen 4 SVZW 5 2 - 2 12 okt '19 12:30
HHC Hardenberg 7 OVC '21 2 2 - 5 12 okt '19 12:30
Excelsior '31 7 Excelsior '31 8 0 - 6 5 okt '19 14:30
SVVN 4 SVI 7 0 - 0 5 okt '19 14:30
HHC Hardenberg 8 Den Ham 4 4 - 3 5 okt '19 14:30
OZC 4 DES 4 0 - 3 5 okt '19 14:30
OVC '21 2 Gramsbergen 4 3 - 3 5 okt '19 14:00
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
Gramsbergen 4 Excelsior '31 7 26 okt '19 12:30 3 5e klasse 20
SVI 7 Excelsior '31 7 2 nov '19 14:30 4 5e klasse 20
Excelsior '31 7 HHC Hardenberg 8 9 nov '19 14:30 8- 5e klasse 20
Excelsior '31 7 HHC Hardenberg 7 16 nov '19 14:30 3- 5e klasse 20
OVC '21 2 Excelsior '31 7 23 nov '19 14:30 1 5e klasse 20
Excelsior '31 7 SVZW 5 30 nov '19 12:45 9- 5e klasse 20
OZC 4 Excelsior '31 7 7 dec '19 14:30 2 5e klasse 20
Excelsior '31 7 Den Ham 4 14 dec '19 14:30 5- 5e klasse 20
Den Ham 4 Excelsior '31 7 1 feb '20 14:30 4 5e klasse 20
Excelsior '31 7 SVI 7 8 feb '20 14:30 5- 5e klasse 20
HHC Hardenberg 8 Excelsior '31 7 15 feb '20 14:30 7 5e klasse 20
Excelsior '31 7 SVVN 4 7 mrt '20 14:30 8- 5e klasse 20
Excelsior '31 8 Excelsior '31 7 14 mrt '20 14:30 8- 5e klasse 20
Excelsior '31 7 Gramsbergen 4 28 mrt '20 14:30 7- 5e klasse 20
SVZW 5 Excelsior '31 7 4 apr '20 14:30 2 5e klasse 20
Excelsior '31 7 OZC 4 18 apr '20 12:45 3- 5e klasse 20
Excelsior '31 7 DES 4 9 mei '20 14:30 1-Exce;sopr'31 5e klasse 20
HHC Hardenberg 7 Excelsior '31 7 16 mei '20 12:30 2 5e klasse 20
Excelsior '31 7 OVC '21 2 23 mei '20 14:30 9- 5e klasse 20

Teamspelers

Naam: Positie:
Lars Dannenberg
Kevin Deurnink
Matthijs van den Dijk
Stefan Leusink
Wouter Scholten
Willard ter Stal
Bram Voortman
wouter van der veen
Naam: Positie:
Willard ter Stal Teammanager
Kai van de Vegt Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers