Excelsior'31 14
Zaal

Stand
1. Almelo Futsal Combinatie 9 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Almelo Futsal Combinatie 12 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. DSVD 3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. DSVD 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. DZVV 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. DZVV 4 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Excelsior '31 14 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Excelsior '31 8 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 5 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Jong Eagles/Markt 19 5 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Sparta E. 3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Zalvo '89 3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Er is nog geen uitslag bekend
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
Excelsior '31 14 DZVV 4 3 sep '19 21:30 1 4e klasse 24
Almelo Futsal Combinatie 16 Excelsior '31 14 9 sep '19 20:30 Groep 1 141
Excelsior '31 14 Zalvo '89 3 17 sep '19 21:30 1 4e klasse 24
DZVV 2 Excelsior '31 14 23 sep '19 21:00 1 4e klasse 24
Excelsior '31 14 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 5 1 okt '19 21:30 1 4e klasse 24
Sparta E. 3 Excelsior '31 14 9 okt '19 20:45 1 4e klasse 24
Excelsior '31 14 DSVD 3 15 okt '19 21:30 1 4e klasse 24
Excelsior '31 8 Excelsior '31 14 31 okt '19 19:00 1 4e klasse 24
Excelsior '31 14 DSVD 2 4 nov '19 21:00 1 4e klasse 24
Excelsior '31 14 Excelsior '31 8 12 nov '19 21:30 1 4e klasse 24
Almelo Futsal Combinatie 12 Excelsior '31 14 20 nov '19 20:30 4e klasse 24
Excelsior '31 14 Almelo Futsal Combinatie 9 26 nov '19 21:30 1 4e klasse 24
Excelsior '31 14 Jong Eagles/Markt 19 5 10 dec '19 21:30 1 4e klasse 24
Excelsior '31 14 Sparta E. 3 7 jan '20 21:30 1 4e klasse 24
DZVV 4 Excelsior '31 14 13 jan '20 21:00 1 4e klasse 24
Almelo Futsal Combinatie 9 Excelsior '31 14 20 jan '20 20:30 4e klasse 24
Excelsior '31 14 DZVV 2 4 feb '20 21:30 1 4e klasse 24
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 5 Excelsior '31 14 10 feb '20 20:00 1 4e klasse 24
DSVD 3 Excelsior '31 14 26 feb '20 20:30 1 4e klasse 24
DSVD 2 Excelsior '31 14 18 mrt '20 20:30 1 4e klasse 24
Excelsior '31 14 Almelo Futsal Combinatie 12 27 mrt '20 20:30 1 4e klasse 24
Zalvo '89 3 Excelsior '31 14 16 apr '20 21:00 1 4e klasse 24
Jong Eagles/Markt 19 5 Excelsior '31 14 20 apr '20 21:00 1 4e klasse 24

Teamspelers

Naam: Positie:
Thijs Bakker
Martijn Boerman
Jan Maarten ten Hove
Ronald Lankamp
Martin bij de Vaate
Floris Zuijderduijn
Naam: Positie:
Jan Baan Standaard functie
Martin bij de Vaate Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers