Excelsior'31 2
Zaal

Stand
1. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 1 4 4 0 0 12 28 - 18 10
2. Excelsior '31 2 4 2 1 1 7 18 - 12 6
3. SK Turkuaz/ United Futsal 1 2 2 0 0 6 30 - 5 25
4. Almelo Futsal Combinatie 3 3 2 0 1 6 10 - 12 -2
5. AGOVV 3 3 1 1 1 4 14 - 8 6
6. DKB 1 4 1 1 2 4 12 - 25 -13
7. ZVV Sparta Nijkerk 1 2 1 0 1 3 9 - 10 -1
8. NSC Nijkerk 1 3 1 0 2 3 15 - 19 -4
9. Zvv Homar 1 3 0 2 1 2 8 - 9 -1
10. Andarinyo 2 3 0 1 2 1 7 - 18 -11
11. SVI 1 3 0 0 3 0 8 - 23 -15
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
DKB 1 SK Turkuaz/ United Futsal 1 1 - 17 30 sep '20 21:00
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 1 Andarinyo 2 8 - 4 28 sep '20 21:00
Zvv Homar 1 Almelo Futsal Combinatie 3 3 - 4 28 sep '20 20:00
SVI 1 Excelsior '31 2 0 - 4 28 sep '20 20:00
NSC Nijkerk 1 SVI 1 6 - 4 25 sep '20 20:00
Excelsior '31 2 ZVV Sparta Nijkerk 1 6 - 3 24 sep '20 21:00
Almelo Futsal Combinatie 3 DKB 1 3 - 7 21 sep '20 20:30
AGOVV 3 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 1 3 - 4 21 sep '20 19:15
ZVV Sparta Nijkerk 1 NSC Nijkerk 1 6 - 4 18 sep '20 20:00
Andarinyo 2 AGOVV 3 1 - 8 18 sep '20 19:30
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
DKB 1 Excelsior '31 2 14 okt '20 21:00 1 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 Almelo Futsal Combinatie 3 29 okt '20 21:00 1 Hoofdklasse G
SK Turkuaz/ United Futsal 1 Excelsior '31 2 13 nov '20 20:00 1 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 NSC Nijkerk 1 19 nov '20 21:00 1 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 Zvv Homar 1 3 dec '20 21:00 1 Hoofdklasse G
AGOVV 3 Excelsior '31 2 7 dec '20 19:15 1 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 1 14 jan '21 21:00 1 Hoofdklasse G
Andarinyo 2 Excelsior '31 2 22 jan '21 19:30 1 Hoofdklasse G
ZVV Sparta Nijkerk 1 Excelsior '31 2 29 jan '21 20:00 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 SVI 1 4 feb '21 21:00 1 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 DKB 1 18 feb '21 21:00 1 Hoofdklasse G
Almelo Futsal Combinatie 3 Excelsior '31 2 1 mrt '21 20:30 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 SK Turkuaz/ United Futsal 1 18 mrt '21 21:00 1 Hoofdklasse G
NSC Nijkerk 1 Excelsior '31 2 26 mrt '21 19:00 1 Hoofdklasse G
Zvv Homar 1 Excelsior '31 2 12 apr '21 20:00 1 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 AGOVV 3 22 apr '21 21:00 1 Hoofdklasse G

Teamspelers

Naam: Positie:
Anton Acis
Jonathan Acis
Nick Averesch
Wouter Averesch
Gerjan Bakker Keeper
Frank Beltman Keeper
Rik Harbers
Robbin ter Harmsel
Job Kouwenhoven
D.W. Kreijkes
Lennart Krijgsman Keeper
S. Kwintenberg
Maarten Postma
Willard ter Stal Keeper
Rik Voortman
Naam: Positie:
Jan Baan Teammanager
John Baas Hoofdcoach
D.W. Kreijkes Teammanager
Remco van Leeuwen Standaard functie
Martin bij de Vaate Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers