Excelsior'31 2
Zaal

Stand
1. AGOVV 3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Andarinyo 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. DKB 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Excelsior '31 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Heracles Almelo Futsal 3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Zvv Homar 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Sportclub Olympic 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. SV Putten 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. ZVV Sparta Nijkerk 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. SVI 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. SK Turkuaz/ United Futsal 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Er is nog geen uitslag bekend
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
FC Gonemo 1 Excelsior '31 2 10 sep '21 20:30 1 Mannen Zaal beker 1e ronde Groep 1 A
DKB 1 Excelsior '31 2 15 sep '21 21:00 1 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 Andarinyo 1 23 sep '21 21:00 1 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 SVI 1 7 okt '21 21:00 1 Hoofdklasse G
Sportclub Olympic 2 Excelsior '31 2 11 okt '21 19:00 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 1 28 okt '21 21:00 1 Hoofdklasse G
Zvv Homar 1 Excelsior '31 2 1 nov '21 20:00 1 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 Heracles Almelo Futsal 3 11 nov '21 21:00 1 Hoofdklasse G
AGOVV 3 Excelsior '31 2 22 nov '21 19:15 1 Hoofdklasse G
SV Putten 1 Excelsior '31 2 1 dec '21 20:00 1 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 SK Turkuaz/ United Futsal 1 9 dec '21 21:00 1 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 ZVV Sparta Nijkerk 1 13 jan '22 21:00 1 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 DKB 1 20 jan '22 21:00 1 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 Zvv Homar 1 10 feb '22 21:00 1 Hoofdklasse G
Andarinyo 1 Excelsior '31 2 18 feb '22 20:30 1 Hoofdklasse G
SVI 1 Excelsior '31 2 21 feb '22 20:00 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 Sportclub Olympic 2 10 mrt '22 21:00 1 Hoofdklasse G
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 1 Excelsior '31 2 14 mrt '22 21:00 1 Hoofdklasse G
Heracles Almelo Futsal 3 Excelsior '31 2 28 mrt '22 20:00 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 SV Putten 1 7 apr '22 21:00 1 Hoofdklasse G
SK Turkuaz/ United Futsal 1 Excelsior '31 2 22 apr '22 20:00 1 Hoofdklasse G
Excelsior '31 2 AGOVV 3 28 apr '22 21:00 1 Hoofdklasse G
ZVV Sparta Nijkerk 1 Excelsior '31 2 13 mei '22 20:00 Hoofdklasse G

Teamspelers

Naam: Positie:
Anton Acis
Jonathan Acis
Nick Averesch
Wouter Averesch
Gerjan Bakker Keeper
Frank Beltman Keeper
Rik Harbers
Robbin ter Harmsel
Job Kouwenhoven
D.W. Kreijkes
Lennart Krijgsman Keeper
S. Kwintenberg
Maarten Postma
Willard ter Stal Keeper
Rik Voortman
Naam: Positie:
Jan Baan Teammanager
John Baas Hoofdcoach
D.W. Kreijkes Teammanager
Remco van Leeuwen Standaard functie
Martin bij de Vaate Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers