Excelsior'31 3
Zaal

Stand
1. VSCO '61 1 6 3 1 2 10 28 - 18 10
2. Jong Eagles/Markt 19 1 4 3 0 1 9 15 - 12 3
3. sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 1 6 2 2 2 8 19 - 17 2
4. csv Apeldoorn 1 2 2 0 0 6 6 - 3 3
5. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 3 2 0 1 6 14 - 11 3
6. Andarinyo 3 3 2 0 1 6 7 - 7 0
7. Excelsior '31 3 2 1 0 1 3 7 - 5 2
8. Epe 1 3 1 0 2 3 16 - 21 -5
9. Almelo Futsal Combinatie 4 4 1 0 3 3 12 - 18 -6
10. HZC/ Bultman-Hartholt 1 1 0 1 0 1 3 - 3 0
11. Zaalvoetbal Vereniging Ommen 1 4 0 0 4 0 4 - 16 -12
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Er is nog geen uitslag bekend
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
Excelsior '31 3 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 12 nov '20 21:00 1 1e klasse 03
Excelsior '31 3 Andarinyo 3 19 nov '20 20:00 1 1e klasse 03
Epe 1 Excelsior '31 3 27 nov '20 21:30 1 1e klasse 03
VSCO '61 1 Excelsior '31 3 30 nov '20 20:30 1 1e klasse 03
Excelsior '31 3 Zaalvoetbal Vereniging Ommen 1 10 dec '20 21:00 1 1e klasse 03
Almelo Futsal Combinatie 4 Excelsior '31 3 16 dec '20 20:00 1e klasse 03
Excelsior '31 3 Almelo Futsal Combinatie 4 21 jan '21 21:00 1 1e klasse 03
Jong Eagles/Markt 19 1 Excelsior '31 3 1 feb '21 19:00 1 1e klasse 03
Excelsior '31 3 sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 1 11 feb '21 21:00 1 1e klasse 03
HZC/ Bultman-Hartholt 1 Excelsior '31 3 15 feb '21 20:00 1 1e klasse 03
Excelsior '31 3 csv Apeldoorn 1 4 mrt '21 21:00 1 1e klasse 03
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 Excelsior '31 3 15 mrt '21 21:00 1 1e klasse 03
Andarinyo 3 Excelsior '31 3 26 mrt '21 21:30 1 1e klasse 03
Excelsior '31 3 VSCO '61 1 15 apr '21 21:00 1 1e klasse 03
Zaalvoetbal Vereniging Ommen 1 Excelsior '31 3 19 apr '21 20:00 1 1e klasse 03
Excelsior '31 3 Epe 1 29 apr '21 21:00 1 1e klasse 03

Teamspelers

Naam: Positie:
Wouter Averesch
Frank Haase
Niek Haase
Robbin ter Harmsel
Reinoud ten Hove
Job Kouwenhoven
Lennart Krijgsman
John Lubbers
Naam: Positie:
Niek Haase Teammanager
Martin bij de Vaate Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers