Klik hier voor een overzicht van de THUISwedstrijden
Klik hier voor een overzicht van de UITwedstrijden
Het wedstrijdprogramma voor zaterdag 19 mei:
Thuis
|
Uit
|
Aanv.
|
Aanw
|
Scheidsr.
|
Klasse
|
Wed.nr.
|
A-JEUGD
|
|
|
|
|
|
|
Excelsior’31 A1
|
Vrij
|
|
|
|
3e Div. D
|
|
Excelsior’31 A2
|
DES A1
|
14.30
|
13.45
|
A. Huiskes
|
2e kl. 04
|
108314
|
Excelsior’31 A4
|
Vrij
|
|
|
|
4e kl. 03
|
|
|
|
|
|
|
|
|
B-JEUGD
|
|
|
|
|
|
|
Excelsior´31 B1
|
Hoogezand B1
|
12.45
|
11.15
|
|
3e Div. G
|
112571
|
Excelsior´31 B2
|
Vrij
|
|
|
|
2e kl. 12
|
|
Excelsior´31 B3
|
Borne B1
|
12.45
|
12.00
|
N. van Munster
|
3e kl. 06
|
168711
|
Excelsior´31 B4
|
Den Ham B2
|
11.00
|
10.15
|
D. Busscher
|
3e kl. 04
|
154647
|
Excelsior´31 B5
|
Vrij
|
|
|
|
3e kl. 06
|
|
Excelsior’31 B6
|
Vrij
|
|
|
|
3e kl. 03
|
|
Excelsior’31 B7D
|
Vrij
|
|
|
|
4e kl. 09
|
|
C-JEUGD
|
|
|
|
|
|
|
Excelsior’31 C1
|
Vrij
|
|
|
|
Hfd.kl.L
|
|
Excelsior’31 C2
|
Vrij
|
|
|
|
2e kl. 04
|
|
Excelsior’31 C3
|
Markelo C3
|
11.15
|
10.30
|
L.P. Meijer
|
3e kl. 06
|
158390
|
Excelsior’31 C4
|
Vrij
|
|
|
|
4e kl. 07
|
|
Excelsior’31 C5
|
Vrij
|
|
|
|
4e kl. 05
|
|
Excelsior’31 C6
|
Vrij
|
|
|
|
5e kl. 06
|
|
Excelsior´31 C7
|
Enter Vooruit C2
|
09.30
|
08.45
|
M. Nieuwenhuis
|
5e kl. 07
|
134349
|
D-JEUGD
|
|
|
|
|
|
|
Excelsior’31 D1
|
Vrij
|
|
|
|
Hfd.kl.M
|
|
Excelsior’31 D2
|
Vrij
|
|
|
|
2e kl. 20
|
|
Excelsior’31 D3
|
Toernooi FC Zutphen
|
13.17
|
11.45
|
|
3e kl. 33
|
Toernooi
|
Excelsior’31 D4
|
Vrij
|
|
|
|
4e kl. 44
|
|
Excelsior’31 D5G
|
Vrij
|
|
|
|
4e kl. 46
|
|
Excelsior’31 D6
|
Toernooi Rijssen V.
|
10.00
|
09.15
|
|
4e kl. 47
|
Toernooi
|
Excelsior’31 D7
|
Vrij
|
|
|
|
4e kl. 42
|
|
Excelsior’31 D8
|
Vrij
|
|
|
|
4e kl. 45
|
|
Thuis
|
Uit
|
Aanv.
|
Aanw
|
Scheidsrechter
|
Klasse
|
Wed. nr.
|
E-JEUGD
|
|
|
|
|
|
|
Excelsior’31 E1
|
Toernooi Twello
|
09.45
|
08.15
|
|
Hfd.kl. 6
|
|
Excelsior’31 E2
|
Vrij
|
|
|
|
1e kl. 19
|
|
Excelsior’31 E3
|
Vrij
|
|
|
|
1e kl. 20
|
|
Excelsior’31 E4
|
Vrij
|
|
|
|
2e kl. 27
|
|
Excelsior’31 E5
|
Vrij
|
|
|
|
3e kl. 46
|
|
Excelsior’31 E6
|
Vrij
|
|
|
|
4e kl. 065
|
|
Excelsior’31 E7
|
Toernooi ASV’57
|
17.30
|
16.30
|
Vrijdag 18-05-12
|
4e kl. 068
|
|
Excelsior’31 E8
|
Vrij
|
|
|
|
3e kl. 45
|
|
Excelsior’31 E9
|
Vrij
|
|
|
|
4e kl. 070
|
|
Excelsior’31 E10
|
Vrij
|
|
|
|
4e kl. 064
|
|
Excelsior’31 E11
|
Vrij
|
|
|
|
4e kl. 068
|
|
Excelsior’31 E12
|
DOS’37 E5G
|
08.45
|
08.15
|
|
3e kl. 47
|
147374
|
Excelsior’31 E13
|
Toernooi ASV’57
|
17.30
|
16.30
|
Vrijdag 18-05-12
|
3e kl. 47
|
Toernooi
|
|
|
|
|
|
|
|
F-JEUGD
|
|
|
|
|
|
|
Excelsior’31 F1
|
Vrij
|
|
|
|
Hfd. Kl. 01
|
|
Excelsior’31 F2
|
Vrij
|
|
|
|
2e kl. 21
|
|
Excelsior’31 F3
|
Vrij
|
|
|
|
2e kl. 22
|
|
Excelsior’31 F4
|
Vrij
|
|
|
|
3e kl. 42
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|