Programma

Programma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
s.v. Rijssen JO14-1 Excelsior '31 JO14-2 20 apr '24 10:30 Sportpark 'T Opbroek 1
PH JO15-2 Excelsior '31 JO15-2 20 apr '24 12:30 Sportpark Veenelanden 2
SP Haarlo 3 Excelsior '31 4 20 apr '24 14:00 Sportpark De Berkel 2
Sportclub Rijssen JO14-1 Excelsior '31 JO14-4 22 apr '24 18:45 Sportpark De Koerbelt 1-sc Rijssen
csv Apeldoorn 3 Excelsior '31 8 22 apr '24 19:15 Mheenpark (Apeldoorn) 1
Heracles Almelo Futsal 10 Excelsior '31 18 22 apr '24 19:30 Topsporthal IISPA Almelo
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 7 Excelsior '31 13 22 apr '24 20:00 Vondersweide (Oldenzaal) 1
Heracles Almelo Futsal 12 Excelsior '31 11 22 apr '24 20:30 Topsporthal IISPA Almelo
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 5 Excelsior '31 14 22 apr '24 21:00 Kolk de (Oldenzaal) 1
Excelsior '31 JO17-2 RKSV Bornerbroek JO17-2 24 apr '24 18:30 Sportpark De Koerbelt 7-
TVC '28 JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 24 apr '24 19:00 Sportpark De Grote Moat 1
Excelsior '31 VR25+1 Excelsior '31 VR25+2 24 apr '24 20:00 Sportpark De Koerbelt 3-
DVC Dedemsvaart JO19-3 Excelsior '31 JO19-5 24 apr '24 20:00 Sportpark De Boekweit 3
Drienerlo 3 Excelsior '31 7 24 apr '24 21:00 UT (Enschede) 1
Excelsior '31 5 EZV 1 25 apr '24 20:00 Reggehal de (Rijssen) 1
Excelsior'31 Juliana '31 25 apr '24 20:00 Sportpark De Koerbelt 1-
EBZV '85 10 Excelsior '31 9 26 apr '24 20:00 Wooldrik 't (Borne) 2
Heracles Almelo Futsal 7 Excelsior '31 7 29 apr '24 19:30 Topsporthal IISPA Almelo
Excelsior '31 13 Bon Boys 1 29 apr '24 20:00 Reggehal de (Rijssen) 1
Excelsior '31 18 Excelsior '31 15 29 apr '24 21:00 Reggehal de (Rijssen) 1
Excelsior '31 12 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 7 30 apr '24 21:30 Stroekeld de (Rijssen) 1
avc Heracles MO15-1 Excelsior '31 MO15-1 1 mei '24 18:30 Sportpark avc Heracles 3
Excelsior '31 VR25+1 Holten VR25+1 1 mei '24 20:00 Sportpark De Koerbelt 3-
ZVV Beuningen 1 Excelsior '31 7 1 mei '24 20:30 Luttermolen Sportc. (de Lutte) 1
Excelsior '31 6 Heracles Almelo Futsal 11 2 mei '24 20:00 Reggehal de (Rijssen) 1
Excelsior`31 ZVV Ede 2 3 mei '24 21:15 Reggehal de (Rijssen) 1
SVVN JO13-1JM Excelsior '31 JO13-2 4 mei '24 09:30 Sportpark Groot Lochter 1
Excelsior '31 MO13-2 DAVO MO13-1 4 mei '24 09:45 Sportpark De Koerbelt 5-
Vogido MO15-2 Excelsior '31 MO15-1 4 mei '24 10:00 Sportpark Het Wooldrik 2
Almelo JO15-2JM Excelsior '31 JO15-2 4 mei '24 10:00 Sportpark Ossenkoppelerhoek 1-Almelo
Excelsior '31 JO17-2 v.v. Hellendoorn JO17-2 4 mei '24 11:00 Sportpark De Koerbelt 5-
Excelsior '31 JO15-3 Rigtersbleek JO15-2 4 mei '24 11:45 Sportpark De Koerbelt 1-
Blauw Wit '66 4 Excelsior '31 4 4 mei '24 12:30 Sportpark 't Vletgoor 1
Oranje Nassau JO17-3 Excelsior '31 JO17-3 4 mei '24 12:30 Sportpark Ossenkoppelerhoek 2
Excelsior '31 6 DOS '37 8 4 mei '24 14:30 Sportpark De Koerbelt 5-
Excelsior '31 13 SVZW 9 4 mei '24 14:30 Sportpark De Koerbelt 7-
Excelsior '31 2 DOS Kampen 2 4 mei '24 14:30 Sportpark De Koerbelt 1-
Excelsior '31 11 SVZW 10 4 mei '24 14:30 Sportpark De Koerbelt 8-
ST Achilles E/Emos VR2 Excelsior '31 VR2 4 mei '24 14:30 Sportpark cvv Achilles E 2
DETO Excelsior'31 4 mei '24 14:45 Sportpark Het Midden 1-DETO veld 1
Thuisprogramma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Excelsior '31 JO17-2 RKSV Bornerbroek JO17-2 24 apr '24 18:30 Sportpark De Koerbelt 7-
Excelsior '31 VR25+1 Excelsior '31 VR25+2 24 apr '24 20:00 Sportpark De Koerbelt 3-
Excelsior '31 5 EZV 1 25 apr '24 20:00 Reggehal de (Rijssen) 1
Excelsior'31 Juliana '31 25 apr '24 20:00 Sportpark De Koerbelt 1-
Excelsior '31 13 Bon Boys 1 29 apr '24 20:00 Reggehal de (Rijssen) 1
Excelsior '31 18 Excelsior '31 15 29 apr '24 21:00 Reggehal de (Rijssen) 1
Excelsior '31 12 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 7 30 apr '24 21:30 Stroekeld de (Rijssen) 1
Excelsior '31 VR25+1 Holten VR25+1 1 mei '24 20:00 Sportpark De Koerbelt 3-
Excelsior '31 6 Heracles Almelo Futsal 11 2 mei '24 20:00 Reggehal de (Rijssen) 1
Excelsior`31 ZVV Ede 2 3 mei '24 21:15 Reggehal de (Rijssen) 1
Excelsior '31 MO13-2 DAVO MO13-1 4 mei '24 09:45 Sportpark De Koerbelt 5-
Excelsior '31 JO17-2 v.v. Hellendoorn JO17-2 4 mei '24 11:00 Sportpark De Koerbelt 5-
Excelsior '31 JO15-3 Rigtersbleek JO15-2 4 mei '24 11:45 Sportpark De Koerbelt 1-
Excelsior '31 6 DOS '37 8 4 mei '24 14:30 Sportpark De Koerbelt 5-
Excelsior '31 13 SVZW 9 4 mei '24 14:30 Sportpark De Koerbelt 7-
Excelsior '31 2 DOS Kampen 2 4 mei '24 14:30 Sportpark De Koerbelt 1-
Excelsior '31 11 SVZW 10 4 mei '24 14:30 Sportpark De Koerbelt 8-
Uitprogramma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
s.v. Rijssen JO14-1 Excelsior '31 JO14-2 20 apr '24 10:30 Sportpark 'T Opbroek 1
PH JO15-2 Excelsior '31 JO15-2 20 apr '24 12:30 Sportpark Veenelanden 2
SP Haarlo 3 Excelsior '31 4 20 apr '24 14:00 Sportpark De Berkel 2
Sportclub Rijssen JO14-1 Excelsior '31 JO14-4 22 apr '24 18:45 Sportpark De Koerbelt 1-sc Rijssen
csv Apeldoorn 3 Excelsior '31 8 22 apr '24 19:15 Mheenpark (Apeldoorn) 1
Heracles Almelo Futsal 10 Excelsior '31 18 22 apr '24 19:30 Topsporthal IISPA Almelo
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 7 Excelsior '31 13 22 apr '24 20:00 Vondersweide (Oldenzaal) 1
Heracles Almelo Futsal 12 Excelsior '31 11 22 apr '24 20:30 Topsporthal IISPA Almelo
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 5 Excelsior '31 14 22 apr '24 21:00 Kolk de (Oldenzaal) 1
TVC '28 JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 24 apr '24 19:00 Sportpark De Grote Moat 1
DVC Dedemsvaart JO19-3 Excelsior '31 JO19-5 24 apr '24 20:00 Sportpark De Boekweit 3
Drienerlo 3 Excelsior '31 7 24 apr '24 21:00 UT (Enschede) 1
EBZV '85 10 Excelsior '31 9 26 apr '24 20:00 Wooldrik 't (Borne) 2
Heracles Almelo Futsal 7 Excelsior '31 7 29 apr '24 19:30 Topsporthal IISPA Almelo
avc Heracles MO15-1 Excelsior '31 MO15-1 1 mei '24 18:30 Sportpark avc Heracles 3
ZVV Beuningen 1 Excelsior '31 7 1 mei '24 20:30 Luttermolen Sportc. (de Lutte) 1
SVVN JO13-1JM Excelsior '31 JO13-2 4 mei '24 09:30 Sportpark Groot Lochter 1
Vogido MO15-2 Excelsior '31 MO15-1 4 mei '24 10:00 Sportpark Het Wooldrik 2
Almelo JO15-2JM Excelsior '31 JO15-2 4 mei '24 10:00 Sportpark Ossenkoppelerhoek 1-Almelo
Blauw Wit '66 4 Excelsior '31 4 4 mei '24 12:30 Sportpark 't Vletgoor 1
Oranje Nassau JO17-3 Excelsior '31 JO17-3 4 mei '24 12:30 Sportpark Ossenkoppelerhoek 2
ST Achilles E/Emos VR2 Excelsior '31 VR2 4 mei '24 14:30 Sportpark cvv Achilles E 2
DETO Excelsior'31 4 mei '24 14:45 Sportpark Het Midden 1-DETO veld 1
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Competitie Datum Tijd
avc Heracles 4 Excelsior '31 11 6 - 0 0214 Mannen Zaterdag reserve 20 apr '24 16:00
DETO 2 Excelsior '31 2 1 - 2 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 20 apr '24 15:15
Oranje Nassau JO17-4 Excelsior '31 JO17-3 0 - 0 0682 Onder 17 (3e fase) 20 apr '24 15:00
Excelsior'31 Be Quick 1887 3 - 1 0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) 20 apr '24 14:30
Excelsior '31 9 s.v. Rijssen 4 5 - 3 0214 Mannen Zaterdag reserve 20 apr '24 14:30
Excelsior '31 12 Excelsior '31 13 2 - 3 0214 Mannen Zaterdag reserve 20 apr '24 14:30
Excelsior '31 10 avc Heracles 3 3 - 1 0214 Mannen Zaterdag reserve 20 apr '24 14:30
Excelsior '31 7 DES 3 4 - 0 0214 Mannen Zaterdag reserve 20 apr '24 14:30
HHC Hardenberg 5 Excelsior '31 3 1 - 4 0214 Mannen Zaterdag reserve 20 apr '24 14:30
TVC '28 JO19-2 Excelsior '31 JO19-4 1 - 2 0680 Onder 19 (3e fase) 20 apr '24 14:30
NEO JO19-1 Excelsior '31 JO19-1 0 - 0 0226 Onder 19 (voorjaar A-cat) 20 apr '24 14:00
NEO JO17-3 Excelsior '31 JO17-2 6 - 4 0682 Onder 17 (3e fase) 20 apr '24 14:00
Excelsior '31 VR2 SVO Wierden VR2 1 - 4 216 Vrouwen Zaterdag 20 apr '24 12:45
Excelsior '31 5 Rigtersbleek 4 13 - 3 0214 Mannen Zaterdag reserve 20 apr '24 12:45
Excelsior '31 JO19-2 Fleringen JO19-1 1 - 1 0680 Onder 19 (3e fase) 20 apr '24 12:45
Excelsior '31 JO16-1 ATC '65 JO16-1 3 - 0 0675 Onder 16 (3e fase A-cat) 20 apr '24 12:45
DETO 10 Excelsior '31 6 2 - 4 0214 Mannen Zaterdag reserve 20 apr '24 12:45
SVZW 13 Excelsior '31 8 1 - 3 0214 Mannen Zaterdag reserve 20 apr '24 12:30
HHC Hardenberg JO19-3 Excelsior '31 JO19-5 4 - 2 0680 Onder 19 (3e fase) 20 apr '24 12:30
SV Schalkhaar JO15-4 Excelsior '31 JO15-5 1 - 2 0388 Onder 15 (3e fase) 20 apr '24 12:30
Spero MO20-1 Excelsior '31 MO20-1 0 - 3 286 MO20 (3e fase A-Cat) 20 apr '24 12:30
Excelsior '31 JO17-1 Drachtster Boys JO17-1 1 - 2 0238 Onder 17 (voorjaar A-cat) 20 apr '24 11:45
Excelsior '31 O23-1 Roda '46 O23-1 4 - 1 O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) 20 apr '24 11:45
Excelsior '31 MO15-3 DOS '37 MO15-1 0 - 5 302 MO15 (3e fase) 20 apr '24 11:15
Lemelerveld JO13-1 Excelsior '31 JO13-2 2 - 3 0394 Onder 13 (3e fase) 20 apr '24 11:15
RKSV Bornerbroek JO11-1 Excelsior '31 JO11-7 5 - 1 0289 Onder 11 (4e fase) 20 apr '24 11:15
Excelsior '31 JO17-4 Wilhelminaschool JO17-1 5 - 5 0682 Onder 17 (3e fase) 20 apr '24 11:10
Excelsior '31 VR1 BWO VR1 1 - 7 216 Vrouwen Zaterdag 20 apr '24 11:00
Excelsior '31 JO15-1 Vogido JO15-1 1 - 2 0229 Onder 15 (voorjaar A-cat) 20 apr '24 11:00
Excelsior '31 JO15-3 Borne JO15-1JM 1 - 1 0388 Onder 15 (3e fase) 20 apr '24 11:00
KOSC JO13-2 Excelsior '31 JO13-6 4 - 2 0394 Onder 13 (3e fase) 20 apr '24 11:00
F.C. Ommen JO11-1 Excelsior '31 JO11-1 6 - 7 0289 Onder 11 (4e fase) 20 apr '24 10:30
SVO VV Pinkenberg MO13-1 Excelsior '31 MO13-1 3 - 4 310 MO13 (3e fase) 20 apr '24 10:00
Blauw Wit'66 JO11-3JM Excelsior '31 JO11-6 7 - 6 0289 Onder 11 (4e fase) 20 apr '24 10:00
BWO JO11-4 Excelsior '31 JO11-4 8 - 3 0289 Onder 11 (4e fase) 20 apr '24 10:00
KHC JO15-1 Excelsior '31 JO15-4 1 - 3 B3700 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 15 1/2 finales 20 apr '24 10:00
Excelsior '31 JO14-1 Vogido JO14-1 4 - 4 0313 Onder 14 (voorjaar A-cat) 20 apr '24 09:45
Excelsior '31 MO15-2 Oranje Nassau MO15-2 1 - 3 302 MO15 (3e fase) 20 apr '24 09:45
Excelsior '31 MO17-1 SC Genemuiden MO17-1 1 - 0 290 MO17 (3e fase A-Cat) 20 apr '24 09:45
Excelsior '31 JO11-5 Juventa '12 JO11-2JM 2 - 5 0289 Onder 11 (4e fase) 20 apr '24 09:45
Nieuw Heeten JO11-1JM Excelsior '31 JO11-3 6 - 3 0289 Onder 11 (4e fase) 20 apr '24 09:30
TVC '28 JO13-3 Excelsior '31 JO13-8 2 - 1 0394 Onder 13 (3e fase) 20 apr '24 08:45
Excelsior '31 JO13-5 s.v. Rijssen JO13-1 15 - 0 0394 Onder 13 (3e fase) 20 apr '24 08:30
Excelsior '31 MO13-2 v.v. Hellendoorn MO13-2 1 - 7 310 MO13 (3e fase) 20 apr '24 08:30
Excelsior '31 JO13-7 F.C. Ommen JO13-3JM 1 - 9 0394 Onder 13 (3e fase) 20 apr '24 08:30
Excelsior '31 JO13-4 Excelsior '31 JO13-3 0 - 2 0394 Onder 13 (3e fase) 20 apr '24 08:30
Excelsior '31 JO11-2 Oranje Nassau JO11-2 3 - 4 0289 Onder 11 (4e fase) 20 apr '24 08:30
Excelsior '31 MO11-1 Wilhelminaschool MO11-1 3 - 7 267 MO11 4e fase 20 apr '24 08:30
DVC Dedemsvaart JO13-3 Excelsior '31 JO13-9 0 - 7 0394 Onder 13 (3e fase) 20 apr '24 08:30
v.v. Hellendoorn MO11-1 Excelsior '31 MO11-2 4 - 2 267 MO11 4e fase 20 apr '24 08:30
Excelsior '31 35+4 Blauw Wit '66 35+1 3 - 1 0296 Mannen 35+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar) 19 apr '24 21:30
Excelsior '31 35+3 Holten 35+1 0 - 1 0296 Mannen 35+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar) 19 apr '24 21:30
Botafogo Excelsior`31 7 - 3 1100 Mannen Futsal (landelijk) 19 apr '24 21:30
Markelo 35+1 Excelsior '31 35+4 2 - 4 0296 Mannen 35+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar) 19 apr '24 21:00
Blauw Wit '66 35+1 Excelsior '31 35+3 1 - 0 0296 Mannen 35+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar) 19 apr '24 21:00
Excelsior '31 35+3 Markelo 35+1 0 - 1 0296 Mannen 35+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar) 19 apr '24 20:30
Sportclub Rijssen 45+1 Excelsior '31 45+1 2 - 0 0294 Mannen 45+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar) 19 apr '24 20:30
Excelsior '31 35+4 Excelsior '31 35+3 1 - 0 0296 Mannen 35+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar) 19 apr '24 20:00
Veensche Boys 1 Excelsior '31 3 2 - 5 1211 Mannen Futsal 19 apr '24 20:00
EBZV '85 3 Excelsior '31 9 6 - 9 1214 Mannen Futsal Recreatie 19 apr '24 20:00
Excelsior '31 45+1 SVZW 45+1 0 - 5 0294 Mannen 45+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar) 19 apr '24 19:30
Holten 35+1 Excelsior '31 35+4 1 - 2 0296 Mannen 35+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar) 19 apr '24 19:30
Excelsior '31 6 Excelsior '31 14 2 - 0 1214 Mannen Futsal Recreatie 18 apr '24 20:00
ST Achilles'12/ATC'65 VR2 Excelsior '31 VR2 11 - 0 216 Vrouwen Zaterdag 18 apr '24 20:00
Excelsior '31 17 Heracles Almelo Futsal 11 7 - 2 1214 Mannen Futsal Recreatie 18 apr '24 19:00
Excelsior '31 JO13-9 Hulzense Boys JO13-3JM 11 - 0 0394 Onder 13 (3e fase) 18 apr '24 18:45
Excelsior '31 MO15-1 avc Heracles MO15-1 6 - 5 302 MO15 (3e fase) 18 apr '24 18:45
Excelsior '31 VR25+2 HHC Hardenberg VR25+2 0 - 5 227 Vrouwen 25+ Midweeks 7x7 (voorjaar) 17 apr '24 20:00
Hengelo JO15-1 Excelsior '31 JO15-3 0 - 5 0388 Onder 15 (3e fase) 17 apr '24 19:00
Keijenburgse Boys MO13-1 Excelsior '31 MO13-1 310 MO13 (3e fase) 17 apr '24 19:00
Excelsior '31 JO14-2 Delden JO14-1 2 - 1 0391 Onder 14 (3e fase) 17 apr '24 18:45
Borne JO11-3JM Excelsior '31 JO11-7 8 - 2 0289 Onder 11 (4e fase) 17 apr '24 18:45
Excelsior '31 12 DZVV 2 10 - 1 1214 Mannen Futsal Recreatie 16 apr '24 21:30
Excelsior '31 10 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 3 5 - 5 1214 Mannen Futsal Recreatie 15 apr '24 21:30
Excelsior '31 18 Bon Boys 1 10 - 2 1214 Mannen Futsal Recreatie 15 apr '24 21:00
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 Excelsior '31 4 2 - 1 1214 Mannen Futsal Recreatie 15 apr '24 21:00
Excelsior '31 11 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 8 7 - 3 1214 Mannen Futsal Recreatie 15 apr '24 20:00
Heracles Almelo Futsal 10 Excelsior '31 15 1 - 0 1214 Mannen Futsal Recreatie 15 apr '24 19:30
SVO Wierden MO17-1 Excelsior '31 MO17-1 2 - 5 290 MO17 (3e fase A-Cat) 15 apr '24 19:15
Excelsior '31 8 Blauw Wit ’66/BLM 1 3 - 9 1214 Mannen Futsal Recreatie 15 apr '24 19:00
TVC '28 Excelsior'31 0 - 2 0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) 13 apr '24 18:00
avc Heracles 4 Excelsior '31 5 3 - 0 0214 Mannen Zaterdag reserve 13 apr '24 15:30
Excelsior '31 2 WVF 2 1 - 0 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 13 apr '24 15:00
Raalte JO19-1 Excelsior '31 JO19-5 3 - 2 0680 Onder 19 (3e fase) 13 apr '24 15:00
Excelsior '31 3 Enter Vooruit 4 0 - 5 0214 Mannen Zaterdag reserve 13 apr '24 14:30
Excelsior '31 8 Sportclub Rijssen 5 5 - 0 0214 Mannen Zaterdag reserve 13 apr '24 14:30
Excelsior '31 6 v.v. Hellendoorn 4 0 - 2 0214 Mannen Zaterdag reserve 13 apr '24 14:30
Excelsior '31 11 Sportclub Rijssen 4 2 - 3 0214 Mannen Zaterdag reserve 13 apr '24 14:30
Excelsior '31 O23-2 NEO O23-2 3 - 2 0377 Onder 23 (voorjaarsreeks) 13 apr '24 14:30
DETO 7 Excelsior '31 10 3 - 2 0214 Mannen Zaterdag reserve 13 apr '24 14:30
Lemele 3 Excelsior '31 7 2 - 6 0214 Mannen Zaterdag reserve 13 apr '24 14:30
Diepenveen JO15-1JM Excelsior '31 JO15-5 6 - 0 0388 Onder 15 (3e fase) 13 apr '24 13:00
Excelsior '31 4 Bon Boys 7 1 - 5 0214 Mannen Zaterdag reserve 13 apr '24 12:45
Quick '20 MO17-1 Excelsior '31 MO17-1 6 - 0 290 MO17 (3e fase A-Cat) 13 apr '24 12:45
SP Lochem JO16-1 Excelsior '31 JO16-1 1 - 1 0675 Onder 16 (3e fase A-cat) 13 apr '24 12:45
Excelsior '31 JO19-1 LAC Frisia 1883 JO19-1 6 - 2 0226 Onder 19 (voorjaar A-cat) 13 apr '24 12:30
SVZW 13 Excelsior '31 9 1 - 2 0214 Mannen Zaterdag reserve 13 apr '24 12:30
DETO 8 Excelsior '31 12 2 - 1 0214 Mannen Zaterdag reserve 13 apr '24 12:30
ACV JO17-1 Excelsior '31 JO17-1 3 - 1 0238 Onder 17 (voorjaar A-cat) 13 apr '24 12:30
Spakenburg O23-1 Excelsior '31 O23-1 4 - 3 O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) 13 apr '24 12:15
Afgelastingen
Thuis Uit Datum
Er zijn momenteel geen wedstrijden afgelast
Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers