Programma

Programma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Excelsior '31 MO15-1 Grol MO15-1 26 sep '18 18:30 Sportpark De Koerbelt 1
Helios 5 Excelsior '31 11 26 sep '18 20:00 Sportpark Colmschate Zuid 2
Blauw Wit '66 VR25+1 Excelsior '31 VR25+1 26 sep '18 20:00 Sportpark 't Vletgoor 1
Stevo 1 Excelsior '31 12 26 sep '18 22:00 Ransuil de (Geesteren) 1
Excelsior '31 5 DZVV 1 27 sep '18 20:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
DZVV 3 Excelsior '31 10 27 sep '18 21:00 Dorper Esch (C) (Denekamp) 1
Juventa '12 1 Excelsior '31 6 27 sep '18 21:15 Zomp de (C) (Enter) 1
Excelsior '31 45+1 Enter Vooruit 45+1 28 sep '18 19:30 Sportpark RV terrein 1
Excelsior '31 35+2 v.v. Twenthe 35+1 28 sep '18 19:30 Sportpark De Scheetheuvel 1
Excelsior '31 35+1 Markelo 35+1 28 sep '18 19:30 Sportpark De Werf 1
Excelsior '31 35+2 Delden 35+1 28 sep '18 20:00 Sportpark De Scheetheuvel 1
Excelsior '31 35+1 Blauw Wit '66 35+1 28 sep '18 20:00 Sportpark De Werf 1
Excelsior '31 45+1 Enter 45+1 28 sep '18 20:10 Sportpark RV terrein 1
Sportclub Rijssen 45+1 Excelsior '31 45+1 28 sep '18 20:30 Sportpark RV terrein 1
Rood Zwart 35+1 Excelsior '31 35+2 28 sep '18 20:30 Sportpark De Scheetheuvel 1
Blauw Wit '66 35+2 Excelsior '31 35+1 28 sep '18 20:30 Sportpark De Werf 1
Rijssen Vooruit 45+1 Excelsior '31 45+1 28 sep '18 20:50 Sportpark RV terrein 1
Excelsior '31 1 FC Brasil`77 28 sep '18 21:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Enter Vooruit 35+1 Excelsior '31 35+1 28 sep '18 21:00 Sportpark De Werf 1
ZVV Sparta Nijkerk 2 Excelsior '31 2 28 sep '18 22:00 Corlaer Sporthal (B) (Nijkerk)
Excelsior '31 JO10-8 v.v. Twenthe JO10-2 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO10-7 Hector JO10-1 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-8 BWO JO13-4 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 MO11-3 SP Daarle MO11-1 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior'31 JO9-3M Juventa '12 JO9-4M 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-4 SVVN JO13-1 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO11-4 Grol JO11-4 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO13-3 Haaksbergen JO13-1 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO13-7 SVVN JO13-2 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 MO13-2 DETO MO13-1 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 4
Luctor Et Emergo MO11-1 Excelsior '31 MO11-1 29 sep '18 08:30 Sportpark De Horst (Almelo) 1
ATC '65 JO13-7 Excelsior '31 JO13-5 29 sep '18 08:30 Sportpark Slangenbeek 6
Lemelerveld JO9-1 Excelsior '31 JO9-2 29 sep '18 08:45 Sportpark Heidepark 1
De Zweef JO10-2G Excelsior '31 JO10-5 29 sep '18 08:45 Sportpark Gagelman 6 hoofd
Stevo JO10-2 Excelsior '31 JO10-6 29 sep '18 09:00 Sportpark De Peuverweide 2
Teuge SP JO11-4G Excelsior '31 JO11-5 29 sep '18 09:00 Sportpark De Dulmer 2
Excelsior '31 JO10-2 DETO JO10-1 29 sep '18 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO10-4 SVZW JO10-3 29 sep '18 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Oranje Nassau JO10-3 Excelsior '31 JO10-3 29 sep '18 09:30 Sportpark Ossenkoppelerhoek 2
Tubantia JO10-1 Excelsior '31 JO10-1 29 sep '18 09:30 Sportpark De Bijenkorf 2
v.v. Hellendoorn JO9-1 Excelsior '31 JO9-1 29 sep '18 09:30 Sportpark De Voordam 1 KG
Excelsior '31 JO14-1 Achilles '12 JO14-1 29 sep '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO15-3 DEO JO15-2G 29 sep '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 MO15-3 Enter Vooruit MO15-1 29 sep '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO11-2 SP Lochem JO11-3 29 sep '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO15-2 Juventa '12 JO15-1 29 sep '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 MO11-2 Lemele MO11-1 29 sep '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
DETO JO11-1 Excelsior '31 JO11-1 29 sep '18 09:45 Sportpark Het Midden 1
SV Bedum JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 29 sep '18 10:30 Sportpark Bedum 1
Haarle JO11-1 Excelsior '31 JO11-3 29 sep '18 10:30 Sportpark Pastoorsmoat 2
Enter JO13-3G Excelsior '31 JO13-6 29 sep '18 10:30 Sportpark De Krompatte 2
De Weide JO15-1 Excelsior '31 JO15-1 29 sep '18 10:30 Sportpark Schutlanden 1
Rohda Raalte JO8-1G Excelsior '31 JO8-1 29 sep '18 10:35 Sportpark Tijenraan 7B
Excelsior '31 JO17-1 Heino JO17-1 29 sep '18 11:00 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 JO17-7 Stevo JO17-3 29 sep '18 11:00 Sportpark De Koerbelt 3
Witkampers JO13-3 Excelsior '31 JO13-9 29 sep '18 11:00 Sportpark Leussinkpark 2
Excelsior '31 JO17-6 Daarlerveen JO17-1G 29 sep '18 11:05 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 MO15-1 Longa '30 MO15-1 29 sep '18 11:15 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO17-5 De Tukkers JO17-2 29 sep '18 11:15 Sportpark De Koerbelt 1
Avanti W. MO13-1 Excelsior '31 MO13-1 29 sep '18 11:15 Sportpark Het Zoutendijk 2
DVS'33 Ermelo 2 Excelsior '31 2 29 sep '18 11:30 Sportpark DVS '33 4
Grol JO15-5 Excelsior '31 JO15-5 29 sep '18 11:30 Sportpark Den Elshof 1
FC Eibergen JO13-1G Excelsior '31 JO13-2 29 sep '18 11:45 Sportpark De Bijenkamp 2
BZSV de Blauwwitters 2 Excelsior '31 9 29 sep '18 12:00 Sportpark 't Wooldrik Borne 1
Vroomshoopse Boys JO15-4 Excelsior '31 JO15-4 29 sep '18 12:00 Sportpark De Bosrand (Vroomshoop) 1
LSV MO15-1 Excelsior '31 MO15-2 29 sep '18 12:15 Sportpark 't Spolmink 2
DOS '37 JO17-1 Excelsior '31 JO17-2 29 sep '18 12:15 Sportpark Het Midden 1
ENC '09 1 Excelsior '31 6 29 sep '18 12:30 Sportpark Groot Lochter 1 ENC '09
Excelsior '31 MO19-1 Raptim MO19-1 29 sep '18 12:35 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 5 De Tubanters 1897 2 29 sep '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 8 ENC '09 2 29 sep '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior'31 JO19-3G Markelo JO19-2 29 sep '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO19-2 Bergentheim JO19-1 29 sep '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 5
De Zweef MO17-1 Excelsior '31 MO17-1 29 sep '18 13:00 Sportpark Gagelman 7
Excelsior '31 JO19-1 Urk JO19-1 29 sep '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 10 DETO 6 29 sep '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 14 Excelsior '31 13 29 sep '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 11 Juventa '12 2 29 sep '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 17 PH 9 29 sep '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 3
WHC Excelsior'31 29 sep '18 14:30 Sportpark Mulderssingel A
SVVN 3 Excelsior '31 7 29 sep '18 14:30 Sportpark Groot Lochter 3 SVVN
RKSV Bornerbroek JO17-1 Excelsior '31 JO17-4 29 sep '18 14:30 Sportpark 't Brook 1
Quick '20 JO19-7 Excelsior '31 JO19-5 29 sep '18 14:30 Sportpark Vondersweijde 4
SDC '12 JO19-3 Excelsior '31 JO19-4 29 sep '18 14:30 Sportpark De Molendijk 1
Excelsior '31 3 't Harde 2 29 sep '18 14:35 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 15 DES 5 29 sep '18 14:40 Sportpark De Koerbelt 5
DZC '68 4 Excelsior '31 4 29 sep '18 15:00 Sportpark Zuid (ingang 2) 5
NEO 3 Excelsior '31 16 29 sep '18 15:15 Sportpark 't Wooldrik Borne 3
Excelsior '31 JO19-4 Lemelerveld JO19-3 1 okt '18 19:00 Sportpark Heidepark 1
Excelsior '31 10 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 6 1 okt '18 20:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 Excelsior '31 3 1 okt '18 21:00 Vondersweide (Oldenzaal) 1
DZVV 2 Excelsior '31 8 1 okt '18 21:00 Dorper Esch (C) (Denekamp) 1
Excelsior '31 MO15-2 NEO MO15-1 2 okt '18 18:30 Sportpark 't Wooldrik Borne 1
HHC Hardenberg 3 Excelsior '31 4 2 okt '18 20:30 De Slag (Hardenberg) (A) 1
Excelsior '31 VR25+2 SVZW VR25+1 3 okt '18 20:00 Sportpark De Koerbelt 1
Almelo Futsal Combinatie 11 Excelsior '31 5 3 okt '18 20:00 Topsporthal IISPA (C) Almelo 1
Excelsior '31 11 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 8 4 okt '18 19:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Excelsior '31 12 DSVD 2 4 okt '18 20:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Excelsior '31 2 SVI 2 4 okt '18 21:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Bristol Team/Budgetisolatie Excelsior '31 1 5 okt '18 21:30 Vijfsprong 1
Excelsior '31 MO13-1 SDC '12 MO13-1 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO9-2 Schalkhaar JO9-2 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO10-5 SDOL JO10-1G 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-5 GFC JO13-2 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO11-5 Heeten JO11-3G 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 MO11-1 ATC '65 MO11-1 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO13-7 Juventa '12 JO13-4 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO13-6 Rood Zwart JO13-3 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO10-6 Den Ham JO10-3 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Vroomhoopse Boys JO10-1G Excelsior '31 JO10-4 6 okt '18 08:30 Sportpark De Bosrand (Vroomshoop)
Grol JO11-2 Excelsior '31 JO11-2 6 okt '18 08:30 Sportpark Den Elshof pup
Den Ham JO10-1 Excelsior '31 JO10-2 6 okt '18 08:45 Sportpark De Rohorst 1
Rohda Raalte JO13-4 Excelsior '31 JO13-9 6 okt '18 08:45 Sportpark Tijenraan 5
Excelsior '31 JO15-2 Holten JO15-1 6 okt '18 09:00 Sportpark De Koerbelt 4
Holten JO10-3 Excelsior '31 JO10-7 6 okt '18 09:00 Sportpark Meermanskamp 2
Witkampers JO10-2G Excelsior '31 JO10-8 6 okt '18 09:00 Sportpark Leussinkpark 1
Excelsior '31 JO9-1 Quick '20 JO9-1 6 okt '18 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO10-1 TVC '28 JO10-1 6 okt '18 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO10-3 avc Heracles JO10-3 6 okt '18 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 MO15-1 v.v. Hellendoorn MO15-1 6 okt '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO14-3 Oranje Nassau JO14-2 6 okt '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO11-3 RKSV Bornerbroek JO11-1 6 okt '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO11-1 De Tubanters 1897 JO11-1 6 okt '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 MO15-3 DES MO15-1 6 okt '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 7
De Esch JO14-1 Excelsior '31 JO14-1 6 okt '18 09:45 Sportpark De Weschterik 1
Enter Vooruit MO11-1 Excelsior '31 MO11-3 6 okt '18 10:00 Sportpark De Werf 4
WVV '34 JO11-3 Excelsior '31 JO11-4 6 okt '18 10:00 Sportpark Ruperts Erve 1
KOSC JO9-3M Excelsior'31 JO9-3M 6 okt '18 10:00 Sportpark 'n Tooslag 1
Blauw Wit '66 MO11-1 Excelsior '31 MO11-2 6 okt '18 10:30 Sportpark 't Vletgoor 2
Excelsior '31 MO17-1 Hector MO17-1 6 okt '18 10:45 Sportpark De Koerbelt 3
Drachtster Boys JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 6 okt '18 10:45 Sportpark Drachtster Bos 1
ABS JO13-1G Excelsior '31 JO13-2 6 okt '18 10:45 Sportpark De Looënk 2
Excelsior '31 JO17-1 SC Genemuiden JO17-1 6 okt '18 11:00 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 JO17-3 Enter JO17-2 6 okt '18 11:00 Sportpark De Koerbelt 9
La Première JO13-1 Excelsior '31 JO13-4 6 okt '18 11:00 Sportpark Ossenkoppelerhoek 1
Excelsior '31 MO19-1 TVC '28 MO19-1 6 okt '18 11:05 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO17-4 DOS '37 JO17-3 6 okt '18 11:05 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO15-4 Oranje Nassau JO15-4 6 okt '18 11:15 Sportpark De Koerbelt 8
Quick '20 JO14-3 Excelsior '31 JO14-4 6 okt '18 11:15 Sportpark Vondersweijde 2
HSC '21 JO13-2G Excelsior '31 JO13-3 6 okt '18 11:15 Sportpark Groot Scholtenhagen 1
ST: Sportclub Deventer/FC RDC MO13-1 Excelsior '31 MO13-2 6 okt '18 11:15 Sportpark De Zandweerd 2
Quick '20 JO14-2G Excelsior '31 JO14-2 6 okt '18 11:15 Sportpark Vondersweijde 8
Excelsior '31 JO19-1 ACV JO19-1 6 okt '18 11:30 Sportpark De Koerbelt 1
Den Ham MO15-1 Excelsior '31 MO15-2 6 okt '18 11:30 Sportpark De Rohorst 2
OWIOS 2 Excelsior '31 2 6 okt '18 12:30 Sportpark Bovenmolen 6
SVZW JO19-3 Excelsior '31 JO19-4 6 okt '18 12:30 Sportpark Het Lage Veld 2
DOS '37 9 Excelsior '31 13 6 okt '18 12:30 Sportpark Het Midden 2
Excelsior'31 JO19-3G Enter JO19-2 6 okt '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 5 FC Berghuizen 2 6 okt '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO19-5 MVV '29 JO19-2 6 okt '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 8 ASV '57 4 6 okt '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO17-2 Den Ham JO17-1 6 okt '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 4
Juventa '12 JO17-3 Excelsior '31 JO17-6 6 okt '18 13:00 Sportpark 't Lageveld 3
Rohda Raalte JO15-1G Excelsior '31 JO15-1 6 okt '18 13:00 Sportpark Tijenraan 1
SP Lochem JO15-4 Excelsior '31 JO15-5 6 okt '18 13:30 Sportpark De Elze 1
Excelsior'31 AZSV 6 okt '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 3 SVI 3 6 okt '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 9 Oranje Nassau 4 6 okt '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 17 ATC '65 7 6 okt '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 12 Rijssen Vooruit 3 6 okt '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 6 SVZW 5 6 okt '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 11 Enter Vooruit 7 6 okt '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 3
Holten 2 Excelsior '31 14 6 okt '18 14:30 Sportpark Meermanskamp 1
GFC 2 Excelsior '31 15 6 okt '18 14:30 Sportpark Heeckeren 2
TVC '28 JO17-3 Excelsior '31 JO17-7 6 okt '18 14:30 Sportpark De Grote Moat 2
VMC JO19-1 Excelsior '31 JO19-2 6 okt '18 14:30 Sportpark 't Lankamp 1
DOS '37 10 Excelsior '31 16 6 okt '18 14:30 Sportpark Het Midden 3
DETO 5 Excelsior '31 7 6 okt '18 14:30 Sportpark Het Midden 4
Berkum 3 Excelsior '31 4 6 okt '18 14:45 Sportpark de Vegtlust 3
SP Lochem JO15-3 Excelsior '31 JO15-3 6 okt '18 15:00 Sportpark De Elze 1
ATC '65 JO17-8 Excelsior '31 JO17-5 6 okt '18 16:00 Sportpark Slangenbeek 6
Excelsior '31 10 GVV Eilermark 1 8 okt '18 20:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Almelo Futsal Combinatie 8 Excelsior '31 7 8 okt '18 20:30 Topsporthal IISPA (C) Almelo 1
Excelsior '31 9 DSVD 2 8 okt '18 21:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
DZVV 2 Excelsior '31 12 8 okt '18 21:00 Dorper Esch (C) (Denekamp) 1
Thuisprogramma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Excelsior '31 MO15-1 Grol MO15-1 26 sep '18 18:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 5 DZVV 1 27 sep '18 20:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Excelsior '31 45+1 Enter Vooruit 45+1 28 sep '18 19:30 Sportpark RV terrein 1
Excelsior '31 35+2 v.v. Twenthe 35+1 28 sep '18 19:30 Sportpark De Scheetheuvel 1
Excelsior '31 35+1 Markelo 35+1 28 sep '18 19:30 Sportpark De Werf 1
Excelsior '31 35+2 Delden 35+1 28 sep '18 20:00 Sportpark De Scheetheuvel 1
Excelsior '31 35+1 Blauw Wit '66 35+1 28 sep '18 20:00 Sportpark De Werf 1
Excelsior '31 45+1 Enter 45+1 28 sep '18 20:10 Sportpark RV terrein 1
Excelsior '31 1 FC Brasil`77 28 sep '18 21:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Excelsior '31 JO10-8 v.v. Twenthe JO10-2 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO10-7 Hector JO10-1 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-8 BWO JO13-4 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 MO11-3 SP Daarle MO11-1 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior'31 JO9-3M Juventa '12 JO9-4M 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-4 SVVN JO13-1 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO11-4 Grol JO11-4 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO13-3 Haaksbergen JO13-1 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO13-7 SVVN JO13-2 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 MO13-2 DETO MO13-1 29 sep '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 JO10-2 DETO JO10-1 29 sep '18 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO10-4 SVZW JO10-3 29 sep '18 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO14-1 Achilles '12 JO14-1 29 sep '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO15-3 DEO JO15-2G 29 sep '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 MO15-3 Enter Vooruit MO15-1 29 sep '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO11-2 SP Lochem JO11-3 29 sep '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO15-2 Juventa '12 JO15-1 29 sep '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 MO11-2 Lemele MO11-1 29 sep '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO17-1 Heino JO17-1 29 sep '18 11:00 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 JO17-7 Stevo JO17-3 29 sep '18 11:00 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO17-6 Daarlerveen JO17-1G 29 sep '18 11:05 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 MO15-1 Longa '30 MO15-1 29 sep '18 11:15 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO17-5 De Tukkers JO17-2 29 sep '18 11:15 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 MO19-1 Raptim MO19-1 29 sep '18 12:35 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 5 De Tubanters 1897 2 29 sep '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 8 ENC '09 2 29 sep '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior'31 JO19-3G Markelo JO19-2 29 sep '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO19-2 Bergentheim JO19-1 29 sep '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO19-1 Urk JO19-1 29 sep '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 10 DETO 6 29 sep '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 14 Excelsior '31 13 29 sep '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 11 Juventa '12 2 29 sep '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 17 PH 9 29 sep '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 3 't Harde 2 29 sep '18 14:35 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 15 DES 5 29 sep '18 14:40 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO19-4 Lemelerveld JO19-3 1 okt '18 19:00 Sportpark Heidepark 1
Excelsior '31 10 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 6 1 okt '18 20:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Excelsior '31 MO15-2 NEO MO15-1 2 okt '18 18:30 Sportpark 't Wooldrik Borne 1
Excelsior '31 VR25+2 SVZW VR25+1 3 okt '18 20:00 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 11 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 8 4 okt '18 19:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Excelsior '31 12 DSVD 2 4 okt '18 20:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Excelsior '31 2 SVI 2 4 okt '18 21:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Excelsior '31 MO13-1 SDC '12 MO13-1 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO9-2 Schalkhaar JO9-2 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO10-5 SDOL JO10-1G 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-5 GFC JO13-2 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO11-5 Heeten JO11-3G 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 MO11-1 ATC '65 MO11-1 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO13-7 Juventa '12 JO13-4 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO13-6 Rood Zwart JO13-3 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO10-6 Den Ham JO10-3 6 okt '18 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO15-2 Holten JO15-1 6 okt '18 09:00 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 JO9-1 Quick '20 JO9-1 6 okt '18 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO10-1 TVC '28 JO10-1 6 okt '18 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO10-3 avc Heracles JO10-3 6 okt '18 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 MO15-1 v.v. Hellendoorn MO15-1 6 okt '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO14-3 Oranje Nassau JO14-2 6 okt '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO11-3 RKSV Bornerbroek JO11-1 6 okt '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO11-1 De Tubanters 1897 JO11-1 6 okt '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 MO15-3 DES MO15-1 6 okt '18 09:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 MO17-1 Hector MO17-1 6 okt '18 10:45 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO17-1 SC Genemuiden JO17-1 6 okt '18 11:00 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 JO17-3 Enter JO17-2 6 okt '18 11:00 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 MO19-1 TVC '28 MO19-1 6 okt '18 11:05 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO17-4 DOS '37 JO17-3 6 okt '18 11:05 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO15-4 Oranje Nassau JO15-4 6 okt '18 11:15 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO19-1 ACV JO19-1 6 okt '18 11:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior'31 JO19-3G Enter JO19-2 6 okt '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 5 FC Berghuizen 2 6 okt '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO19-5 MVV '29 JO19-2 6 okt '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 8 ASV '57 4 6 okt '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO17-2 Den Ham JO17-1 6 okt '18 12:45 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior'31 AZSV 6 okt '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 3 SVI 3 6 okt '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 9 Oranje Nassau 4 6 okt '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 17 ATC '65 7 6 okt '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 12 Rijssen Vooruit 3 6 okt '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 6 SVZW 5 6 okt '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 11 Enter Vooruit 7 6 okt '18 14:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 10 GVV Eilermark 1 8 okt '18 20:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Excelsior '31 9 DSVD 2 8 okt '18 21:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Uitprogramma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Helios 5 Excelsior '31 11 26 sep '18 20:00 Sportpark Colmschate Zuid 2
Blauw Wit '66 VR25+1 Excelsior '31 VR25+1 26 sep '18 20:00 Sportpark 't Vletgoor 1
Stevo 1 Excelsior '31 12 26 sep '18 22:00 Ransuil de (Geesteren) 1
DZVV 3 Excelsior '31 10 27 sep '18 21:00 Dorper Esch (C) (Denekamp) 1
Juventa '12 1 Excelsior '31 6 27 sep '18 21:15 Zomp de (C) (Enter) 1
Sportclub Rijssen 45+1 Excelsior '31 45+1 28 sep '18 20:30 Sportpark RV terrein 1
Rood Zwart 35+1 Excelsior '31 35+2 28 sep '18 20:30 Sportpark De Scheetheuvel 1
Blauw Wit '66 35+2 Excelsior '31 35+1 28 sep '18 20:30 Sportpark De Werf 1
Rijssen Vooruit 45+1 Excelsior '31 45+1 28 sep '18 20:50 Sportpark RV terrein 1
Enter Vooruit 35+1 Excelsior '31 35+1 28 sep '18 21:00 Sportpark De Werf 1
ZVV Sparta Nijkerk 2 Excelsior '31 2 28 sep '18 22:00 Corlaer Sporthal (B) (Nijkerk)
Luctor Et Emergo MO11-1 Excelsior '31 MO11-1 29 sep '18 08:30 Sportpark De Horst (Almelo) 1
ATC '65 JO13-7 Excelsior '31 JO13-5 29 sep '18 08:30 Sportpark Slangenbeek 6
Lemelerveld JO9-1 Excelsior '31 JO9-2 29 sep '18 08:45 Sportpark Heidepark 1
De Zweef JO10-2G Excelsior '31 JO10-5 29 sep '18 08:45 Sportpark Gagelman 6 hoofd
Stevo JO10-2 Excelsior '31 JO10-6 29 sep '18 09:00 Sportpark De Peuverweide 2
Teuge SP JO11-4G Excelsior '31 JO11-5 29 sep '18 09:00 Sportpark De Dulmer 2
Oranje Nassau JO10-3 Excelsior '31 JO10-3 29 sep '18 09:30 Sportpark Ossenkoppelerhoek 2
Tubantia JO10-1 Excelsior '31 JO10-1 29 sep '18 09:30 Sportpark De Bijenkorf 2
v.v. Hellendoorn JO9-1 Excelsior '31 JO9-1 29 sep '18 09:30 Sportpark De Voordam 1 KG
DETO JO11-1 Excelsior '31 JO11-1 29 sep '18 09:45 Sportpark Het Midden 1
SV Bedum JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 29 sep '18 10:30 Sportpark Bedum 1
Haarle JO11-1 Excelsior '31 JO11-3 29 sep '18 10:30 Sportpark Pastoorsmoat 2
Enter JO13-3G Excelsior '31 JO13-6 29 sep '18 10:30 Sportpark De Krompatte 2
De Weide JO15-1 Excelsior '31 JO15-1 29 sep '18 10:30 Sportpark Schutlanden 1
Rohda Raalte JO8-1G Excelsior '31 JO8-1 29 sep '18 10:35 Sportpark Tijenraan 7B
Witkampers JO13-3 Excelsior '31 JO13-9 29 sep '18 11:00 Sportpark Leussinkpark 2
Avanti W. MO13-1 Excelsior '31 MO13-1 29 sep '18 11:15 Sportpark Het Zoutendijk 2
DVS'33 Ermelo 2 Excelsior '31 2 29 sep '18 11:30 Sportpark DVS '33 4
Grol JO15-5 Excelsior '31 JO15-5 29 sep '18 11:30 Sportpark Den Elshof 1
FC Eibergen JO13-1G Excelsior '31 JO13-2 29 sep '18 11:45 Sportpark De Bijenkamp 2
BZSV de Blauwwitters 2 Excelsior '31 9 29 sep '18 12:00 Sportpark 't Wooldrik Borne 1
Vroomshoopse Boys JO15-4 Excelsior '31 JO15-4 29 sep '18 12:00 Sportpark De Bosrand (Vroomshoop) 1
LSV MO15-1 Excelsior '31 MO15-2 29 sep '18 12:15 Sportpark 't Spolmink 2
DOS '37 JO17-1 Excelsior '31 JO17-2 29 sep '18 12:15 Sportpark Het Midden 1
ENC '09 1 Excelsior '31 6 29 sep '18 12:30 Sportpark Groot Lochter 1 ENC '09
De Zweef MO17-1 Excelsior '31 MO17-1 29 sep '18 13:00 Sportpark Gagelman 7
WHC Excelsior'31 29 sep '18 14:30 Sportpark Mulderssingel A
SVVN 3 Excelsior '31 7 29 sep '18 14:30 Sportpark Groot Lochter 3 SVVN
RKSV Bornerbroek JO17-1 Excelsior '31 JO17-4 29 sep '18 14:30 Sportpark 't Brook 1
Quick '20 JO19-7 Excelsior '31 JO19-5 29 sep '18 14:30 Sportpark Vondersweijde 4
SDC '12 JO19-3 Excelsior '31 JO19-4 29 sep '18 14:30 Sportpark De Molendijk 1
DZC '68 4 Excelsior '31 4 29 sep '18 15:00 Sportpark Zuid (ingang 2) 5
NEO 3 Excelsior '31 16 29 sep '18 15:15 Sportpark 't Wooldrik Borne 3
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 Excelsior '31 3 1 okt '18 21:00 Vondersweide (Oldenzaal) 1
DZVV 2 Excelsior '31 8 1 okt '18 21:00 Dorper Esch (C) (Denekamp) 1
HHC Hardenberg 3 Excelsior '31 4 2 okt '18 20:30 De Slag (Hardenberg) (A) 1
Almelo Futsal Combinatie 11 Excelsior '31 5 3 okt '18 20:00 Topsporthal IISPA (C) Almelo 1
Bristol Team/Budgetisolatie Excelsior '31 1 5 okt '18 21:30 Vijfsprong 1
Vroomhoopse Boys JO10-1G Excelsior '31 JO10-4 6 okt '18 08:30 Sportpark De Bosrand (Vroomshoop)
Grol JO11-2 Excelsior '31 JO11-2 6 okt '18 08:30 Sportpark Den Elshof pup
Den Ham JO10-1 Excelsior '31 JO10-2 6 okt '18 08:45 Sportpark De Rohorst 1
Rohda Raalte JO13-4 Excelsior '31 JO13-9 6 okt '18 08:45 Sportpark Tijenraan 5
Holten JO10-3 Excelsior '31 JO10-7 6 okt '18 09:00 Sportpark Meermanskamp 2
Witkampers JO10-2G Excelsior '31 JO10-8 6 okt '18 09:00 Sportpark Leussinkpark 1
De Esch JO14-1 Excelsior '31 JO14-1 6 okt '18 09:45 Sportpark De Weschterik 1
Enter Vooruit MO11-1 Excelsior '31 MO11-3 6 okt '18 10:00 Sportpark De Werf 4
WVV '34 JO11-3 Excelsior '31 JO11-4 6 okt '18 10:00 Sportpark Ruperts Erve 1
KOSC JO9-3M Excelsior'31 JO9-3M 6 okt '18 10:00 Sportpark 'n Tooslag 1
Blauw Wit '66 MO11-1 Excelsior '31 MO11-2 6 okt '18 10:30 Sportpark 't Vletgoor 2
Drachtster Boys JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 6 okt '18 10:45 Sportpark Drachtster Bos 1
ABS JO13-1G Excelsior '31 JO13-2 6 okt '18 10:45 Sportpark De Looënk 2
La Première JO13-1 Excelsior '31 JO13-4 6 okt '18 11:00 Sportpark Ossenkoppelerhoek 1
Quick '20 JO14-3 Excelsior '31 JO14-4 6 okt '18 11:15 Sportpark Vondersweijde 2
HSC '21 JO13-2G Excelsior '31 JO13-3 6 okt '18 11:15 Sportpark Groot Scholtenhagen 1
ST: Sportclub Deventer/FC RDC MO13-1 Excelsior '31 MO13-2 6 okt '18 11:15 Sportpark De Zandweerd 2
Quick '20 JO14-2G Excelsior '31 JO14-2 6 okt '18 11:15 Sportpark Vondersweijde 8
Den Ham MO15-1 Excelsior '31 MO15-2 6 okt '18 11:30 Sportpark De Rohorst 2
OWIOS 2 Excelsior '31 2 6 okt '18 12:30 Sportpark Bovenmolen 6
SVZW JO19-3 Excelsior '31 JO19-4 6 okt '18 12:30 Sportpark Het Lage Veld 2
DOS '37 9 Excelsior '31 13 6 okt '18 12:30 Sportpark Het Midden 2
Juventa '12 JO17-3 Excelsior '31 JO17-6 6 okt '18 13:00 Sportpark 't Lageveld 3
Rohda Raalte JO15-1G Excelsior '31 JO15-1 6 okt '18 13:00 Sportpark Tijenraan 1
SP Lochem JO15-4 Excelsior '31 JO15-5 6 okt '18 13:30 Sportpark De Elze 1
Holten 2 Excelsior '31 14 6 okt '18 14:30 Sportpark Meermanskamp 1
GFC 2 Excelsior '31 15 6 okt '18 14:30 Sportpark Heeckeren 2
TVC '28 JO17-3 Excelsior '31 JO17-7 6 okt '18 14:30 Sportpark De Grote Moat 2
VMC JO19-1 Excelsior '31 JO19-2 6 okt '18 14:30 Sportpark 't Lankamp 1
DOS '37 10 Excelsior '31 16 6 okt '18 14:30 Sportpark Het Midden 3
DETO 5 Excelsior '31 7 6 okt '18 14:30 Sportpark Het Midden 4
Berkum 3 Excelsior '31 4 6 okt '18 14:45 Sportpark de Vegtlust 3
SP Lochem JO15-3 Excelsior '31 JO15-3 6 okt '18 15:00 Sportpark De Elze 1
ATC '65 JO17-8 Excelsior '31 JO17-5 6 okt '18 16:00 Sportpark Slangenbeek 6
Almelo Futsal Combinatie 8 Excelsior '31 7 8 okt '18 20:30 Topsporthal IISPA (C) Almelo 1
DZVV 2 Excelsior '31 12 8 okt '18 21:00 Dorper Esch (C) (Denekamp) 1
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Competitie Datum Tijd
Excelsior '31 5 v.v. Twenthe 2 1 - 1 B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule 25 sep '18 20:00
Rijssen Vooruit 3 Excelsior '31 16 1 - 1 B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule 25 sep '18 19:30
Excelsior '31 JO14-3 RKSV JO14-1 8 - 0 B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule 25 sep '18 18:30
Excelsior '31 9 DZVV 2 6 - 5 1214 Mannen Zaal recreatie 24 sep '18 21:00
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 8 Excelsior '31 8 3 - 12 1214 Mannen Zaal recreatie 24 sep '18 20:30
Excelsior '31 4 Almelo Futsal Combinatie 5 6 - 5 1214 Mannen Zaal recreatie 24 sep '18 20:00
Excelsior '31 7 EBZV '85 1 4 - 4 1214 Mannen Zaal recreatie 24 sep '18 19:00
Excelsior '31 JO15-3 ATC '65 JO15-5 11 - 3 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule 24 sep '18 18:30
MVV '29 JO17-4 Excelsior '31 JO17-7 2 - 1 0235 Onder 17 competitie (najaar) 22 sep '18 16:30
HSC '21 JO19-1 Excelsior '31 JO19-1 1 - 2 0220 Onder 19 competitie (district A-cat) 22 sep '18 15:00
Excelsior'31 SVZW 2 - 1 0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) 22 sep '18 14:30
Excelsior '31 4 PH 2 2 - 5 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 22 sep '18 14:30
Excelsior '31 13 Juventa '12 3 1 - 2 0214 Mannen Zaterdag reserve 22 sep '18 14:30
Excelsior '31 12 Excelsior '31 11 2 - 2 0214 Mannen Zaterdag reserve 22 sep '18 14:30
Excelsior '31 7 Markelo 2 0 - 5 0214 Mannen Zaterdag reserve 22 sep '18 14:30
SVVN 4 Excelsior '31 10 2 - 3 0214 Mannen Zaterdag reserve 22 sep '18 14:30
Sportclub Rijssen 3 Excelsior '31 15 6 - 0 0214 Mannen Zaterdag reserve 22 sep '18 14:30
DOS '37 9 Excelsior '31 14 5 - 0 0214 Mannen Zaterdag reserve 22 sep '18 14:30
SV Nieuw Heeten JO19-1 Excelsior'31 JO19-3G 2 - 4 0225 Onder 19 competitie (najaar) 22 sep '18 14:30
Excelsior '31 9 Excelsior '31 8 4 - 1 0214 Mannen Zaterdag reserve 22 sep '18 14:25
SP Lochem JO14-1 Excelsior '31 JO14-1 0 - 2 0243 Onder 14 competitie (najaar) 22 sep '18 13:30
Tubantia JO17-6 Excelsior '31 JO17-5 1 - 13 0235 Onder 17 competitie (najaar) 22 sep '18 13:30
ATC '65 JO19-3 Excelsior '31 JO19-2 2 - 1 0225 Onder 19 competitie (najaar) 22 sep '18 13:30
Excelsior '31 JO19-4 v.v. Hellendoorn JO19-2 2 - 0 0225 Onder 19 competitie (najaar) 22 sep '18 12:45
Excelsior '31 JO17-2 De Zweef JO17-1 1 - 3 0236 Onder 17 competitie (najaar A-cat) 22 sep '18 12:45
FC Winterswijk JO17-1 Excelsior '31 JO17-1 0 - 0 0230 Onder 17 competitie (district A-cat) 22 sep '18 12:45
Enter Vooruit MO19-1 Excelsior '31 MO19-1 4 - 2 229 Meiden Onder 19 competitie (najaar) 22 sep '18 12:30
DSV '61 2 Excelsior '31 3 0 - 8 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 22 sep '18 12:15
Delden JO13-1 Excelsior '31 JO13-3 0 - 2 0255 Onder 13 competitie (najaar) 22 sep '18 11:45
Excelsior '31 2 HHC Hardenberg 2 0 - 1 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 22 sep '18 11:30
Luctor Et Emergo JO13-2 Excelsior '31 JO13-4 2 - 1 0255 Onder 13 competitie (najaar) 22 sep '18 11:30
Excelsior '31 JO15-5 Vorden JO15-3 1 - 3 0245 Onder 15 competitie (najaar) 22 sep '18 11:15
Excelsior '31 JO15-4 De Zweef JO15-3 8 - 1 0245 Onder 15 competitie (najaar) 22 sep '18 11:15
Markelo JO15-2G Excelsior '31 JO15-3 1 - 1 0245 Onder 15 competitie (najaar) 22 sep '18 11:15
Excelsior '31 JO17-4 Oranje Nassau JO17-5 2 - 0 0235 Onder 17 competitie (najaar) 22 sep '18 11:10
Excelsior '31 MO15-2 SP Lochem MO15-1 2 - 1 248 Meiden Onder 15 competitie (najaar) 22 sep '18 11:00
Excelsior '31 JO17-3 Sp. Neede JO17-3 10 - 0 0235 Onder 17 competitie (najaar) 22 sep '18 11:00
De Zweef MO11-1 Excelsior '31 MO11-3 14 - 1 253 Meiden Onder 11 competitie (najaar) 22 sep '18 11:00
De Zweef JO13-3G Excelsior '31 JO13-7 6 - 2 0255 Onder 13 competitie (najaar) 22 sep '18 11:00
Excelsior '31 MO17-1 Juventa '12 MO17-1 2 - 3 239 Meiden Onder 17 competitie (najaar) 22 sep '18 10:45
Oranje Nassau JO14-4 Excelsior '31 JO14-4 2 - 4 0243 Onder 14 competitie (najaar) 22 sep '18 10:45
Hulzense Boys JO17-3 Excelsior '31 JO17-6 4 - 2 0235 Onder 17 competitie (najaar) 22 sep '18 10:30
Hector JO11-1 Excelsior '31 JO11-2 4 - 4 0265 Onder 11 competitie (najaar) 22 sep '18 10:00
Twenthe JO11-2G Excelsior '31 JO11-4 3 - 0 0265 Onder 11 competitie (najaar) 22 sep '18 10:00
Hulzense Boys JO15-1 Excelsior '31 JO15-2 1 - 1 0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat) 22 sep '18 10:00
Excelsior '31 JO13-1 GVAV-Rapiditas JO13-1 1 - 1 0250 Onder 13 competitie (A-cat) 22 sep '18 09:45
Excelsior '31 JO14-3 Hector JO14-1 0 - 8 0243 Onder 14 competitie (najaar) 22 sep '18 09:45
Excelsior '31 JO14-2 De Esch JO14-2 16 - 0 0243 Onder 14 competitie (najaar) 22 sep '18 09:45
Excelsior '31 MO11-1 BWO MO11-1 14 - 0 253 Meiden Onder 11 competitie (najaar) 22 sep '18 09:45
Excelsior '31 JO15-1 SC Enschede JO15-1G 4 - 1 0240 Onder 15 competitie (district A-cat) 22 sep '18 09:45
Juliana '32 JO13-1 Excelsior '31 JO13-8 7 - 2 0255 Onder 13 competitie (najaar) 22 sep '18 09:30
v.v. Hellendoorn MO15-2 Excelsior '31 MO15-3 4 - 2 248 Meiden Onder 15 competitie (najaar) 22 sep '18 09:00
Excelsior '31 JO11-3 Oranje Nassau JO11-3 2 - 2 0265 Onder 11 competitie (najaar) 22 sep '18 08:30
Excelsior '31 JO11-5 Activia JO11-2G 5 - 4 0265 Onder 11 competitie (najaar) 22 sep '18 08:30
Excelsior '31 JO13-2 HSC '21 JO13-1G 2 - 4 0255 Onder 13 competitie (najaar) 22 sep '18 08:30
Excelsior '31 JO13-6 Borne JO13-1 5 - 1 0255 Onder 13 competitie (najaar) 22 sep '18 08:30
Excelsior '31 JO13-5 Enter JO13-3G 20 - 0 0255 Onder 13 competitie (najaar) 22 sep '18 08:30
Excelsior '31 MO13-1 v.v. Hellendoorn MO13-1 2 - 3 244 Meiden Onder 13 competitie (najaar) 22 sep '18 08:30
Excelsior '31 JO13-9 Broekland JO13-1G 0 - 8 0255 Onder 13 competitie (najaar) 22 sep '18 08:30
v.v. Hellendoorn MO11-1 Excelsior '31 MO11-2 2 - 5 253 Meiden Onder 11 competitie (najaar) 22 sep '18 08:30
WSV MO13-1 Excelsior '31 MO13-2 5 - 1 244 Meiden Onder 13 competitie (najaar) 22 sep '18 08:30
Futsal Winsum 1 Excelsior '31 1 4 - 4 B9800 Mannen Zaal beker landelijk poule 21 sep '18 20:30
Excelsior '31 2 SK Turkuaz 2 3 - 8 1211 Mannen Zaal 20 sep '18 21:00
Excelsior '31 11 DSVD 2 11 - 2 1214 Mannen Zaal recreatie 20 sep '18 20:00
Excelsior '31 8 Stevo 1 12 - 5 1214 Mannen Zaal recreatie 20 sep '18 19:00
Gramsbergen 2 Excelsior '31 4 8 - 2 1214 Mannen Zaal recreatie 19 sep '18 21:00
Almelo Futsal Combinatie 11 Excelsior '31 7 4 - 5 1214 Mannen Zaal recreatie 19 sep '18 20:00
Excelsior '31 10 PH 5 0 - 8 B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule 19 sep '18 19:30
Excelsior '31 JO13-6 Markelo JO13-3G 9 - 2 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule 19 sep '18 18:30
Afgelastingen
Thuis Uit Datum Tijd Competitie
Er zijn momenteel geen wedstrijden afgelast
Ontwerp en realisatie door: Bandwerk internet- en reclamebureau