Programma

Programma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Er is nog geen programma bekend
Thuisprogramma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Er is nog geen thuisprogramma bekend
Uitprogramma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Er is nog geen uitprogramma bekend
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Competitie Datum Tijd
Juventa '12 JO19-1 Excelsior'31 JO19-3G 0225 Onder 19 (najaarsreeks) 21 nov '20 15:15
Enter JO17-2 Excelsior '31 JO17-4 0235 Onder 17 (najaarsreeks) 21 nov '20 14:30
Excelsior '31 JO19-4 Luctor Et Emergo JO19-3 0225 Onder 19 (najaarsreeks) 21 nov '20 12:45
De Zweef MO17-1 Excelsior '31 MO17-1 239 Meiden Onder 17 (najaarsreeks) 21 nov '20 12:45
SVZW JO17-4 Excelsior '31 JO17-6 0235 Onder 17 (najaarsreeks) 21 nov '20 12:30
Hector MO15-1 Excelsior '31 MO15-2 248 Meiden Onder 15 (najaarsreeks) 21 nov '20 11:30
SDOL JO14-1G Excelsior '31 JO14-2 0243 Onder 14 (najaarsreeks) 21 nov '20 11:30
Excelsior '31 MO15-1 OSC MO15-1 248 Meiden Onder 15 (najaarsreeks) 21 nov '20 11:15
Excelsior '31 JO15-4 Rood Zwart JO15-3 0245 Onder 15 (najaarsreeks) 21 nov '20 11:15
Excelsior '31 JO15-4 Quick '20 JO15-4 0245 Onder 15 (najaarsreeks) 21 nov '20 11:15
Almelo JO14-1G Excelsior '31 JO14-4 0243 Onder 14 (najaarsreeks) 21 nov '20 11:15
Excelsior '31 JO17-2 Enter JO17-1 0235 Onder 17 (najaarsreeks) 21 nov '20 11:10
Excelsior '31 JO17-3 Schalkhaar JO17-3 0235 Onder 17 (najaarsreeks) 21 nov '20 11:10
Excelsior '31 JO17-7 De Tukkers JO17-2 0235 Onder 17 (najaarsreeks) 21 nov '20 11:00
Excelsior '31 MO19-1 FC Trias MO19-1 229 Meiden Onder 19 (najaarsreeks) 21 nov '20 11:00
Den Ham JO17-3 Excelsior '31 JO17-5 0235 Onder 17 (najaarsreeks) 21 nov '20 11:00
DSVD JO13-1G Excelsior '31 JO13-7 0255 Onder 13 (najaarsreeks) 21 nov '20 11:00
BWO MO13-3 Excelsior '31 MO13-3 244 Meiden Onder 13 (najaarsreeks) 21 nov '20 11:00
BWO MO15-2 Excelsior '31 MO15-3 248 Meiden Onder 15 (najaarsreeks) 21 nov '20 11:00
DETO JO19-2 Excelsior '31 JO19-5 0225 Onder 19 (najaarsreeks) 21 nov '20 10:45
Excelsior '31 JO13-4 v.v. Hellendoorn JO13-3 0255 Onder 13 (najaarsreeks) 21 nov '20 09:45
Excelsior '31 JO14-3 csv Apeldoorn JO14-4 0243 Onder 14 (najaarsreeks) 21 nov '20 09:45
Excelsior '31 MO13-1 IJVV MO13-1 244 Meiden Onder 13 (najaarsreeks) 21 nov '20 09:45
Excelsior '31 JO15-2 GFC JO15-1G 0245 Onder 15 (najaarsreeks) 21 nov '20 09:45
DOS '37 JO15-2 Excelsior '31 JO15-3 0245 Onder 15 (najaarsreeks) 21 nov '20 09:15
Excelsior '31 JO14-1 IJVV JO14-1G 0248 Onder 14 (najaar A-cat) 21 nov '20 09:00
Colmschate '33 JO13-4 Excelsior '31 JO13-6 0255 Onder 13 (najaarsreeks) 21 nov '20 09:00
Excelsior '31 JO13-3 Holten JO13-3 0255 Onder 13 (najaarsreeks) 21 nov '20 08:30
Excelsior '31 JO13-5 ATC '65 JO13-6 0255 Onder 13 (najaarsreeks) 21 nov '20 08:30
Excelsior '31 MO13-2 Enter MO13-1 244 Meiden Onder 13 (najaarsreeks) 21 nov '20 08:30
Excelsior '31 JO13-2 Markelo JO13-1G 0255 Onder 13 (najaarsreeks) 21 nov '20 08:30
OACN-Boys 1 Excelsior`31 1100 Mannen Zaal (landelijk) 20 nov '20 20:30
Excelsior '31 VR25+2 Lemele VR25+1 226 Vrouwen 25+ Midweeks (najaar) 18 nov '20 20:00
Holten VR25+1 Excelsior '31 VR25+1 226 Vrouwen 25+ Midweeks (najaar) 18 nov '20 20:00
Afgelastingen
Thuis Uit Datum
Er zijn momenteel geen wedstrijden afgelast
Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers