Programma

Programma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Excelsior'31 ODIN 59 24 aug '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO13-5 DES JO13-3 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO13-4 Haarle JO13-1G 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 JO9-4M BWO JO9-6M 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 MO13-2 Juventa '12 MO13-1 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO10-6 Luctor Et Emergo JO10-3 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-6 Almelo JO13-3 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO11-4 Vroomshoopse Boys JO11-7 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO10-7 Markelo JO10-3G 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 MO11-2 Luctor Et Emergo MO11-1 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO10-4 Rohda Raalte JO10-7 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Rohda Raalte JO10-6 Excelsior '31 JO10-5 31 aug '19 08:30 Sportpark Tijenraan 5B
De Zweef JO8-1 Excelsior '31 JO8-1 31 aug '19 08:30 Sportpark Gagelman 6 hoofd
BWO JO10-3 Excelsior '31 JO10-8 31 aug '19 08:30 Sportpark De Noork 1
Excelsior '31 JO14-2 Enter Vooruit JO14-1 31 aug '19 09:00 Sportpark De Koerbelt 9
Holten JO11-3 Excelsior'31 JO11-6 31 aug '19 09:00 Sportpark Meermanskamp 2
Enter Vooruit JO11-2G Excelsior '31 JO11-5 31 aug '19 09:00 Sportpark De Werf 4
Enter Vooruit JO19-2 Excelsior'31 JO19-3G 31 aug '19 09:00 Sportpark De Werf 1
Enter Vooruit JO10-1 Excelsior '31 JO10-1 31 aug '19 09:00 Sportpark De Werf 5 pupveld
GFC JO9-2G Excelsior '31 JO9-2 31 aug '19 09:00 Sportpark Heeckeren 1
FC Berghuizen JO9-1M Excelsior'31 JO9-3M 31 aug '19 09:00 Sportpark 't Venterinck 1
Excelsior '31 JO11-7 MVV'29 JO11-2G 31 aug '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO10-2 Borne JO10-1 31 aug '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO15-1 Luctor Et Emergo JO15-1 31 aug '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO11-1 Markelo JO11-1 31 aug '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO14-3 RKSV Bornerbroek JO14-1 31 aug '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 MO15-3 ST: GFC/Twenthe MO15-1 31 aug '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO11-3 DOS '37 JO11-3 31 aug '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 MO15-1 Hulzense Boys MO15-1 31 aug '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 4
Almelo MO11-1 Excelsior '31 MO11-3 31 aug '19 10:00 Sportpark Ossenkoppelerhoek 1 Links
RKSV Bornerbroek JO10-2 Excelsior '31 JO10-3 31 aug '19 10:00 Sportpark 't Brook 1
TVC '28 MO13-1 Excelsior '31 MO13-1 31 aug '19 10:00 Sportpark De Grote Moat 2
v.v. Twenthe JO13-2 Excelsior '31 JO13-3 31 aug '19 10:00 Sportpark 't Piep Willem 1
HHC Hardenberg JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 31 aug '19 10:00 Sportpark De Boshoek (HHC) 1
Oranje Nassau JO14-3 Excelsior '31 JO14-1 31 aug '19 10:30 Sportpark Ossenkoppelerhoek 4
Enter JO11-1 Excelsior '31 JO11-2 31 aug '19 10:30 Sportpark De Krompatte 2
s.v. Rijssen JO13-1 Excelsior '31 JO13-7 31 aug '19 10:30 Sportpark De Koele 1
s.v. Rijssen VR1 Excelsior '31 VR1 31 aug '19 10:30 Sportpark De Koele 2
Excelsior '31 MO19-1 Enter MO19-1 31 aug '19 10:45 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 MO13-3 Enter Vooruit MO13-1 31 aug '19 10:45 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO17-5 v.v. Twenthe JO17-3 31 aug '19 11:00 Sportpark De Koerbelt 5
TVC '28 MO15-1 Excelsior '31 MO15-2 31 aug '19 11:00 Sportpark De Grote Moat 3
Nieuw Heeten JO13-1G Excelsior '31 JO13-8 31 aug '19 11:00 Sportpark De Belte 1
De Zweef MO11-2 Excelsior '31 MO11-1 31 aug '19 11:00 Sportpark Gagelman 7
Excelsior '31 JO17-7 Enter JO17-2 31 aug '19 11:10 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO15-5 Enter JO15-2 31 aug '19 11:15 Sportpark De Koerbelt 8
De Zweef JO17-3G Excelsior '31 JO17-3 31 aug '19 11:15 Sportpark Gagelman 8
Excelsior '31 JO17-1 Voorwaarts T JO17-1 31 aug '19 11:30 Sportpark De Koerbelt 4
Holten JO13-1 Excelsior '31 JO13-2 31 aug '19 11:30 Sportpark Meermanskamp 3
Juventa '12 JO15-3 Excelsior '31 JO15-3 31 aug '19 11:30 Sportpark 't Lageveld 1
Excelsior '31 2 Sparta E. 2 31 aug '19 11:45 Sportpark De Koerbelt 1
SP Eefde 2 Excelsior '31 3 31 aug '19 12:00 Sportpark De Wolzak 1
DOS '37 10 Excelsior '31 14 31 aug '19 12:30 Sportpark Het Midden 4
Excelsior '31 16 Holten 2 za. 31 aug '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO19-1 Wilhelminaschool JO19-1 31 aug '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO17-2 Quick '20 JO17-2 31 aug '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO19-4 De Tukkers JO19-2 31 aug '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO19-2 ABS JO19-1 31 aug '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 8
Enter JO15-1 Excelsior '31 JO15-2 31 aug '19 13:00 Sportpark De Krompatte 2
Enter MO17-1 Excelsior '31 MO17-1 31 aug '19 13:00 Sportpark De Krompatte 3
Tubantia JO19-3 Excelsior '31 JO19-5 31 aug '19 13:45 Sportpark De Bijenkorf 2
La Première JO14-1 Excelsior '31 JO14-4 31 aug '19 14:00 Sportpark Ossenkoppelerhoek 1
Excelsior '31 4 SVZW 3 31 aug '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 9 SVZW 6 31 aug '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 10 s.v. Rijssen 5 31 aug '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 15 Almelo 2 31 aug '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 11 s.v. Rijssen 3 31 aug '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 12 Oranje Nassau 5 31 aug '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 5
SteDoCo Excelsior'31 31 aug '19 14:30 Sportpark SteDoCo 1
s.v. Rijssen 2 Excelsior '31 8 31 aug '19 14:30 Sportpark De Koele 1
Enter Vooruit 5 Excelsior '31 6 31 aug '19 14:30 Sportpark De Werf 3
Blauw Wit '66 JO17-2 Excelsior '31 JO17-4 31 aug '19 14:30 Sportpark 't Vletgoor 3
Markelo JO17-3 Excelsior '31 JO17-6 31 aug '19 14:30 Sportpark Endemansdijk 2
De Zweef 2 Excelsior '31 5 31 aug '19 15:00 Sportpark Gagelman 8
De Zweef 4 Zat. Excelsior '31 13 31 aug '19 15:00 Sportpark Gagelman 5
NEO 3 Excelsior '31 7 31 aug '19 15:30 Sportpark 't Wooldrik Borne 1
Thuisprogramma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Excelsior'31 ODIN 59 24 aug '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO13-5 DES JO13-3 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO13-4 Haarle JO13-1G 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 JO9-4M BWO JO9-6M 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 MO13-2 Juventa '12 MO13-1 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO10-6 Luctor Et Emergo JO10-3 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-6 Almelo JO13-3 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO11-4 Vroomshoopse Boys JO11-7 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO10-7 Markelo JO10-3G 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 MO11-2 Luctor Et Emergo MO11-1 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO10-4 Rohda Raalte JO10-7 31 aug '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO14-2 Enter Vooruit JO14-1 31 aug '19 09:00 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO11-7 MVV'29 JO11-2G 31 aug '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO10-2 Borne JO10-1 31 aug '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO15-1 Luctor Et Emergo JO15-1 31 aug '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO11-1 Markelo JO11-1 31 aug '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO14-3 RKSV Bornerbroek JO14-1 31 aug '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 MO15-3 ST: GFC/Twenthe MO15-1 31 aug '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO11-3 DOS '37 JO11-3 31 aug '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 MO15-1 Hulzense Boys MO15-1 31 aug '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 MO19-1 Enter MO19-1 31 aug '19 10:45 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 MO13-3 Enter Vooruit MO13-1 31 aug '19 10:45 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO17-5 v.v. Twenthe JO17-3 31 aug '19 11:00 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO17-7 Enter JO17-2 31 aug '19 11:10 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO15-5 Enter JO15-2 31 aug '19 11:15 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO17-1 Voorwaarts T JO17-1 31 aug '19 11:30 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 2 Sparta E. 2 31 aug '19 11:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 16 Holten 2 za. 31 aug '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO19-1 Wilhelminaschool JO19-1 31 aug '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO17-2 Quick '20 JO17-2 31 aug '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO19-4 De Tukkers JO19-2 31 aug '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO19-2 ABS JO19-1 31 aug '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 4 SVZW 3 31 aug '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 9 SVZW 6 31 aug '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 10 s.v. Rijssen 5 31 aug '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 15 Almelo 2 31 aug '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 11 s.v. Rijssen 3 31 aug '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 12 Oranje Nassau 5 31 aug '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 5
Uitprogramma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Rohda Raalte JO10-6 Excelsior '31 JO10-5 31 aug '19 08:30 Sportpark Tijenraan 5B
De Zweef JO8-1 Excelsior '31 JO8-1 31 aug '19 08:30 Sportpark Gagelman 6 hoofd
BWO JO10-3 Excelsior '31 JO10-8 31 aug '19 08:30 Sportpark De Noork 1
Holten JO11-3 Excelsior'31 JO11-6 31 aug '19 09:00 Sportpark Meermanskamp 2
Enter Vooruit JO11-2G Excelsior '31 JO11-5 31 aug '19 09:00 Sportpark De Werf 4
Enter Vooruit JO19-2 Excelsior'31 JO19-3G 31 aug '19 09:00 Sportpark De Werf 1
Enter Vooruit JO10-1 Excelsior '31 JO10-1 31 aug '19 09:00 Sportpark De Werf 5 pupveld
GFC JO9-2G Excelsior '31 JO9-2 31 aug '19 09:00 Sportpark Heeckeren 1
FC Berghuizen JO9-1M Excelsior'31 JO9-3M 31 aug '19 09:00 Sportpark 't Venterinck 1
Almelo MO11-1 Excelsior '31 MO11-3 31 aug '19 10:00 Sportpark Ossenkoppelerhoek 1 Links
RKSV Bornerbroek JO10-2 Excelsior '31 JO10-3 31 aug '19 10:00 Sportpark 't Brook 1
TVC '28 MO13-1 Excelsior '31 MO13-1 31 aug '19 10:00 Sportpark De Grote Moat 2
v.v. Twenthe JO13-2 Excelsior '31 JO13-3 31 aug '19 10:00 Sportpark 't Piep Willem 1
HHC Hardenberg JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 31 aug '19 10:00 Sportpark De Boshoek (HHC) 1
Oranje Nassau JO14-3 Excelsior '31 JO14-1 31 aug '19 10:30 Sportpark Ossenkoppelerhoek 4
Enter JO11-1 Excelsior '31 JO11-2 31 aug '19 10:30 Sportpark De Krompatte 2
s.v. Rijssen JO13-1 Excelsior '31 JO13-7 31 aug '19 10:30 Sportpark De Koele 1
s.v. Rijssen VR1 Excelsior '31 VR1 31 aug '19 10:30 Sportpark De Koele 2
TVC '28 MO15-1 Excelsior '31 MO15-2 31 aug '19 11:00 Sportpark De Grote Moat 3
Nieuw Heeten JO13-1G Excelsior '31 JO13-8 31 aug '19 11:00 Sportpark De Belte 1
De Zweef MO11-2 Excelsior '31 MO11-1 31 aug '19 11:00 Sportpark Gagelman 7
De Zweef JO17-3G Excelsior '31 JO17-3 31 aug '19 11:15 Sportpark Gagelman 8
Holten JO13-1 Excelsior '31 JO13-2 31 aug '19 11:30 Sportpark Meermanskamp 3
Juventa '12 JO15-3 Excelsior '31 JO15-3 31 aug '19 11:30 Sportpark 't Lageveld 1
SP Eefde 2 Excelsior '31 3 31 aug '19 12:00 Sportpark De Wolzak 1
DOS '37 10 Excelsior '31 14 31 aug '19 12:30 Sportpark Het Midden 4
Enter JO15-1 Excelsior '31 JO15-2 31 aug '19 13:00 Sportpark De Krompatte 2
Enter MO17-1 Excelsior '31 MO17-1 31 aug '19 13:00 Sportpark De Krompatte 3
Tubantia JO19-3 Excelsior '31 JO19-5 31 aug '19 13:45 Sportpark De Bijenkorf 2
La Première JO14-1 Excelsior '31 JO14-4 31 aug '19 14:00 Sportpark Ossenkoppelerhoek 1
SteDoCo Excelsior'31 31 aug '19 14:30 Sportpark SteDoCo 1
s.v. Rijssen 2 Excelsior '31 8 31 aug '19 14:30 Sportpark De Koele 1
Enter Vooruit 5 Excelsior '31 6 31 aug '19 14:30 Sportpark De Werf 3
Blauw Wit '66 JO17-2 Excelsior '31 JO17-4 31 aug '19 14:30 Sportpark 't Vletgoor 3
Markelo JO17-3 Excelsior '31 JO17-6 31 aug '19 14:30 Sportpark Endemansdijk 2
De Zweef 2 Excelsior '31 5 31 aug '19 15:00 Sportpark Gagelman 8
De Zweef 4 Zat. Excelsior '31 13 31 aug '19 15:00 Sportpark Gagelman 5
NEO 3 Excelsior '31 7 31 aug '19 15:30 Sportpark 't Wooldrik Borne 1
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Competitie Datum Tijd
Excelsior'31 DEM 2 - 1 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1 17 aug '19 15:00
Afgelastingen
Thuis Uit Datum
Er zijn momenteel geen wedstrijden afgelast
Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers