Excelsior'31 1
Veld

Stand
1. Sparta Nijkerk 22 17 1 4 52 58 - 27 31
2. ODIN 59 22 15 2 5 47 63 - 30 33
3. Harkemase Boys 22 13 3 6 42 43 - 34 9
4. DVS'33 Ermelo 23 13 3 7 42 39 - 30 9
5. FC Lisse 23 11 5 7 38 44 - 33 11
6. Hoek 23 10 4 9 34 54 - 42 12
7. Barendrecht 23 10 4 9 34 37 - 38 -1
8. Ajax 22 9 4 9 31 31 - 38 -7
9. Excelsior'31 23 9 4 10 31 50 - 40 10
10. Jong Almere City FC 23 9 4 10 31 54 - 48 6
11. Goes 23 9 4 10 31 33 - 44 -11
12. VVSB 22 8 4 10 28 47 - 48 -1
13. SteDoCo 22 7 7 8 28 41 - 42 -1
14. Ter Leede 23 7 6 10 27 36 - 53 -17
15. DOVO 23 6 4 13 22 45 - 55 -10
16. ONS Sneek 23 2 6 15 12 32 - 72 -40
17. VVOG 22 2 5 15 11 26 - 59 -33
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Goes Sparta Nijkerk 23 mei '20 14:30
DOVO DVS'33 Ermelo 23 mei '20 14:30
Ajax Hoek 23 mei '20 14:30
VVOG Ter Leede 23 mei '20 14:30
ODIN 59 SteDoCo 23 mei '20 14:30
Barendrecht Excelsior'31 23 mei '20 14:30
VVSB Jong Almere City FC 23 mei '20 14:30
ONS Sneek Harkemase Boys 23 mei '20 14:30
Sparta Nijkerk VVOG 16 mei '20 14:30
DVS'33 Ermelo FC Lisse 16 mei '20 14:30
Jong Almere City FC Barendrecht 16 mei '20 14:30
Harkemase Boys VVSB 16 mei '20 14:30
SteDoCo Goes 16 mei '20 14:30
Excelsior'31 Ajax 16 mei '20 14:30
Ter Leede DOVO 16 mei '20 14:30
Hoek ODIN 59 16 mei '20 14:30
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
Er is nog geen programma bekend

Teamspelers

Naam: Positie:
Luuk Oude Lansink Keeper
Melvin Koetsier Keeper
Stijn Beverdam Verdediger
Joost Krijns Verdediger
Ryan Snelders Verdediger
Vincent Schmidt Verdediger
Mirko Zwiers Verdediger
Tom Smoes Verdediger
Lucas van Beek Verdediger
Gerald Pas Verdediger
Niek Davina Middenvelder
Stefan Maat Middenvelder
Boy Boeloerditi Middenvelder
Michel Gerritsen Mulkes Middenvelder
Jasper Veltkamp Middenvelder
Dérian Reinders Aanvaller
Hielke Penterman Aanvaller
Hakim Ezafzafi Aanvaller
Jasper Groothuis Aanvaller
Yilber Haverslag Aanvaller
Jamarro Diks Aanvaller
Koray Arslan Aanvaller
Frank Gerritsen Mulkes Aanvaller
Naam: Positie:
Peter Wesselink Trainer
Jurjan Wouda Assistent-trainer
Ryan Eertink Assistent-coach
Michiel Achterhoek Keeperstrainer
Erik Baan Teammanager
Dionne Hendriksen Verzorgster / fysiotherapeute
Franklin Achterhuis Fysiotherapeut
Jorrick Brinkman Fysiotherapeut
Wim Slooijer Fysiotherapeut
Geert Agteresch Materiaalverzorger
Jan Schreurs Assistent materiaalverzorger

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers