Excelsior'31 2
Veld/Zaterdag

Stand
1. Berkum 2 5 4 1 0 13 18 - 1 17
2. SDV Barneveld 2 5 4 1 0 13 20 - 7 13
3. Veensche Boys 2 5 3 2 0 11 11 - 5 6
4. Excelsior '31 2 5 3 1 1 10 21 - 6 15
5. DETO 2 5 3 1 1 10 11 - 5 6
6. AZSV 2 5 3 1 1 10 13 - 10 3
7. Bennekom 2 5 2 0 3 6 15 - 16 -1
8. SDC Putten 2 5 2 0 3 6 8 - 17 -9
9. Enter Vooruit 2 5 1 1 3 4 10 - 14 -4
10. Nunspeet 2 5 1 1 3 4 11 - 18 -7
11. WHC 2 4 0 3 1 3 8 - 9 -1
12. HHC Hardenberg 2 5 1 0 4 3 5 - 14 -9
13. VVOG 2 5 0 2 3 2 6 - 19 -13
14. Sparta Nijkerk 2 4 0 0 4 0 5 - 21 -16
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Berkum 2 HHC Hardenberg 2 4 - 0 23 okt '21 17:00
Excelsior '31 2 Enter Vooruit 2 4 - 2 23 okt '21 14:30
DETO 2 AZSV 2 2 - 3 23 okt '21 12:30
SDV Barneveld 2 VVOG 2 5 - 1 23 okt '21 12:15
Nunspeet 2 SDC Putten 2 0 - 3 23 okt '21 12:15
Bennekom 2 Sparta Nijkerk 2 8 - 2 23 okt '21 12:15
WHC 2 Veensche Boys 2 2 - 2 23 okt '21 12:00
AZSV 2 SDC Putten 2 4 - 2 19 okt '21 20:00
SDC Putten 2 SDV Barneveld 2 1 - 6 16 okt '21 14:30
Enter Vooruit 2 Berkum 2 1 - 3 16 okt '21 14:30
HHC Hardenberg 2 DETO 2 0 - 2 16 okt '21 12:30
Nunspeet 2 Bennekom 2 6 - 0 16 okt '21 12:15
Veensche Boys 2 AZSV 2 3 - 0 16 okt '21 12:00
VVOG 2 Excelsior '31 2 0 - 7 16 okt '21 11:45
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
SDC Putten 2 Excelsior '31 2 30 okt '21 15:00 3 Hoofdklasse A
Excelsior '31 2 Sparta Nijkerk 2 6 nov '21 14:30 1- Hoofdklasse A
Zwolsche Boys 4 Excelsior '31 2 13 nov '21 12:00 4-Zwolsche Boys veld 1 Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 KO-SR2
AZSV 2 Excelsior '31 2 20 nov '21 12:45 3 Hoofdklasse A
Excelsior '31 2 Veensche Boys 2 27 nov '21 11:45 1- Hoofdklasse A
DETO 2 Excelsior '31 2 4 dec '21 12:30 2-DETO veld 2 Hoofdklasse A
Excelsior '31 2 WHC 2 11 dec '21 11:45 1- Hoofdklasse A
Bennekom 2 Excelsior '31 2 22 jan '22 12:15 6 Hoofdklasse A
HHC Hardenberg 2 Excelsior '31 2 29 jan '22 12:30 3 Hoofdklasse A
Excelsior '31 2 SDV Barneveld 2 5 feb '22 11:45 4- Hoofdklasse A
Enter Vooruit 2 Excelsior '31 2 12 feb '22 14:30 2 Hoofdklasse A
Excelsior '31 2 AZSV 2 5 mrt '22 11:45 4- Hoofdklasse A
Sparta Nijkerk 2 Excelsior '31 2 12 mrt '22 15:00 B Hoofdklasse A
Excelsior '31 2 DETO 2 19 mrt '22 11:45 4- Hoofdklasse A
Veensche Boys 2 Excelsior '31 2 26 mrt '22 12:00 2 Hoofdklasse A
Excelsior '31 2 SDC Putten 2 2 apr '22 11:45 1- Hoofdklasse A
Nunspeet 2 Excelsior '31 2 9 apr '22 12:15 1 Hoofdklasse A
Excelsior '31 2 Bennekom 2 23 apr '22 11:45 1- Hoofdklasse A
Excelsior '31 2 VVOG 2 30 apr '22 11:45 4- Hoofdklasse A
WHC 2 Excelsior '31 2 14 mei '22 12:00 A Hoofdklasse A
Excelsior '31 2 HHC Hardenberg 2 21 mei '22 11:45 4- Hoofdklasse A
Berkum 2 Excelsior '31 2 28 mei '22 12:00 1 Hoofdklasse A

Teamspelers

Naam: Positie:
Matthijs Boerman Middenvelder
Remon Dasselaar
Sven Jagersma
Jord Jansen
Jurn Nijhuis
Jayden Sapulete
Jurriaan Seppenwoolde Verdediger
Matthijs Seppenwoolde
Daan Slots
Amos Wesseh
Naam: Positie:
Maureen Averesch Fysiotherapeut
Erik Baan Teammanager
Wim Pyffers Teammanager
Mats Timmerman Trainer/coach

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers