Afgelastingen

Programma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Excelsior '31 6 Almelo Futsal Combinatie 9 12 nov '20 19:00 Reggehal de (Rijssen) 1
Excelsior '31 5 Excelsior '31 7 12 nov '20 20:00 Reggehal de (Rijssen) 1
Zalvo '89 3 Excelsior '31 11 12 nov '20 20:45 Kolk de (Oldenzaal) 1
Excelsior '31 3 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 12 nov '20 21:00 Reggehal de (Rijssen) 1
Excelsior '31 45+1 s.v. Rijssen 45+1 13 nov '20 19:30 Sportpark De Koele 1
Excelsior '31 35+1 Enter Vooruit 35+1 13 nov '20 19:30 Sportpark 't Vletgoor 1
Markelo 35+1 Excelsior '31 35+2 13 nov '20 19:30 Sportpark De Koerbelt 1-
Excelsior '31 35+2 Diepenheim 35+1 13 nov '20 20:00 Sportpark De Koerbelt 1-
SK Turkuaz/ United Futsal 1 Excelsior '31 2 13 nov '20 20:00 Kroon de (Deventer) 1
Sportclub Rijssen 45+1 Excelsior '31 45+1 13 nov '20 20:00 Sportpark De Koele 1
Enter Vooruit 45+1 Excelsior '31 45+1 13 nov '20 20:30 Sportpark De Koele 1
s.v. Rijssen 35+1 Excelsior '31 35+1 13 nov '20 20:30 Sportpark 't Vletgoor 1
Excelsior`31 JCK/AISO 13 nov '20 21:00 Reggehal de (Rijssen) 1
Excelsior '31 45+1 Blauw Wit '66 45+1 13 nov '20 21:00 Sportpark De Koele 1
Excelsior '31 35+1 Juventa '12 35+1 13 nov '20 21:00 Sportpark 't Vletgoor 1
s.v. Rijssen 35+2 Excelsior '31 35+2 13 nov '20 21:00 Sportpark De Koerbelt 1-
Excelsior '31 35+2 Blauw Wit '66 35+1 13 nov '20 21:30 Sportpark De Koerbelt 1-
Blauw Wit '66 35+2 Excelsior '31 35+1 13 nov '20 21:30 Sportpark 't Vletgoor 1
HHC Hardenberg MO13-1 Excelsior '31 MO13-1 14 nov '20 09:30 Sportpark De Boshoek (HHC) 1
Excelsior '31 MO19-1 Blauw Wit '66 MO19-1 14 nov '20 11:00 Sportpark De Koerbelt 3-
Excelsior '31 JO17-2 Stevo JO17-1 14 nov '20 11:00 Sportpark De Koerbelt 5-
ZZC'20 VR2 Excelsior '31 VR1 14 nov '20 12:00 Sportpark Pluimerskamp 2
JO19-1 MVV '29 JO19-1 14 nov '20 12:00 Sportpark De Koerbelt 1-
Helios JO17-2 Excelsior '31 JO17-3 14 nov '20 12:30 Sportpark Colmschate Zuid 4
Blauw Wit '66 2 Excelsior '31 7 14 nov '20 12:30 Sportpark 't Vletgoor 1
Barendrecht Excelsior'31 14 nov '20 14:30 Sportpark De Bongerd 1
NEO 4 Excelsior '31 8 14 nov '20 16:00 Sportpark 't Wooldrik Borne 1-NEO veld 1
Thuisprogramma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Excelsior '31 6 Almelo Futsal Combinatie 9 12 nov '20 19:00 Reggehal de (Rijssen) 1
Excelsior '31 5 Excelsior '31 7 12 nov '20 20:00 Reggehal de (Rijssen) 1
Excelsior '31 3 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 12 nov '20 21:00 Reggehal de (Rijssen) 1
Excelsior '31 45+1 s.v. Rijssen 45+1 13 nov '20 19:30 Sportpark De Koele 1
Excelsior '31 35+1 Enter Vooruit 35+1 13 nov '20 19:30 Sportpark 't Vletgoor 1
Excelsior '31 35+2 Diepenheim 35+1 13 nov '20 20:00 Sportpark De Koerbelt 1-
Excelsior`31 JCK/AISO 13 nov '20 21:00 Reggehal de (Rijssen) 1
Excelsior '31 45+1 Blauw Wit '66 45+1 13 nov '20 21:00 Sportpark De Koele 1
Excelsior '31 35+1 Juventa '12 35+1 13 nov '20 21:00 Sportpark 't Vletgoor 1
Excelsior '31 35+2 Blauw Wit '66 35+1 13 nov '20 21:30 Sportpark De Koerbelt 1-
Excelsior '31 MO19-1 Blauw Wit '66 MO19-1 14 nov '20 11:00 Sportpark De Koerbelt 3-
Excelsior '31 JO17-2 Stevo JO17-1 14 nov '20 11:00 Sportpark De Koerbelt 5-
JO19-1 MVV '29 JO19-1 14 nov '20 12:00 Sportpark De Koerbelt 1-
Uitprogramma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Zalvo '89 3 Excelsior '31 11 12 nov '20 20:45 Kolk de (Oldenzaal) 1
Markelo 35+1 Excelsior '31 35+2 13 nov '20 19:30 Sportpark De Koerbelt 1-
SK Turkuaz/ United Futsal 1 Excelsior '31 2 13 nov '20 20:00 Kroon de (Deventer) 1
Sportclub Rijssen 45+1 Excelsior '31 45+1 13 nov '20 20:00 Sportpark De Koele 1
Enter Vooruit 45+1 Excelsior '31 45+1 13 nov '20 20:30 Sportpark De Koele 1
s.v. Rijssen 35+1 Excelsior '31 35+1 13 nov '20 20:30 Sportpark 't Vletgoor 1
s.v. Rijssen 35+2 Excelsior '31 35+2 13 nov '20 21:00 Sportpark De Koerbelt 1-
Blauw Wit '66 35+2 Excelsior '31 35+1 13 nov '20 21:30 Sportpark 't Vletgoor 1
HHC Hardenberg MO13-1 Excelsior '31 MO13-1 14 nov '20 09:30 Sportpark De Boshoek (HHC) 1
ZZC'20 VR2 Excelsior '31 VR1 14 nov '20 12:00 Sportpark Pluimerskamp 2
Helios JO17-2 Excelsior '31 JO17-3 14 nov '20 12:30 Sportpark Colmschate Zuid 4
Blauw Wit '66 2 Excelsior '31 7 14 nov '20 12:30 Sportpark 't Vletgoor 1
Barendrecht Excelsior'31 14 nov '20 14:30 Sportpark De Bongerd 1
NEO 4 Excelsior '31 8 14 nov '20 16:00 Sportpark 't Wooldrik Borne 1-NEO veld 1
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Competitie Datum Tijd
NEO 5 Excelsior '31 13 0214 Mannen Zaterdag reserve 31 okt '20 16:00
Sparta Nijkerk Excelsior'31 0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) 31 okt '20 15:00
d' Olde Veste'54 JO19-1 Excelsior '31 JO19-1 0220 Onder 19 competitie (district A-cat) 31 okt '20 15:00
Oranje Nassau 6 Excelsior '31 8 0214 Mannen Zaterdag reserve 31 okt '20 15:00
BWO 5 Excelsior '31 14 0214 Mannen Zaterdag reserve 31 okt '20 15:00
Excelsior '31 3 FC Zutphen 2 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 31 okt '20 14:30
Excelsior '31 7 Almelo 2 0214 Mannen Zaterdag reserve 31 okt '20 14:30
Excelsior '31 5 s.v. Rijssen 2 0214 Mannen Zaterdag reserve 31 okt '20 14:30
Excelsior '31 12 Blauw Wit '66 4 0214 Mannen Zaterdag reserve 31 okt '20 14:30
Excelsior '31 6 De Zweef 4 Zat. 0214 Mannen Zaterdag reserve 31 okt '20 14:30
HHC Hardenberg 13 Excelsior '31 15 0214 Mannen Zaterdag reserve 31 okt '20 14:30
Bergentheim 7 Excelsior '31 10 0214 Mannen Zaterdag reserve 31 okt '20 14:30
DOS '37 9 Excelsior '31 11 0214 Mannen Zaterdag reserve 31 okt '20 14:30
Markelo MO19-1 Excelsior '31 MO19-1 229 Meiden Onder 19 competitie (najaar) 31 okt '20 14:30
Marienheem JO17-1 Excelsior '31 JO17-6 0235 Onder 17 competitie (najaar) 31 okt '20 14:00
Hector JO17-1 Excelsior '31 JO17-4 0235 Onder 17 competitie (najaar) 31 okt '20 13:00
Excelsior '31 4 Sportclub Rijssen 2 0214 Mannen Zaterdag reserve 31 okt '20 12:45
Excelsior '31 JO19-2 KOSC JO19-2 0225 Onder 19 competitie (najaar) 31 okt '20 12:45
Excelsior '31 VR1 Achilles '12 VR2 216 Vrouwen Zaterdag 31 okt '20 12:45
Excelsior '31 JO19-4 SVZW JO19-3 0225 Onder 19 competitie (najaar) 31 okt '20 12:45
Enter MO15-1 Excelsior '31 MO15-2 248 Meiden Onder 15 competitie (najaar) 31 okt '20 12:45
Markelo JO15-1 Excelsior '31 JO15-2 0245 Onder 15 competitie (najaar) 31 okt '20 12:30
Enter JO19-2 Excelsior'31 JO19-3G 0225 Onder 19 competitie (najaar) 31 okt '20 12:30
SVVN JO19-2 Excelsior '31 JO19-5 0225 Onder 19 competitie (najaar) 31 okt '20 12:30
Vroomshoopse Boys JO17-3 Excelsior '31 JO17-5 0235 Onder 17 competitie (najaar) 31 okt '20 12:00
Excelsior '31 O23-1 Urk O23-1 O23 Landelijke Onder 23 competitie (najaar A-cat) 31 okt '20 11:45
VVOG 2 Excelsior '31 2 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 31 okt '20 11:45
Excelsior '31 JO15-4 ST: TVO/Hoeve Vooruit JO15-1 0245 Onder 15 competitie (najaar) 31 okt '20 11:15
Excelsior '31 JO17-1 AZSV JO17-1 0236 Onder 17 competitie (najaar A-cat) 31 okt '20 11:15
Quick '20 MO15-1 Excelsior '31 MO15-1 248 Meiden Onder 15 competitie (najaar) 31 okt '20 11:15
Excelsior '31 JO17-3 Diepenveen JO17-2 0235 Onder 17 competitie (najaar) 31 okt '20 11:10
Excelsior '31 JO17-7 Stevo JO17-2 0235 Onder 17 competitie (najaar) 31 okt '20 11:00
Excelsior '31 JO17-2 Holten JO17-1 0235 Onder 17 competitie (najaar) 31 okt '20 11:00
Excelsior '31 MO17-2 Avanti W. MO17-1 239 Meiden Onder 17 competitie (najaar) 31 okt '20 11:00
TVC '28 MO15-1 Excelsior '31 MO15-3 248 Meiden Onder 15 competitie (najaar) 31 okt '20 11:00
Sportlust Glanerbrug JO14-1 Excelsior '31 JO14-4 0243 Onder 14 competitie (najaar) 31 okt '20 11:00
Achilles '12 JO13-4G Excelsior '31 JO13-7 0255 Onder 13 competitie (najaar) 31 okt '20 10:30
DES MO17-1 Excelsior '31 MO17-1 239 Meiden Onder 17 competitie (najaar) 31 okt '20 10:00
Excelsior '31 MO13-1 CSV'28 MO13-1 244 Meiden Onder 13 competitie (najaar) 31 okt '20 09:45
Excelsior '31 JO15-3 Stevo JO15-3 0245 Onder 15 competitie (najaar) 31 okt '20 09:45
Excelsior '31 JO13-1 SV Bedum JO13-1 0250 Onder 13 competitie (A-cat) 31 okt '20 09:45
Excelsior '31 JO15-1 Oranje Nassau JO15-1G 0240 Onder 15 competitie (district A-cat) 31 okt '20 09:45
asv Dronten JO14-1 Excelsior '31 JO14-1 0248 Onder 14 competitie (najaar A-cat) 31 okt '20 09:45
Excelsior '31 JO14-2 csv Apeldoorn JO14-3 0243 Onder 14 competitie (najaar) 31 okt '20 09:00
Be Quick Z. JO13-2 Excelsior '31 JO13-6 0255 Onder 13 competitie (najaar) 31 okt '20 09:00
Excelsior '31 MO13-2 De Tukkers MO13-1 244 Meiden Onder 13 competitie (najaar) 31 okt '20 08:30
Excelsior '31 JO13-5 BWO JO13-4 0255 Onder 13 competitie (najaar) 31 okt '20 08:30
Excelsior '31 JO13-4 Holten JO13-3 0255 Onder 13 competitie (najaar) 31 okt '20 08:30
Excelsior '31 JO13-3 ST: TVO/Hoeve Vooruit JO13-2 0255 Onder 13 competitie (najaar) 31 okt '20 08:30
Excelsior '31 35+1 Enter Vooruit 35+1 0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar) 30 okt '20 21:30
Enter 45+1 Excelsior '31 45+1 0293 Mannen 45+ Vrijdag 7x7 (najaar) 30 okt '20 21:30
Excelsior '31 45+1 Blauw Wit '66 45+1 0293 Mannen 45+ Vrijdag 7x7 (najaar) 30 okt '20 21:00
Excelsior '31 35+2 Blauw Wit '66 35+1 0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar) 30 okt '20 21:00
Blauw Wit '66 35+2 Excelsior '31 35+1 0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar) 30 okt '20 21:00
ZVS/Bodemflex Excelsior`31 1100 Mannen Zaal (landelijk) 30 okt '20 20:30
Enter Vooruit 45+1 Excelsior '31 45+1 0293 Mannen 45+ Vrijdag 7x7 (najaar) 30 okt '20 20:30
Diepenheim 35+1 Excelsior '31 35+2 0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar) 30 okt '20 20:30
Excelsior '31 35+2 Markelo 35+1 0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar) 30 okt '20 20:00
Excelsior '31 35+1 Juventa '12 35+1 0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar) 30 okt '20 20:00
Sportclub Rijssen 45+1 Excelsior '31 45+1 0293 Mannen 45+ Vrijdag 7x7 (najaar) 30 okt '20 20:00
s.v. Rijssen 35+2 Excelsior '31 35+2 0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar) 30 okt '20 19:30
s.v. Rijssen 35+1 Excelsior '31 35+1 0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar) 30 okt '20 19:30
Excelsior '31 2 Almelo Futsal Combinatie 3 1211 Mannen Zaal 29 okt '20 21:00
Excelsior '31 7 RSC 2 1214 Mannen Zaal recreatie 29 okt '20 20:00
Drienerlo 3 Excelsior '31 11 1214 Mannen Zaal recreatie 28 okt '20 21:00
De Zweef 1 Excelsior '31 8 1214 Mannen Zaal recreatie 26 okt '20 21:00
Excelsior '31 9 DZVV 4 1214 Mannen Zaal recreatie 26 okt '20 20:00
Excelsior '31 10 FC Eibergen 1 1214 Mannen Zaal recreatie 26 okt '20 19:00
Jong Eagles/Markt 19 5 Excelsior '31 13 1214 Mannen Zaal recreatie 26 okt '20 19:00
Afgelastingen
Thuis Uit Datum
Er zijn momenteel geen wedstrijden afgelast
Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers