Programma

Programma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Juventa '12 JO10-2 Excelsior '31 JO10-5 23 mrt '19 08:30 Sportpark 't Lageveld 1
SVZW JO10-3 Excelsior '31 JO10-7 23 mrt '19 08:30 Sportpark Het Lage Veld 1
SVZW JO11-1G Excelsior '31 JO11-2 23 mrt '19 08:30 Sportpark Het Lage Veld 6
Oranje Nassau JO11-3 Excelsior '31 JO11-5 23 mrt '19 08:30 Sportpark Ossenkoppelerhoek 4
Excelsior '31 JO13-3 De Zweef JO13-2 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO11-4 Bentelo JO11-2 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO13-5 De Zweef JO13-3G 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO10-8 Voorwaarts V. JO10-2 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-8 Marienheem JO13-1G 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO8-1 De Zweef JO8-1 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-4 Victoria '28 JO13-2 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 MO11-1 Enter MO11-1 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO10-6 PH JO10-2 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
HHC Hardenberg JO9-1 Excelsior '31 JO9-1 23 mrt '19 09:30 Sportpark De Boshoek (HHC) 2
CSV'28 JO10-3 Excelsior '31 JO10-1 23 mrt '19 09:30 Sportpark De Verbinding 2
Excelsior '31 JO10-3 Vogido JO10-2 23 mrt '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 MO13-4 LSV MO13-1 23 mrt '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO9-4M Enter JO9-3M 23 mrt '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Oranje Nassau JO10-4 Excelsior '31 JO10-4 23 mrt '19 09:45 Sportpark Ossenkoppelerhoek 2
Excelsior '31 JO11-3 v.v. Hellendoorn JO11-2 23 mrt '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO14-1 Longa '30 JO14-1 23 mrt '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 MO13-3 Enter MO13-1 23 mrt '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO11-1 W.V.V.'34 JO11-1 23 mrt '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO14-4 Harfsen JO14-1G 23 mrt '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO15-2 Stevo JO15-1G 23 mrt '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 1
Hulzense Boys JO13-1 Excelsior '31 JO13-2 23 mrt '19 10:00 Sportpark Smidserve 1 (KG)
DES JO10-4 Excelsior '31 JO10-2 23 mrt '19 10:00 Sportpark Gagelman 3
Vogido JO9-7M Excelsior'31 JO9-3M 23 mrt '19 10:00 Sportpark Het Wooldrik 1
Enter Vooruit JO13-2 Excelsior '31 JO13-7 23 mrt '19 10:15 Sportpark De Werf 1
SJO JCO JO17-6 Excelsior '31 JO17-6 23 mrt '19 10:30 Sportpark Westbroek 5
Excelsior '31 MO17-1 DES MO17-1 23 mrt '19 10:45 Sportpark De Koerbelt 3
Be Quick 1887 JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 23 mrt '19 11:00 Sportpark Stadion Esserberg 7
Excelsior '31 JO17-1 Grol JO17-1 23 mrt '19 11:00 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 MO19-1 Blauw Wit '66 MO19-1 23 mrt '19 11:00 Sportpark De Koerbelt 7
De Tukkers JO13-2 Excelsior '31 JO13-6 23 mrt '19 11:15 Sportpark Loarkamp 3
Avanti W. MO13-3 Excelsior '31 MO13-2 23 mrt '19 11:15 Sportpark Het Zoutendijk 1
Excelsior '31 JO15-6 Juventa '12 JO15-3 23 mrt '19 11:15 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO15-3 Hector JO15-1 23 mrt '19 11:15 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO14-2 Quick '20 JO14-2G 23 mrt '19 11:15 Sportpark De Koerbelt 8
SP Daarle MO15-1 Excelsior '31 MO15-2 23 mrt '19 11:30 Sportpark N' Kadiek 2
SVI 2 Excelsior '31 4 23 mrt '19 12:15 Sportpark De Siggels 2
csv Apeldoorn 2 Excelsior '31 2 23 mrt '19 12:30 Sportpark Orderbos 7
Sportclub Rijssen 2 Excelsior '31 13 23 mrt '19 12:30 Sportpark De Koerbelt 2
Witkampers JO17-1 Excelsior '31 JO17-2 23 mrt '19 12:30 Sportpark Leussinkpark 1
Excelsior '31 JO19-5 Vroomshoopse Boys JO19-2 23 mrt '19 12:40 Sportpark De Koerbelt 9
Blauw Wit '66 JO15-2 Excelsior '31 JO15-4 23 mrt '19 12:45 Sportpark 't Vletgoor 2
Wijhe '92 JO19-2 Excelsior '31 JO19-2 23 mrt '19 12:45 Gemeentelijk Sportpark 1 KG
Excelsior '31 8 Juliana '32 2 23 mrt '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO19-4 Enter Vooruit JO19-2 23 mrt '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 8
Tubantia JO15-1 Excelsior '31 JO15-1 23 mrt '19 13:00 Sportpark De Bijenkorf 2
ST: Reunie/GSV '63 MO15-1 Excelsior '31 MO15-1 23 mrt '19 13:15 Sportpark De Brouwer 2
BZSV de Blauwwitters JO15-1 Excelsior '31 JO15-5 23 mrt '19 13:50 Sportpark 't Wooldrik Borne 2
Berkum Excelsior'31 23 mrt '19 14:30 Sportpark de Vegtlust 1
Den Ham 5 Excelsior '31 7 23 mrt '19 14:30 Sportpark De Rohorst 5
DES 3 Excelsior '31 6 23 mrt '19 14:30 Sportpark Gagelman 1
Excelsior '31 3 ZAC 2 23 mrt '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 15 v.v. Hellendoorn 4 23 mrt '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 17 Achilles '12 4 23 mrt '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 10 DOS '37 5 23 mrt '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 12 BZSV de Blauwwitters 4 23 mrt '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO19-1 SC Genemuiden JO19-1 23 mrt '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 1
Blauw Wit '66 3 Excelsior '31 9 23 mrt '19 14:45 Sportpark 't Vletgoor 1
Juventa '12 3 Excelsior '31 14 23 mrt '19 15:00 Sportpark 't Lageveld 1
RKSV Bornerbroek JO17-1 Excelsior '31 JO17-3 23 mrt '19 15:00 Sportpark 't Brook 1
Tubantia 4 Excelsior '31 16 23 mrt '19 15:30 Sportpark De Bijenkorf 3
MVV '29 JO17-4 Excelsior '31 JO17-5 23 mrt '19 16:30 Sportpark Frielink 2
Excelsior '31 7 Almelo Futsal Combinatie 8 25 mrt '19 19:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 8 Excelsior '31 9 25 mrt '19 20:00 Thy de (Oldenzaal) 1
Excelsior '31 4 Drienerlo 3 25 mrt '19 20:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
GVV Eilermark 1 Excelsior '31 10 25 mrt '19 21:15 Brug de (C) (Enschede) 1
avc Heracles 1 Excelsior '31 12 25 mrt '19 21:30 Topsporthal IISPA (C) Almelo 2
Excelsior '31 6 Bentelo 1 25 mrt '19 21:30 Stroekeld de (C) (Rijssen 1
Excelsior '31 VR25+2 Wijhe '92 VR25+1 27 mrt '19 20:00 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 11 DZVV 2 28 mrt '19 19:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Excelsior '31 5 Juventa '12 1 28 mrt '19 20:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Excelsior '31 2 Almelo Futsal Combinatie 2 28 mrt '19 21:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Enter Vooruit 45+1 Excelsior '31 45+1 29 mrt '19 19:30 Sportpark De Koerbelt 1
Enter Vooruit 35+1 Excelsior '31 35+2 29 mrt '19 19:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 45+1 Rijssen Vooruit 45+1 29 mrt '19 19:50 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 35+2 v.v. Twenthe 35+1 29 mrt '19 19:50 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 VR1 DKB VR1 29 mrt '19 20:00 Sportpark De Koerbelt 4
Enter 45+1 Excelsior '31 45+1 29 mrt '19 20:10 Sportpark De Koerbelt 1
Blauw Wit '66 35+1 Excelsior '31 35+2 29 mrt '19 20:10 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 45+1 Sportclub Rijssen 45+1 29 mrt '19 20:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 35+2 Markelo 35+1 29 mrt '19 20:50 Sportpark De Koerbelt 5
NEO JO10-6 Excelsior '31 JO10-5 30 mrt '19 08:30 Sportpark 't Wooldrik Borne 1
DETO JO8-1G Excelsior '31 JO8-1 30 mrt '19 08:30 Sportpark Het Midden 1
Excelsior '31 JO10-4 Stevo JO10-1 30 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 MO13-2 Juventa '12 MO13-1 30 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO11-5 Rigtersbleek JO11-5 30 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 MO11-1 CSV'28 MO11-1 30 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO10-3 DES JO10-3 30 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-9 Longa '30 JO13-4 30 mrt '19 09:15 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior'31 JO9-3M Excelsior '31 JO9-4M 30 mrt '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO15-5 Rigtersbleek JO15-3 30 mrt '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO10-2 Borne JO10-1 30 mrt '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO15-3 WZC Wapenveld JO15-1 30 mrt '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO13-6 ESC JO13-2 30 mrt '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Hector JO14-1 Excelsior '31 JO14-1 30 mrt '19 11:00 Sportpark Het Doesgoor 1
NEO JO13-4 Excelsior '31 JO13-3 30 mrt '19 11:00 Sportpark 't Wooldrik Borne 3
Thuisprogramma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Excelsior '31 JO13-3 De Zweef JO13-2 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO11-4 Bentelo JO11-2 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO13-5 De Zweef JO13-3G 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO10-8 Voorwaarts V. JO10-2 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-8 Marienheem JO13-1G 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO8-1 De Zweef JO8-1 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-4 Victoria '28 JO13-2 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 MO11-1 Enter MO11-1 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO10-6 PH JO10-2 23 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO10-3 Vogido JO10-2 23 mrt '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 MO13-4 LSV MO13-1 23 mrt '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO9-4M Enter JO9-3M 23 mrt '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO11-3 v.v. Hellendoorn JO11-2 23 mrt '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO14-1 Longa '30 JO14-1 23 mrt '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 MO13-3 Enter MO13-1 23 mrt '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO11-1 W.V.V.'34 JO11-1 23 mrt '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO14-4 Harfsen JO14-1G 23 mrt '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO15-2 Stevo JO15-1G 23 mrt '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 MO17-1 DES MO17-1 23 mrt '19 10:45 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO17-1 Grol JO17-1 23 mrt '19 11:00 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 MO19-1 Blauw Wit '66 MO19-1 23 mrt '19 11:00 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO15-6 Juventa '12 JO15-3 23 mrt '19 11:15 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO15-3 Hector JO15-1 23 mrt '19 11:15 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO14-2 Quick '20 JO14-2G 23 mrt '19 11:15 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO19-5 Vroomshoopse Boys JO19-2 23 mrt '19 12:40 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 8 Juliana '32 2 23 mrt '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO19-4 Enter Vooruit JO19-2 23 mrt '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 3 ZAC 2 23 mrt '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 15 v.v. Hellendoorn 4 23 mrt '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 17 Achilles '12 4 23 mrt '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 10 DOS '37 5 23 mrt '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 12 BZSV de Blauwwitters 4 23 mrt '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO19-1 SC Genemuiden JO19-1 23 mrt '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 7 Almelo Futsal Combinatie 8 25 mrt '19 19:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Excelsior '31 4 Drienerlo 3 25 mrt '19 20:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Excelsior '31 6 Bentelo 1 25 mrt '19 21:30 Stroekeld de (C) (Rijssen 1
Excelsior '31 VR25+2 Wijhe '92 VR25+1 27 mrt '19 20:00 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 11 DZVV 2 28 mrt '19 19:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Excelsior '31 5 Juventa '12 1 28 mrt '19 20:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Excelsior '31 2 Almelo Futsal Combinatie 2 28 mrt '19 21:00 Reggehal de (C) (Rijssen) 1
Excelsior '31 45+1 Rijssen Vooruit 45+1 29 mrt '19 19:50 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 35+2 v.v. Twenthe 35+1 29 mrt '19 19:50 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 VR1 DKB VR1 29 mrt '19 20:00 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 45+1 Sportclub Rijssen 45+1 29 mrt '19 20:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 35+2 Markelo 35+1 29 mrt '19 20:50 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO10-4 Stevo JO10-1 30 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 MO13-2 Juventa '12 MO13-1 30 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO11-5 Rigtersbleek JO11-5 30 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 MO11-1 CSV'28 MO11-1 30 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO10-3 DES JO10-3 30 mrt '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-9 Longa '30 JO13-4 30 mrt '19 09:15 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior'31 JO9-3M Excelsior '31 JO9-4M 30 mrt '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO15-5 Rigtersbleek JO15-3 30 mrt '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO10-2 Borne JO10-1 30 mrt '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO15-3 WZC Wapenveld JO15-1 30 mrt '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO13-6 ESC JO13-2 30 mrt '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Uitprogramma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Juventa '12 JO10-2 Excelsior '31 JO10-5 23 mrt '19 08:30 Sportpark 't Lageveld 1
SVZW JO10-3 Excelsior '31 JO10-7 23 mrt '19 08:30 Sportpark Het Lage Veld 1
SVZW JO11-1G Excelsior '31 JO11-2 23 mrt '19 08:30 Sportpark Het Lage Veld 6
Oranje Nassau JO11-3 Excelsior '31 JO11-5 23 mrt '19 08:30 Sportpark Ossenkoppelerhoek 4
HHC Hardenberg JO9-1 Excelsior '31 JO9-1 23 mrt '19 09:30 Sportpark De Boshoek (HHC) 2
CSV'28 JO10-3 Excelsior '31 JO10-1 23 mrt '19 09:30 Sportpark De Verbinding 2
Oranje Nassau JO10-4 Excelsior '31 JO10-4 23 mrt '19 09:45 Sportpark Ossenkoppelerhoek 2
Hulzense Boys JO13-1 Excelsior '31 JO13-2 23 mrt '19 10:00 Sportpark Smidserve 1 (KG)
DES JO10-4 Excelsior '31 JO10-2 23 mrt '19 10:00 Sportpark Gagelman 3
Vogido JO9-7M Excelsior'31 JO9-3M 23 mrt '19 10:00 Sportpark Het Wooldrik 1
Enter Vooruit JO13-2 Excelsior '31 JO13-7 23 mrt '19 10:15 Sportpark De Werf 1
SJO JCO JO17-6 Excelsior '31 JO17-6 23 mrt '19 10:30 Sportpark Westbroek 5
Be Quick 1887 JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 23 mrt '19 11:00 Sportpark Stadion Esserberg 7
De Tukkers JO13-2 Excelsior '31 JO13-6 23 mrt '19 11:15 Sportpark Loarkamp 3
Avanti W. MO13-3 Excelsior '31 MO13-2 23 mrt '19 11:15 Sportpark Het Zoutendijk 1
SP Daarle MO15-1 Excelsior '31 MO15-2 23 mrt '19 11:30 Sportpark N' Kadiek 2
SVI 2 Excelsior '31 4 23 mrt '19 12:15 Sportpark De Siggels 2
csv Apeldoorn 2 Excelsior '31 2 23 mrt '19 12:30 Sportpark Orderbos 7
Sportclub Rijssen 2 Excelsior '31 13 23 mrt '19 12:30 Sportpark De Koerbelt 2
Witkampers JO17-1 Excelsior '31 JO17-2 23 mrt '19 12:30 Sportpark Leussinkpark 1
Blauw Wit '66 JO15-2 Excelsior '31 JO15-4 23 mrt '19 12:45 Sportpark 't Vletgoor 2
Wijhe '92 JO19-2 Excelsior '31 JO19-2 23 mrt '19 12:45 Gemeentelijk Sportpark 1 KG
Tubantia JO15-1 Excelsior '31 JO15-1 23 mrt '19 13:00 Sportpark De Bijenkorf 2
ST: Reunie/GSV '63 MO15-1 Excelsior '31 MO15-1 23 mrt '19 13:15 Sportpark De Brouwer 2
BZSV de Blauwwitters JO15-1 Excelsior '31 JO15-5 23 mrt '19 13:50 Sportpark 't Wooldrik Borne 2
Berkum Excelsior'31 23 mrt '19 14:30 Sportpark de Vegtlust 1
Den Ham 5 Excelsior '31 7 23 mrt '19 14:30 Sportpark De Rohorst 5
DES 3 Excelsior '31 6 23 mrt '19 14:30 Sportpark Gagelman 1
Blauw Wit '66 3 Excelsior '31 9 23 mrt '19 14:45 Sportpark 't Vletgoor 1
Juventa '12 3 Excelsior '31 14 23 mrt '19 15:00 Sportpark 't Lageveld 1
RKSV Bornerbroek JO17-1 Excelsior '31 JO17-3 23 mrt '19 15:00 Sportpark 't Brook 1
Tubantia 4 Excelsior '31 16 23 mrt '19 15:30 Sportpark De Bijenkorf 3
MVV '29 JO17-4 Excelsior '31 JO17-5 23 mrt '19 16:30 Sportpark Frielink 2
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 8 Excelsior '31 9 25 mrt '19 20:00 Thy de (Oldenzaal) 1
GVV Eilermark 1 Excelsior '31 10 25 mrt '19 21:15 Brug de (C) (Enschede) 1
avc Heracles 1 Excelsior '31 12 25 mrt '19 21:30 Topsporthal IISPA (C) Almelo 2
Enter Vooruit 45+1 Excelsior '31 45+1 29 mrt '19 19:30 Sportpark De Koerbelt 1
Enter Vooruit 35+1 Excelsior '31 35+2 29 mrt '19 19:30 Sportpark De Koerbelt 5
Enter 45+1 Excelsior '31 45+1 29 mrt '19 20:10 Sportpark De Koerbelt 1
Blauw Wit '66 35+1 Excelsior '31 35+2 29 mrt '19 20:10 Sportpark De Koerbelt 5
NEO JO10-6 Excelsior '31 JO10-5 30 mrt '19 08:30 Sportpark 't Wooldrik Borne 1
DETO JO8-1G Excelsior '31 JO8-1 30 mrt '19 08:30 Sportpark Het Midden 1
Hector JO14-1 Excelsior '31 JO14-1 30 mrt '19 11:00 Sportpark Het Doesgoor 1
NEO JO13-4 Excelsior '31 JO13-3 30 mrt '19 11:00 Sportpark 't Wooldrik Borne 3
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Competitie Datum Tijd
Morado CF 2 Excelsior '31 2 4 - 3 1211 Mannen Zaal 22 mrt '19 22:00
Excelsior`31 LZV/Kuypers Hair&Wellness 3 - 2 1100 Mannen Zaal (landelijk) 22 mrt '19 21:00
Almelo Futsal Combinatie 14 Excelsior '31 8 4 - 3 1214 Mannen Zaal recreatie 22 mrt '19 20:00
Enter Vooruit VR25+1 Excelsior '31 VR25+1 6 - 2 227 Vrouwen 25+ Midweeks (voorjaar) 22 mrt '19 20:00
EBZV '85 1 Excelsior '31 6 7 - 3 1214 Mannen Zaal recreatie 22 mrt '19 19:00
Excelsior '31 3 RSC 1 9 - 5 1214 Mannen Zaal recreatie 21 mrt '19 21:00
DSVD 2 Excelsior '31 12 0 - 5 1214 Mannen Zaal recreatie 20 mrt '19 20:30
Excelsior '31 4 HHC Hardenberg 2 2 - 3 1214 Mannen Zaal recreatie 18 mrt '19 20:00
Rohda Raalte JO17-1 Excelsior '31 JO17-1 1 - 0 0230 Onder 17 competitie (district A-cat) 16 mrt '19 15:00
PH 7 Excelsior '31 15 2 - 1 0214 Mannen Zaterdag reserve 16 mrt '19 14:45
avc Heracles JO19-3 Excelsior '31 JO19-5 3 - 2 0227 Onder 19 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 14:45
Excelsior'31 DETO 2 - 1 0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) 16 mrt '19 14:30
Excelsior '31 4 FC Eibergen 2 2 - 1 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 16 mrt '19 14:30
ASV '57 5 Excelsior '31 11 3 - 4 0214 Mannen Zaterdag reserve 16 mrt '19 14:30
Voorwaarts V. 3 Excelsior '31 10 0 - 3 0214 Mannen Zaterdag reserve 16 mrt '19 14:30
Achilles 1894 JO19-1 Excelsior '31 JO19-1 0 - 3 0220 Onder 19 competitie (district A-cat) 16 mrt '19 14:30
OZC 5 Excelsior '31 12 2 - 0 0214 Mannen Zaterdag reserve 16 mrt '19 14:30
Rohda Raalte JO17-6 Excelsior '31 JO17-6 3 - 2 0237 Onder 17 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 14:30
RKSV Bornerbroek JO15-2 Excelsior '31 JO15-4 6 - 1 0247 Onder 15 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 13:00
Excelsior '31 JO17-2 ST: Reunie/GSV'63 JO17-1 1 - 4 0238 Onder 17 competitie (voorjaar A-cat) 16 mrt '19 12:45
DOS '37 10 Excelsior '31 17 1 - 6 0214 Mannen Zaterdag reserve 16 mrt '19 12:45
Enter Vooruit MO19-1 Excelsior '31 MO19-1 3 - 2 225 Meiden Onder 19 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 12:30
UD W. JO15-1 Excelsior '31 JO15-2 3 - 2 0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat) 16 mrt '19 12:30
Oene 2 Excelsior '31 3 1 - 1 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 16 mrt '19 12:00
Excelsior '31 2 Sparta Nijkerk 2 1 - 2 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 16 mrt '19 11:30
Holten JO13-2 Excelsior '31 JO13-5 1 - 3 0257 Onder 13 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 11:30
Excelsior '31 JO17-4 FC Zutphen JO17-6 1 - 1 0237 Onder 17 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 11:00
AZSV JO14-1 Excelsior '31 JO14-1 0 - 1 0244 Onder 14 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 11:00
ST: SVV '56/Kloosterhaar JO15-2 Excelsior '31 JO15-6 2 - 3 0247 Onder 15 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 11:00
DZC'68 JO13-1G Excelsior '31 JO13-1 2 - 2 0250 Onder 13 competitie (A-cat) 16 mrt '19 10:15
ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 Excelsior '31 MO13-1 2 - 1 247 Meiden Onder 13 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 10:00
Excelsior '31 JO15-1 NEO JO15-1 1 - 1 0240 Onder 15 competitie (district A-cat) 16 mrt '19 09:45
Excelsior '31 MO11-2 Quick '20 MO11-1 0 - 1 254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 09:45
Excelsior '31 JO11-1 Bon Boys JO11-1 6 - 3 0267 Onder 11 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 09:45
Excelsior '31 JO13-2 Rohda Raalte JO13-2G 4 - 0 0257 Onder 13 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 09:45
Oranje Nassau JO14-2 Excelsior '31 JO14-4 3 - 1 0244 Onder 14 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 09:35
Juventa '12 JO11-2 Excelsior '31 JO11-3 3 - 3 0267 Onder 11 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 08:45
Excelsior '31 JO13-7 GFC JO13-2 6 - 1 0257 Onder 13 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 08:30
Excelsior '31 JO11-5 Juventa '12 JO11-3 6 - 0 0267 Onder 11 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 08:30
Excelsior '31 MO11-1 Juventa '12 MO11-2 3 - 0 254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 08:30
Quick '20 JO11-2 Excelsior '31 JO11-2 10 - 1 0267 Onder 11 competitie (voorjaar) 16 mrt '19 08:30
Afgelastingen
Thuis Uit Datum
Er zijn momenteel geen wedstrijden afgelast
Ontwerp en realisatie door: Bandwerk internet- en reclamebureau