Uitslagen

Programma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Excelsior '31 35+1 Delden 35+1 24 mei '19 19:30 Sportpark 't Wooldrik Borne 1
Rijssen Vooruit 45+1 Excelsior '31 45+1 24 mei '19 19:30 Sportpark De Koerbelt 1
Markelo 35+1 Excelsior '31 35+2 24 mei '19 19:30 Sportpark 't Vletgoor 2
Excelsior '31 45+1 Enter 45+1 24 mei '19 19:50 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 35+2 Enter Vooruit 35+1 24 mei '19 19:50 Sportpark 't Vletgoor 2
Excelsior '31 VR1 DETO VR2 24 mei '19 20:00 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 35+1 Rood Zwart 35+1 24 mei '19 20:00 Sportpark 't Wooldrik Borne 1
Juventa '12 VR25+1 Excelsior '31 VR25+1 24 mei '19 20:00 Sportpark 't Lageveld 1
Excelsior '31 35+2 Blauw Wit '66 35+1 24 mei '19 20:10 Sportpark 't Vletgoor 2
Sportclub Rijssen 45+1 Excelsior '31 45+1 24 mei '19 20:30 Sportpark De Koerbelt 1
v.v. Twenthe 35+1 Excelsior '31 35+2 24 mei '19 20:30 Sportpark 't Vletgoor 2
BZSV de Blauwwitters 35+1 Excelsior '31 35+1 24 mei '19 20:30 Sportpark 't Wooldrik Borne 1
Excelsior '31 45+1 Enter Vooruit 45+1 24 mei '19 20:50 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior'31 JO9-3M BWO JO9-4M 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO9-4M KOSC JO9-3M 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-7 Almelo JO13-2 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO10-7 Sportclub Rijssen JO10-1G 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-3 DETO JO13-2G 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO13-9 v.v. Twenthe JO13-1 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO9-2 SJO JCO JO9-1G 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 MO13-4 FC Berghuizen MO13-3 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO11-4 Markelo JO11-3 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO14-1 SP Lochem JO14-1 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 9
DETO JO10-3 Excelsior '31 JO10-6 25 mei '19 08:30 Sportpark Het Midden 1
PH JO11-2 Excelsior '31 JO11-3 25 mei '19 08:30 Sportpark Schelfhorst 5
PH JO9-1 Excelsior '31 JO9-1 25 mei '19 08:30 Sportpark Schelfhorst 6
Enter JO10-1 Excelsior '31 JO10-5 25 mei '19 08:30 Sportpark De Krompatte 4A
avc Heracles JO10-1 Excelsior '31 JO10-1 25 mei '19 08:30 Sportpark avc Heracles 3
Den Ham JO10-2 Excelsior '31 JO10-2 25 mei '19 08:45 Sportpark De Rohorst 3
ATC '65 MO13-1 Excelsior '31 MO13-1 25 mei '19 08:45 Sportpark Slangenbeek 1
Excelsior '31 JO15-2 Quick '20 JO15-3 25 mei '19 09:00 Sportpark De Koerbelt 4
Voorwaarts V. JO10-1 Excelsior '31 JO10-4 25 mei '19 09:00 Sportpark 't Twistveen 1
Excelsior '31 MO11-2 FC Berghuizen MO11-3 25 mei '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO10-3 Markelo JO10-2 25 mei '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
NEO JO11-3 Excelsior '31 JO11-2 25 mei '19 09:30 Sportpark 't Wooldrik Borne 1
MVV '29 JO13-2 Excelsior '31 JO13-6 25 mei '19 09:30 Sportpark Frielink 3
Excelsior '31 JO8-1 TVC '28 JO8-1 25 mei '19 09:35 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 MO11-1 Blauw Wit '66 MO11-1 25 mei '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO15-6 Vroomshoopse Boys JO15-5 25 mei '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO11-1 Longa '30 JO11-1 25 mei '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO13-2 DES JO13-1 25 mei '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 MO15-1 ESA MO15-1 25 mei '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 8
La Première JO11-2 Excelsior '31 JO11-5 25 mei '19 09:45 Sportpark Ossenkoppelerhoek 1
Excelsior '31 JO15-3 De Zweef JO15-2 25 mei '19 10:00 Sportpark De Koerbelt 7
Hector JO13-1 Excelsior '31 JO13-4 25 mei '19 10:00 Sportpark Het Doesgoor 1
TVC '28 JO10-3 Excelsior '31 JO10-8 25 mei '19 10:00 Sportpark De Grote Moat 4
Vroomshoopse Boys JO13-3 Excelsior '31 JO13-5 25 mei '19 10:00 Sportpark De Bosrand (Vroomshoop) 3 KV
ATC '65 JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 25 mei '19 10:30 Sportpark Slangenbeek 1
RKSV JO14-1 Excelsior '31 JO14-4 25 mei '19 10:30 Sportpark De Koele 2
Excelsior '31 JO17-4 v.v. Twenthe JO17-3 25 mei '19 10:45 Sportpark De Koerbelt 3
HZVV JO15-1 Excelsior '31 JO15-1 25 mei '19 10:45 Sportpark Bentinckdijk 1
Excelsior '31 JO17-1 WVF JO17-1 25 mei '19 11:00 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 MO17-1 Juventa '12 MO17-1 25 mei '19 11:00 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO17-3 Holten JO17-2 25 mei '19 11:00 Sportpark De Koerbelt 5
SVVN JO15-3 Excelsior '31 JO15-5 25 mei '19 11:00 Sportpark Groot Lochter 1 SVVN
Losser MO13-1 Excelsior '31 MO13-2 25 mei '19 11:00 Sportpark Brilmansdennen 1
Excelsior '31 MO15-2 De Tukkers MO15-1 25 mei '19 11:15 Sportpark De Koerbelt 8
Quick '20 JO14-3 Excelsior '31 JO14-2 25 mei '19 11:15 Sportpark Vondersweijde 8
Excelsior '31 JO19-1 DVS'33 Ermelo JO19-1 25 mei '19 11:30 Sportpark De Koerbelt 1
Juventa '12 JO13-4 Excelsior '31 JO13-8 25 mei '19 11:30 Sportpark 't Lageveld 1
Excelsior '31 JO17-5 PH JO17-3 25 mei '19 11:35 Sportpark De Koerbelt 9
Den Ham 2 Excelsior '31 4 25 mei '19 12:00 Sportpark De Rohorst 1
Veensche Boys 2 Excelsior '31 2 25 mei '19 12:00 Sportpark Nijkerkerveen 2
Rijssen Vooruit 2 Excelsior '31 15 25 mei '19 12:00 Sportpark RV terrein 1
ST: Sportclub Deventer/FC RDC MO13-2 Excelsior '31 MO13-3 25 mei '19 12:00 Sportpark De Zandweerd 2
Markelo JO15-2G Excelsior '31 JO15-4 25 mei '19 12:30 Sportpark Endemansdijk 2
Excelsior '31 8 BZSV de Blauwwitters 2 25 mei '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 5 SVZW 4 25 mei '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 JO19-4 FC Eibergen JO19-4 25 mei '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior'31 JO19-3G Luctor Et Emergo JO19-2 25 mei '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 7
ASV '57 3 Excelsior '31 7 25 mei '19 14:15 Sportpark 't Heuveltje 2
Excelsior'31 Flevo Boys 25 mei '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 17 Tubantia 4 25 mei '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 11 DOS '37 6 25 mei '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 9 v.v. Twenthe 2 25 mei '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 12 Sportclub Rijssen 4 25 mei '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 6 SVVN 3 25 mei '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 8
SVZW 9 Excelsior '31 13 25 mei '19 14:30 Sportpark Het Lage Veld 5
Enter Vooruit 5 Excelsior '31 10 25 mei '19 14:30 Sportpark De Werf 3
Quick '20 JO19-5 Excelsior '31 JO19-5 25 mei '19 14:30 Sportpark Vondersweijde 6
Markelo JO17-3 Excelsior '31 JO17-6 25 mei '19 14:30 Sportpark Endemansdijk 1
Excelsior '31 3 IJVV 2 25 mei '19 15:00 Sportpark De Koerbelt 4
Wilhelminaschool 6 Excelsior '31 16 25 mei '19 16:30 Sportpark De Vikkerhoek 2
Excelsior '31 MO15-2 De Tubanters 1897 MO15-1 27 mei '19 18:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 MO13-4 Stevo MO13-1 27 mei '19 19:00 Sportpark De Koerbelt 4
RKSV Bornerbroek JO13-1 Excelsior '31 JO13-4 28 mei '19 18:30 Sportpark 't Brook 1
Excelsior '31 JO15-6 DES JO15-2 28 mei '19 18:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO15-2 NEO JO15-2 28 mei '19 19:00 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior'31 JO9-3M Enter Vooruit JO9-4M 28 mei '19 19:00 Sportpark De Koerbelt 3
Enter Vooruit 6 Excelsior '31 14 28 mei '19 19:30 Sportpark De Werf 1
Excelsior '31 JO11-4 Enter JO11-3 29 mei '19 18:30 Sportpark De Koerbelt 5
Bon Boys 1 Excelsior '31 10 29 mei '19 21:30 Els de (E) (Haaksbergen) 1
Excelsior '31 MO13-1 ST: GFC/Twenthe MO13-1 1 jun '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO9-4M Avanti W. JO9-6M 1 jun '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO9-1 TVC '28 JO9-1 1 jun '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO13-5 Voorwaarts V. JO13-2 1 jun '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 4
SVVN JO13-2 Excelsior '31 JO13-8 1 jun '19 09:30 Sportpark Groot Lochter 2 SVVN
Excelsior '31 JO13-3 HHC Hardenberg JO13-4 1 jun '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO15-5 SP. Neede JO15-3G 1 jun '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Sportclub Rijssen JO11-1G Excelsior '31 JO11-5 1 jun '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 1
Thuisprogramma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Excelsior '31 35+1 Delden 35+1 24 mei '19 19:30 Sportpark 't Wooldrik Borne 1
Excelsior '31 45+1 Enter 45+1 24 mei '19 19:50 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 35+2 Enter Vooruit 35+1 24 mei '19 19:50 Sportpark 't Vletgoor 2
Excelsior '31 VR1 DETO VR2 24 mei '19 20:00 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 35+1 Rood Zwart 35+1 24 mei '19 20:00 Sportpark 't Wooldrik Borne 1
Excelsior '31 35+2 Blauw Wit '66 35+1 24 mei '19 20:10 Sportpark 't Vletgoor 2
Excelsior '31 45+1 Enter Vooruit 45+1 24 mei '19 20:50 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior'31 JO9-3M BWO JO9-4M 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO9-4M KOSC JO9-3M 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-7 Almelo JO13-2 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO10-7 Sportclub Rijssen JO10-1G 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO13-3 DETO JO13-2G 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO13-9 v.v. Twenthe JO13-1 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO9-2 SJO JCO JO9-1G 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 MO13-4 FC Berghuizen MO13-3 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO11-4 Markelo JO11-3 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO14-1 SP Lochem JO14-1 25 mei '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 JO15-2 Quick '20 JO15-3 25 mei '19 09:00 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 MO11-2 FC Berghuizen MO11-3 25 mei '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO10-3 Markelo JO10-2 25 mei '19 09:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO8-1 TVC '28 JO8-1 25 mei '19 09:35 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 MO11-1 Blauw Wit '66 MO11-1 25 mei '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO15-6 Vroomshoopse Boys JO15-5 25 mei '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO11-1 Longa '30 JO11-1 25 mei '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO13-2 DES JO13-1 25 mei '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 MO15-1 ESA MO15-1 25 mei '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO15-3 De Zweef JO15-2 25 mei '19 10:00 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO17-4 v.v. Twenthe JO17-3 25 mei '19 10:45 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO17-1 WVF JO17-1 25 mei '19 11:00 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 MO17-1 Juventa '12 MO17-1 25 mei '19 11:00 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 JO17-3 Holten JO17-2 25 mei '19 11:00 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 MO15-2 De Tukkers MO15-1 25 mei '19 11:15 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 JO19-1 DVS'33 Ermelo JO19-1 25 mei '19 11:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO17-5 PH JO17-3 25 mei '19 11:35 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 8 BZSV de Blauwwitters 2 25 mei '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 5 SVZW 4 25 mei '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 JO19-4 FC Eibergen JO19-4 25 mei '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior'31 JO19-3G Luctor Et Emergo JO19-2 25 mei '19 12:45 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior'31 Flevo Boys 25 mei '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 17 Tubantia 4 25 mei '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 11 DOS '37 6 25 mei '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 7
Excelsior '31 9 v.v. Twenthe 2 25 mei '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 12 Sportclub Rijssen 4 25 mei '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 9
Excelsior '31 6 SVVN 3 25 mei '19 14:30 Sportpark De Koerbelt 8
Excelsior '31 3 IJVV 2 25 mei '19 15:00 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 MO15-2 De Tubanters 1897 MO15-1 27 mei '19 18:45 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 MO13-4 Stevo MO13-1 27 mei '19 19:00 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 JO15-6 DES JO15-2 28 mei '19 18:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO15-2 NEO JO15-2 28 mei '19 19:00 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior'31 JO9-3M Enter Vooruit JO9-4M 28 mei '19 19:00 Sportpark De Koerbelt 3
Excelsior '31 JO11-4 Enter JO11-3 29 mei '19 18:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 MO13-1 ST: GFC/Twenthe MO13-1 1 jun '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO9-4M Avanti W. JO9-6M 1 jun '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO9-1 TVC '28 JO9-1 1 jun '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 5
Excelsior '31 JO13-5 Voorwaarts V. JO13-2 1 jun '19 08:30 Sportpark De Koerbelt 4
Excelsior '31 JO13-3 HHC Hardenberg JO13-4 1 jun '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 1
Excelsior '31 JO15-5 SP. Neede JO15-3G 1 jun '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 5
Uitprogramma
Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie Veld
Rijssen Vooruit 45+1 Excelsior '31 45+1 24 mei '19 19:30 Sportpark De Koerbelt 1
Markelo 35+1 Excelsior '31 35+2 24 mei '19 19:30 Sportpark 't Vletgoor 2
Juventa '12 VR25+1 Excelsior '31 VR25+1 24 mei '19 20:00 Sportpark 't Lageveld 1
Sportclub Rijssen 45+1 Excelsior '31 45+1 24 mei '19 20:30 Sportpark De Koerbelt 1
v.v. Twenthe 35+1 Excelsior '31 35+2 24 mei '19 20:30 Sportpark 't Vletgoor 2
BZSV de Blauwwitters 35+1 Excelsior '31 35+1 24 mei '19 20:30 Sportpark 't Wooldrik Borne 1
DETO JO10-3 Excelsior '31 JO10-6 25 mei '19 08:30 Sportpark Het Midden 1
PH JO11-2 Excelsior '31 JO11-3 25 mei '19 08:30 Sportpark Schelfhorst 5
PH JO9-1 Excelsior '31 JO9-1 25 mei '19 08:30 Sportpark Schelfhorst 6
Enter JO10-1 Excelsior '31 JO10-5 25 mei '19 08:30 Sportpark De Krompatte 4A
avc Heracles JO10-1 Excelsior '31 JO10-1 25 mei '19 08:30 Sportpark avc Heracles 3
Den Ham JO10-2 Excelsior '31 JO10-2 25 mei '19 08:45 Sportpark De Rohorst 3
ATC '65 MO13-1 Excelsior '31 MO13-1 25 mei '19 08:45 Sportpark Slangenbeek 1
Voorwaarts V. JO10-1 Excelsior '31 JO10-4 25 mei '19 09:00 Sportpark 't Twistveen 1
NEO JO11-3 Excelsior '31 JO11-2 25 mei '19 09:30 Sportpark 't Wooldrik Borne 1
MVV '29 JO13-2 Excelsior '31 JO13-6 25 mei '19 09:30 Sportpark Frielink 3
La Première JO11-2 Excelsior '31 JO11-5 25 mei '19 09:45 Sportpark Ossenkoppelerhoek 1
Hector JO13-1 Excelsior '31 JO13-4 25 mei '19 10:00 Sportpark Het Doesgoor 1
TVC '28 JO10-3 Excelsior '31 JO10-8 25 mei '19 10:00 Sportpark De Grote Moat 4
Vroomshoopse Boys JO13-3 Excelsior '31 JO13-5 25 mei '19 10:00 Sportpark De Bosrand (Vroomshoop) 3 KV
ATC '65 JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 25 mei '19 10:30 Sportpark Slangenbeek 1
RKSV JO14-1 Excelsior '31 JO14-4 25 mei '19 10:30 Sportpark De Koele 2
HZVV JO15-1 Excelsior '31 JO15-1 25 mei '19 10:45 Sportpark Bentinckdijk 1
SVVN JO15-3 Excelsior '31 JO15-5 25 mei '19 11:00 Sportpark Groot Lochter 1 SVVN
Losser MO13-1 Excelsior '31 MO13-2 25 mei '19 11:00 Sportpark Brilmansdennen 1
Quick '20 JO14-3 Excelsior '31 JO14-2 25 mei '19 11:15 Sportpark Vondersweijde 8
Juventa '12 JO13-4 Excelsior '31 JO13-8 25 mei '19 11:30 Sportpark 't Lageveld 1
Den Ham 2 Excelsior '31 4 25 mei '19 12:00 Sportpark De Rohorst 1
Veensche Boys 2 Excelsior '31 2 25 mei '19 12:00 Sportpark Nijkerkerveen 2
Rijssen Vooruit 2 Excelsior '31 15 25 mei '19 12:00 Sportpark RV terrein 1
ST: Sportclub Deventer/FC RDC MO13-2 Excelsior '31 MO13-3 25 mei '19 12:00 Sportpark De Zandweerd 2
Markelo JO15-2G Excelsior '31 JO15-4 25 mei '19 12:30 Sportpark Endemansdijk 2
ASV '57 3 Excelsior '31 7 25 mei '19 14:15 Sportpark 't Heuveltje 2
SVZW 9 Excelsior '31 13 25 mei '19 14:30 Sportpark Het Lage Veld 5
Enter Vooruit 5 Excelsior '31 10 25 mei '19 14:30 Sportpark De Werf 3
Quick '20 JO19-5 Excelsior '31 JO19-5 25 mei '19 14:30 Sportpark Vondersweijde 6
Markelo JO17-3 Excelsior '31 JO17-6 25 mei '19 14:30 Sportpark Endemansdijk 1
Wilhelminaschool 6 Excelsior '31 16 25 mei '19 16:30 Sportpark De Vikkerhoek 2
RKSV Bornerbroek JO13-1 Excelsior '31 JO13-4 28 mei '19 18:30 Sportpark 't Brook 1
Enter Vooruit 6 Excelsior '31 14 28 mei '19 19:30 Sportpark De Werf 1
Bon Boys 1 Excelsior '31 10 29 mei '19 21:30 Els de (E) (Haaksbergen) 1
SVVN JO13-2 Excelsior '31 JO13-8 1 jun '19 09:30 Sportpark Groot Lochter 2 SVVN
Sportclub Rijssen JO11-1G Excelsior '31 JO11-5 1 jun '19 09:45 Sportpark De Koerbelt 1
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Competitie Datum Tijd
Sp. Neede JO17-1 Excelsior '31 JO17-2 4 - 1 0238 Onder 17 competitie (voorjaar A-cat) 22 mei '19 20:00
MVV '29 MO19-1 Excelsior '31 MO19-1 8 - 2 225 Meiden Onder 19 competitie (voorjaar) 22 mei '19 19:30
Excelsior '31 15 DETO 7 8 - 2 0214 Mannen Zaterdag reserve 22 mei '19 19:00
Excelsior '31 JO11-5 SVVN JO11-2G 6 - 1 0267 Onder 11 competitie (voorjaar) 22 mei '19 18:30
ATC '65 JO11-3 Excelsior '31 JO11-4 14 - 0 0267 Onder 11 competitie (voorjaar) 22 mei '19 18:30
ST: TVO/Hoeve Vooruit JO13-1G Excelsior '31 JO13-4 1 - 1 0257 Onder 13 competitie (voorjaar) 21 mei '19 18:30
Excelsior '31 6 Excelsior '31 7 7 - 5 1214 Mannen Zaal recreatie 20 mei '19 20:00
Lemelerveld JO17-3 Excelsior '31 JO17-6 6 - 0 0237 Onder 17 competitie (voorjaar) 20 mei '19 19:00
GFC JO19-2 Excelsior '31 JO19-4 4 - 1 0227 Onder 19 competitie (voorjaar) 20 mei '19 19:00
PH JO17-4 Excelsior '31 JO17-5 7 - 2 0237 Onder 17 competitie (voorjaar) 20 mei '19 19:00
Excelsior '31 MO13-2 SDC '12 MO13-2 1 - 1 247 Meiden Onder 13 competitie (voorjaar) 20 mei '19 18:30
FC Berghuizen 2 Excelsior '31 5 5 - 0 0214 Mannen Zaterdag reserve 18 mei '19 16:30
Sportclub Deventer JO19-1 Excelsior '31 JO19-2 3 - 2 0227 Onder 19 competitie (voorjaar) 18 mei '19 16:30
ATC '65 7 Excelsior '31 17 7 - 2 0214 Mannen Zaterdag reserve 18 mei '19 16:00
Oranje Nassau 4 Excelsior '31 9 1 - 3 0214 Mannen Zaterdag reserve 18 mei '19 15:00
Excelsior '31 4 Berkum 3 0 - 0 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 18 mei '19 14:30
Excelsior '31 7 DETO 5 1 - 12 0214 Mannen Zaterdag reserve 18 mei '19 14:30
Excelsior '31 13 DOS '37 9 2 - 2 0214 Mannen Zaterdag reserve 18 mei '19 14:30
Excelsior '31 15 GFC 2 0 - 1 0214 Mannen Zaterdag reserve 18 mei '19 14:30
Excelsior '31 14 Holten 2 2 - 5 0214 Mannen Zaterdag reserve 18 mei '19 14:30
SVZW Excelsior'31 1 - 2 0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) 18 mei '19 14:30
SVI 3 Excelsior '31 3 4 - 0 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 18 mei '19 14:30
SVZW 5 Excelsior '31 6 1 - 2 0214 Mannen Zaterdag reserve 18 mei '19 14:30
ASV '57 4 Excelsior '31 8 2 - 3 0214 Mannen Zaterdag reserve 18 mei '19 14:30
Rijssen Vooruit 3 Excelsior '31 12 2 - 6 0214 Mannen Zaterdag reserve 18 mei '19 14:30
Luctor Et Emergo JO15-3 Excelsior '31 JO15-3 6 - 0 0247 Onder 15 competitie (voorjaar) 18 mei '19 14:30
SDC Putten 12 Excelsior '31 11 2 - 2 (5 - 3) B1500 Mannen beker reserve zaterdag 1/2 finales 18 mei '19 14:30
Longa '30 JO14-1 Excelsior '31 JO14-1 2 - 1 0244 Onder 14 competitie (voorjaar) 18 mei '19 13:00
BWO MO17-1 Excelsior '31 MO17-1 5 - 3 235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar) 18 mei '19 13:00
Excelsior '31 16 DOS '37 10 20 - 0 0214 Mannen Zaterdag reserve 18 mei '19 12:45
Excelsior '31 JO17-2 v.v. Twenthe JO17-1 1 - 4 0238 Onder 17 competitie (voorjaar A-cat) 18 mei '19 12:45
SVVN JO17-2 Excelsior '31 JO17-3 5 - 1 0237 Onder 17 competitie (voorjaar) 18 mei '19 12:30
SC Genemuiden JO17-1 Excelsior '31 JO17-1 0 - 3 0230 Onder 17 competitie (district A-cat) 18 mei '19 12:15
ACV JO19-1 Excelsior '31 JO19-1 4 - 2 0220 Onder 19 competitie (district A-cat) 18 mei '19 12:05
Almen JO17-1G Excelsior '31 JO17-4 3 - 1 0237 Onder 17 competitie (voorjaar) 18 mei '19 12:00
Den Ham JO15-4 Excelsior '31 JO15-6 1 - 0 0247 Onder 15 competitie (voorjaar) 18 mei '19 12:00
Excelsior '31 JO13-1 Drachtster Boys JO13-1 0250 Onder 13 competitie (A-cat) 18 mei '19 11:45
Excelsior '31 2 OWIOS 2 7 - 2 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) 18 mei '19 11:30
Hengelo MO15-1 Excelsior '31 MO15-2 0 - 2 241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar) 18 mei '19 11:30
Excelsior '31 JO14-2 RKSV JO14-1 9 - 4 0244 Onder 14 competitie (voorjaar) 18 mei '19 11:15
Borne JO11-1G Excelsior '31 JO11-4 3 - 3 0267 Onder 11 competitie (voorjaar) 18 mei '19 11:15
Rood Zwart JO15-1 Excelsior '31 JO15-2 5 - 0 0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat) 18 mei '19 11:15
Excelsior '31 JO17-6 Go Ahead Deventer JO17-2 2 - 7 0237 Onder 17 competitie (voorjaar) 18 mei '19 11:10
Excelsior '31 JO15-4 Juventa '12 JO15-2 3 - 4 0247 Onder 15 competitie (voorjaar) 18 mei '19 11:00
Hulzense Boys JO19-2 Excelsior'31 JO19-3G 7 - 1 0227 Onder 19 competitie (voorjaar) 18 mei '19 11:00
SJO FC Dalfsen MO15-1 Excelsior '31 MO15-1 4 - 1 241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar) 18 mei '19 11:00
SJO JCO JO13-2 Excelsior '31 JO13-2 0 - 5 0257 Onder 13 competitie (voorjaar) 18 mei '19 10:30
PH JO13-2G Excelsior '31 JO13-3 5 - 4 0257 Onder 13 competitie (voorjaar) 18 mei '19 10:30
Excelsior '31 MO19-1 DOS '37 MO19-1 4 - 6 225 Meiden Onder 19 competitie (voorjaar) 18 mei '19 10:00
Ruurlo JO11-1 Excelsior '31 JO11-1 4 - 10 0267 Onder 11 competitie (voorjaar) 18 mei '19 10:00
Sparta E. MO11-2 Excelsior '31 MO11-2 0 - 1 254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar) 18 mei '19 10:00
Excelsior '31 JO15-1 Rohda Raalte JO15-1G 3 - 0 0240 Onder 15 competitie (district A-cat) 18 mei '19 09:45
Excelsior '31 MO13-1 v.v. Hellendoorn MO13-1 1 - 2 247 Meiden Onder 13 competitie (voorjaar) 18 mei '19 09:45
Excelsior '31 JO11-2 SVVN JO11-1G 3 - 0 0267 Onder 11 competitie (voorjaar) 18 mei '19 09:45
Excelsior '31 JO14-4 Quick '20 JO14-3 1 - 6 0244 Onder 14 competitie (voorjaar) 18 mei '19 09:45
Bruchterveld MO11-1 Excelsior '31 MO11-1 3 - 7 254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar) 18 mei '19 09:30
SVVN JO17-3 Excelsior '31 JO17-5 5 - 2 0237 Onder 17 competitie (voorjaar) 18 mei '19 09:30
Rood Zwart JO13-3 Excelsior '31 JO13-7 3 - 3 0257 Onder 13 competitie (voorjaar) 18 mei '19 09:00
Excelsior '31 JO13-6 Oranje Nassau JO13-3 2 - 6 0257 Onder 13 competitie (voorjaar) 18 mei '19 08:30
Excelsior '31 MO13-4 v.v. Hellendoorn MO13-2 5 - 0 251 Meiden Onder 13 competitie 8x8 (voorjaar) 18 mei '19 08:30
Excelsior '31 JO13-4 NEO JO13-3 4 - 2 0257 Onder 13 competitie (voorjaar) 18 mei '19 08:30
Excelsior '31 MO13-2 Oranje Nassau MO13-2 1 - 4 247 Meiden Onder 13 competitie (voorjaar) 18 mei '19 08:30
Excelsior '31 JO13-5 Enter JO13-2G 9 - 0 0257 Onder 13 competitie (voorjaar) 18 mei '19 08:30
Excelsior '31 JO11-3 v.v. Twenthe JO11-1 4 - 7 0267 Onder 11 competitie (voorjaar) 18 mei '19 08:30
Afgelastingen
Thuis Uit Datum
Er zijn momenteel geen wedstrijden afgelast
Ontwerp en realisatie door: Bandwerk internet- en reclamebureau