Gerard Geerdink Johannink nieuwe trainer Excelsior'31
Gerard Geerdink Johannink nieuwe trainer Excelsior'31
Excelsior'31 heeft voor het volgend seizoen de 52-jarige in Vasse woonachtige Gerard Geerdink Johannink weten te strikken, als opvolger van trainer Henry Golstein. Geerdink Johannink is momenteel technisch manager bij HSC'21, en was al eerder (in het seizoen '95/'96) werkzaam op sportpark Scholtenhagen.
Geerdink Johannink is zeker geen onbekende in het Twentse voetbalwereldje. Zo was hij maar liefst 9 seizoenen werkzaam als trainer/coach, bij de jeugdopleiding van FC Twente. Hij is min of meer persoonlijk verantwoordelijk geweest voor het lanceren van de carriere van goalgetter Erwin Looms. Immers, zo'n tien jaar geleden voetbalde laatstgenoemde bij PH (in Almelo) en was Geerdink Johannink er de trainer/coach.
Erwin Looms: 'Trainer Geerdink Johannink werd destijds benaderd door HSC'21 en vroeg mij of ik er iets voor voelde mee te gaan, naar Haaksbergen. En niet zonder succes.... Ik denk dat TopTeam prima zaken heeft gedaan door deze trainer in huis te halen. Er zijn nogal wat spelers bij Excelsior'31 die onder hem hebben getraind (zoals Jarno Beltman, Nick Hoekstra en Martijn Beltman, red.). Geerdink Johannink is een prima trainer, met uitstekende oefenstof én niet onbelangrijk, iemand die niet naar namen kijkt. Als Looms en Scheppink niet presteren, staan ze er naast. En zo hoort het ook. Ik kijk er zeker naar uit om (weer) met hem aan de slag te gaan...' (StM)
Tuesday 22 November 2005 /
Algemeen