APELDOORN / RIJSSEN - Excelsior’31 heeft zich afgelopen vrijdagavond overtuigend geplaatst voor de tweede voorronde van de KNVB Futsal Cup. In Apeldoorn werd topklasser ATIK met 3-9 verslagen. De Rijssenaren hadden voor rust nog de nodige moeite met de thuisploeg, maar maakten na de pauze het verschil.
In een gelijkopgaande eerste helft bleef het spannend. Excelsior’31 ging uiteindelijk met een 1-2 voorsprong de rust in, dankzij doelpunten van Niels Pijffers en Wouter Averesch. Na de hervatting schakelde de Rijssense ploeg een tandje bij. ATIK had weinig meer in te brengen en Excelsior’31 liep in hoog tempo verder uit. De wedstrijd eindigde uiteindelijk in een overtuigende 3-9 overwinning.
De bekerwedstrijd kreeg bovendien een bijzonder tintje door de debuten van de gebroeders Hugo en Laurens Lubbers in een officiële wedstrijd van de hoofdmacht. Laurens luisterde zijn eerste optreden direct op met twee doelpunten en kende daarmee een droomdebuut.
Excelsior’31 vervolgt het bekertoernooi in de tweede voorronde met een thuiswedstrijd tegen FC Quartier. Die wedstrijd wordt vermoedelijk gespeeld op vrijdag 2 oktober in Sporthal de Reggehal in Rijssen.