⚽ Maak kans op mooie prijzen en draag tegelijk bij aan onze club ⚽ Maak kans op mooie prijzen en draag tegelijk bij aan onze club ⚽ Maak kans op mooie prijzen en draag tegelijk bij aan onze club ⚽ Maak kans op mooie prijzen en draag tegelijk bij aan onze club ⚽ Maak kans op mooie prijzen en draag tegelijk bij aan onze club

Veiligheidsmaatregelen bij HSC’21 - Excelsior’31

Foto bij Veiligheidsmaatregelen bij HSC’21 - Excelsior’31

Veiligheidsmaatregelen bij HSC’21 - Excelsior’31

Aanstaande zaterdag speelt Excelsior'31 om 15:30 uur op Sportpark Groot Scholtenhagen in Haaksbergen de belangrijke derby tegen HSC'21.

I.v.m. de extra drukte vragen wij iedereen om op tijd te komen en tijdig langs de kassa’s te gaan om wachtrijen te voorkomen.

GEBRUIK DRANK

Buiten de kantine is op het terras alleen het nuttigen van drank toegestaan vanaf een uur voor de wedstrijd tot einde wedstrijd in plastic of kartonnen bekers.

VUURWERK

Het is verboden om voor, tijdens en na de wedstrijd vuurwerk, fakkels en/of rookpotten af te steken. HSC'21 stelt alles in het werk om te voorkomen dat er vuurwerk wordt afgestoken voor, tijdens en na de wedstrijd. De thuisspelende vereniging maakt daarvoor
voorafgaand aan de wedstrijd aan de supporters (bezoekers) duidelijk kenbaar dat het verboden is om vuurwerk af te steken. Zowel de thuisspelende als de bezoekende vereniging kan in staat van beschuldiging worden gesteld.

Naar aanleiding van afsteken van vuurwerk voor de wedstrijd HSC’21 – Huizen op 08-03- 2025 heeft HSC’21 een boete ontvangen van € 1100,- waarvan € 550,- voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar van de KNVB.

Bij de ingang zal men preventief gefouilleerd kunnen worden en bij weigering de toegang tot het complex worden ontzegd. Mocht men toch vuurwerk afsteken dan zal men het terrein moeten verlaten en HSC’21 zal melding doen bij de KNVB.

PARKEREN

Er is extra parkeergelegenheid op de groenstrook naast fietspad naar zwembad en op de achterzijde parkeerplaats linksachter in de hoek is een grasveld waar men ook op mag parkeren. Volg de aanwijzingen van de stewards/parkeerwacht

Kalender icoon Thursday 15 May 2025 17:07 / Het eerste

Gerelateerd nieuws

Ontdek de nieuwbouw van Excelsior31

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers