⚽ Maak kans op mooie prijzen en draag tegelijk bij aan onze club ⚽ Maak kans op mooie prijzen en draag tegelijk bij aan onze club ⚽ Maak kans op mooie prijzen en draag tegelijk bij aan onze club ⚽ Maak kans op mooie prijzen en draag tegelijk bij aan onze club ⚽ Maak kans op mooie prijzen en draag tegelijk bij aan onze club

Max Leeflang naar Excelsior’31

Max Leeflang naar Excelsior’31

Excelsior’31 heeft zich versterkt met Max Leeflang. De 25-jarige middenvelder komt na dit seizoen over van WHC Wezep.

De inwoner van Zwolle heeft zijn voetbalopleiding genoten bij PEC Zwolle en Go Ahead Eagles en deed bij Sparta Nijkerk ervaring op in de Derde Divisie.

Leeflang was al eerder in beeld om bij Excelsior’31 te komen spelen. “Toen was ik nog niet klaar met mijn studie en werkte ik nog in Utrecht. Nu ik Zwolle als thuisbasis heb, is dit het juiste moment om de overstap naar Excelsior’31 te maken.”

De technische commissie is blij dat Leeflang volgend seizoen op Sportpark De Koerbelt te bewonderen is. “In de gesprekken met Max zijn we overtuigd geraakt van zijn drive en vastberadenheid. Max leeft voor het voetbal, is een winnaar en weet wat nodig is om te presteren in de top van het amateurvoetbal. Hij is met zijn veelzijdigheid, gevoel voor ruimte en functionele techniek een welkome versterking voor ons middenveld.”

Excelsior’31 wenst Leeflang een succesvolle afsluiting in Wezep toe en alvast veel plezier en succes in het rood-wit.

Foto: Ernie van Beek

Kalender icoon maandag 12 januari 2026 19:45 / Het eerste

Gerelateerd nieuws

Ontdek de nieuwbouw van Excelsior31

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers