FC Twente D1 verslaat Excelsior'31 < 14

FC Twente D1 verslaat Excelsior'31 < 14

Erik ten Hag, hoofd jeugdopleiding bij FC Twente, heeft - als winnaar van het nederlaagtoernooi van de Stichting Excelsior'31 Promoting Voetbalschool, editie 2004/2005 - vanavond een cheque van 500 euro in ontvangst genomen, uit handen van niemand minder dan Herman Wessels, oud-voorzitter van FC Twente en de huidige voorzitter van de Stichting Excelsior'31 Promoting.

Om 18.30 uur was de officiële aftrap voor een nieuw evenement, te beginnen met een wedstrijd van de Excelsior'31 jeugd < 14 jaar - FC Twente D1. De jubilerende Tukkers wonnen, dik verdiend, met 4-0.

De eerstvolgende wedstrijd in het kader van het nederlaagtoernooi van de Stichting Excelsior'31 Promoting Voetbalschool is die tussen Excelsior'31 < 18 jaar - Vitesse B1, dinsdag 20 september om 18.30 uur. Ook dan is er weer een gratis verloting, voor de Rijssense (school)jeugd. Je bent van harte welkom!

Dinsdag 20 september, 18:30 uur: Excelsior '31 < 18 jaar - Vitesse B1 
Dinsdag 27 september, 18:30 uur: Excelsior'31 < 16 jaar - Heracles Almelo C1 
Maandag 10 oktober, 18:30 uur: Excelsior'31 < 14 jaar - FC Zwolle  D1

Dinsdag 11 oktober, 18:30 uur: Excelsior'31 < 16 jaar - GA Eagles C1 
Dinsdag 18 oktober, 18:30 uur: Excelsior'31 < 18 jaar - FC Twente B1 

Dinsdag 8 november, 18:30 uur: Excelsior'31 < 16 jaar - Vitesse C1 
Dinsdag 15 november, 18.30 uur: Excelsior'31 < 14 jaar - Heracles Almelo D1 
Dinsdag 22 november, 18.30 uur: Excelsior'31 < 18 jaar - FC Zwolle B1 

2006:  
Dinsdag 7 maart, 18:30 uur: Excelsior'31 < 14 jaar - GA Eagles D1 
Dinsdag 14 maart, 18:30 uur: Excelsior'31 < 16 jaar - FC Twente C1 
Dinsdag 21 maart, 18:30 uur: Excelsior'31 < 18 jaar  - Heracles Almelo B1
Dinsdag 28 maart, 18:30 uur: Excelsior'31 < 14 jaar - Vitesse D1

Dinsdag 11 april, 18:30 uur: Excelsior'31 < 18 jaar - GA Eagles B1 
Dinsdag 18 april, 18.30 uur: Excelsior'31 < 16 jaar - FC Zwolle C1

Voor meer informatie over het nederlaagtoernooi van de Stichting Excelsior'31 Promoting Voetbalschool kunt u contact opnemen met de contactpersoon voor de Stichting Excelsior’31 Promoting Voetbalschool, Gerrit Voortman, tel. 06-2209.6925, of email gvn@heutink.nl of gerritvoortman@planet.nl

foto 4: vandaag in TC Tubantia!

Excelsior-jeugd moet even slikken

Het was wel even slikken voor de jeugdselectie tot veertien jaar van Excelsior ’31. Twintig minuten na de aftrap was het al 0-3 in het voordeel van FC Twente D1. Flink aanmoedigen hielp, in zoverre dat de tegenstanders daarna nog maar één doelpunt maakten.

RIJSSEN - Het was de eerste wedstrijd in het nederlaagtoernooi van de Stichting Excelsior ’31 Promoting Voetbalschool waaraan drie jeugdselecties van de Rijssense voetbalclub meedoen. Voor aanvang van de wedstrijd reikte Herman Wessels een cheque uit van vijfhonderd euro aan Erik ten Hag, hoofd jeugdopleiding van FC Twente, vorig jaar de winnaar van het nederlaagtoernooi. Als tegenprestatie was er een bal met de handtekeningen van alle spelers van de selectie van FC Twente. De bal werd verloot onder de jonge toeschouwers.

Het nederlaagtoernooi is bedoeld om de voetbalsport te promoten. Weliswaar kent Excelsior ’31 momenteel een gedeeltelijke ledenstop vanwege het veldentekort waarmee de club kampt, maar dit probleem wordt met de aanleg van drie nieuwe velden uit de wereld geholpen.

Woordvoerder Gerrit Voortman van de Voetbalschool vindt het toernooi ‘belangrijk voor de uitstraling van onze vereniging. Getalenteerde voetballertjes moeten zoiets hebben van: ja, dát wordt mijn club.’ Door de aansprekende resultaten van het eerste elftal van Excelsior - twee jaar achtereen kampioen - is dat trouwens al het geval. Excelsior is hot.

Daarom kreeg de eerste wedstrijd van het nederlaagtoernooi ook veel aandacht van de plaatselijke jeugd. Dat Excelsior gisteravond verloor, kon de toeschouwertjes niet deren. Ze kwamen duidelijk voor de acties, en natuurlijk de doelpunten. ‘Natuurlijk zien we Excelsior liever winnen, maar het is toch ook leuk om FC Twente te zien voetballen’, merkte Vartan Harutiunian langs de lijn op.

De eerstvolgende wedstrijd die gespeeld wordt door een jeugdselecties van Excelsior ’31 in het nederlaagtoernooi is dinsdag 20 september. Dan speelt de selectie tot achttien jaar tegen Vitesse B1.

 

 

 

 

 

 

 

Kalender icoon Tuesday 13 September 2005 / Algemeen

Gerelateerd nieuws

Ontdek de nieuwbouw van Excelsior31

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers