DAVOS – Zaterdagavond is Excelsior’31 C4 speler Ernst-Jan Kalvenhaar vertrokken naar Zwitserland, om in de Wolfgang Kliniek in Davos behandeling voor zijn astma-aandoening te ondergaan.
klik hier voor het speciaal voor Ernst-Jan geopende gastenboek!
Ernst-Jan's ziekte heeft ten gevolg dat hij, zonder medicamenten, slechts over een longcapaciteit van 50% kan beschikken. Mét medicamenten kan dit opgevoerd worden tot 70%.
Het is de bedoeling dat Ernst-Jan in Davos een 10-weken lange behandeling zal ondergaan, waarbij hij slechts één keer per week bezoek kan ontvangen.
Om zijn verblijf in Zwitserland toch nog enigszins te ‘veraangenamen’ zou Ernst-Jan het op prijs stellen wanneer hij zo nu en dan iets van het Excelsior’31 thuisfront zou mogen vernemen.
De redactie van de website heeft met Ernst-Jan afgesproken dat hij een soort (dagelijks) logboek bij zal houden, van zijn bevindingen, in de Zwitserse Alpen. Wij zullen u dan ook op de hoogte houden van Ernst-Jan’s belevenissen!
U kunt Ernst-Jan een kaartje sturen:
Ernst-Jan Kalvenhaar
Kliniek Davos Wolfgang
Afdeling B6-7
Postfach 192
7260 Davos Dorf
Zwitserland
Maar ook een mailtje stelt hij bijzonder op prijs! Stuur het daarom naar:
ernst-jankalvenhaar@hotmail.com