Wedstrijdprogramma van zaterdag 12 januari met onder meer kampioenswedstrijd MO15-1

Foto bij Wedstrijdprogramma van zaterdag 12 januari met onder meer kampioenswedstrijd MO15-1

Wedstrijdprogramma van zaterdag 12 januari met onder meer kampioenswedstrijd MO15-1

Programma    Zaterdag 12 Januari 2019   Excelsior'31
           
 Aanvang    Thuis team Uit team    
    Senioren      
11.30   Excelsior'31 2  Urk 2 oefenwed.  
14.30   Excelsior'31 1  Hulzense Boys 1 oefenwed.  
           
Aanvang Aanwezig Thuis team Uit team Comp. Scheidsrechter
    Jeugd onder 19      
14.30 13.00 Rohda JO19-1 Excelsior'31 JO19-1 Oefenwed.  
14.45 13.15 Heracles JO19-1 Excelsior'31 JO19-2 Oefenwed.  
    Excelsior'31 JO19-3G Vrij 4e kl. 12  
    Excelsior'31 JO19-4 Vrij 4e kl. 15  
    Excelsior'31 JO19-5 Vrij 4e kl. 11  
    Jeugd onder 17      
13.30 12.30 Excelsior'31 JO17-1 MVV '29 JO17-1 Oefenwed.  
13.30 12.15 NEO JO17-2 Excelsior'31 JO17-2 Oefenwed.  
    Excelsior'31 JO17-3 Vrij 4e kl. 22  
    Excelsior'31 JO17-4 Vrij 4e kl. 23  
    Excelsior'31 JO17-5 Vrij 4e kl. 21  
    Excelsior'31 JO17-6 Vrij 4e kl. 25  
    Excelsior'31 JO17-7 Vrij 4e kl. 24  
    Jeugd onder 15      
11.30 10.30 Excelsior'31 JO15-1 NEO JO15-1 Oefenwed.  
10.45 09.45 Sp. Rijssen JO15-1 Excelsior'31 JO15-2 Oefenwed.  
    Excelsior'31 JO15-3 Vrij 4e kl. 13  
    Excelsior'31 JO15-4 Vrij 5e kl. 17  
    Excelsior'31 JO15-5 Vrij 5e kl. 11  
    Jeugd onder 14      
    Excelsior'31 JO14-1 Vrij 1e kl. 3  
    Excelsior'31 JO14-2 Vrij 2e kl. 7  
    Excelsior'31 JO14-3 Vrij 2e kl. 7  
    Excelsior'31 JO14-4 Vrij 2e kl. 5  
    Jeugd onder 13      
10.00 08.15 Be Quick '28 JO13-1 Excelsior'31 JO13-1 Oefenwed.  
09.30 08.45 Excelsior'31 JO13-2 Sp. Neede JO13-1 Oefenwed.  
    Excelsior'31 JO13-3 Vrij 3e kl. 09  
    Excelsior'31 JO13-4 Vrij 3e kl. 12  
    Excelsior'31 JO13-5 Vrij 5e kl. 13  
    Excelsior'31 JO13-6 Vrij 5e kl. 13  
    Excelsior'31 JO13-7 Vrij 5e kl. 16  
    Excelsior'31 JO13-8 Vrij 5e kl. 14  
    Excelsior'31 JO13-9 Vrij 5e kl. 17  
Programma  Zaterdag 12 Januari 2019    
           
Aanvang Aanwezig Thuis team Uit team Comp.  
    Jeugd onder 11      
10.50 09.45 Excelsior'31 JO11-1 Toernooi Twenthe Oefenwed.  
    Excelsior'31 JO11-2 Vrij 2e kl. 09  
    Excelsior'31 JO11-3 Vrij 3e kl. 14  
    Excelsior'31 JO11-4 Vrij 5e kl. 16  
    Excelsior'31 JO11-5 Vrij 5e kl. 20  
    Jeugd onder 10      
    Excelsior'31 JO10-1 Vrij Hfdkl. 5  
    Excelsior'31 JO10-2 Vrij 1e kl. 08  
    Excelsior'31 JO10-3 Vrij 3e kl. 18  
    Excelsior'31 JO10-4 Vrij 3e kl. 24  
    Excelsior'31 JO10-5 Vrij 3e kl. 24  
    Excelsior'31 JO10-6 Vrij 3e kl. 33  
    Excelsior'31 JO10-7 Vrij 3e kl. 34  
    Excelsior'31 JO10-8 Vrij 3e kl. 34  
           
    Jeugd onder 9      
    Excelsior'31 JO9-1 Vrij Hfdkl. 6  
    Excelsior'31 JO9-2 Vrij 1e kl. 7  
    Jeugd onder 8      
    Excelsior'31 JO8-1 Vrij Hfdkl. 5  
           
    Dames / Meisjes voetbal      
    Excelsior'31 MO19-1 Vrij 2e kl. 2  
    Excelsior'31 MO17-1 Vrij 2e kl. 05  
09.30 08.45 Excelsior'31 MO15-1 Grol MO15-1 1e kl. 3  
    Excelsior'31 MO15-2 Vrij 1e kl. 3  
    Excelsior'31 MO15-3 Vrij 2e kl. 11  
    Excelsior'31 MO13-1 Vrij 1e kl. 2  
    Excelsior'31 MO13-2 Vrij 2e kl. 05  
    Excelsior'31 MO11-1 Vrij 1e kl 1  
    Excelsior'31 MO11-2 Vrij 2e kl. 3  
    Excelsior'31 JO11-6M Vrij 5e kl. 23  
    Excelsior'31 JO9-3M Vrij 6e kl. 09  
Kalender icoon vrijdag 4 januari 2019 12:59 / Algemeen

Gerelateerd nieuws

Ontwerp en realisatie door: Bandwerk internet- en reclamebureau