Programma voorbereiding Excelsior'31 1

Foto bij Programma voorbereiding Excelsior'31 1

Programma voorbereiding Excelsior'31 1

Dinsdagavond 18 juni is de nieuwe selectie van Excelsior'31 gestart met de voorbereiding op het seizoen in de Derde Divisie. Het eerste elftal gaat zich in twee blokken voorbereiden op het nieuwe seizoen. Het eerste blok begon op dinsdag 18 juni. Vervolgens werd er getraind op 20 en 24 juni. 

Het tweede blok zal starten met een training op maandag 22 juli.

De volgende oefenwedstrijd zijn daarna gepland (let op: onder voorbehoud): 
Dinsdag 30 juli, 20.00 uur: Excelsior'31 - Jong FC Twente 
Zaterdag 3 augustus, 13.00 uur: Excelsior'31 - Sonoma State University 
Dinsdag 6 augustus: Fletcher TOP Toernooi met Quick'20, HHC Hardenberg, SVZW, HZVV, Jong FC Twente, Jong Vitesse, Jong De Graafschap en Excelsior'31
Zaterdag 10 augustus: Fletcher TOP Toernooi met Quick'20, HHC Hardenberg, SVZW, HZVV, Jong FC Twente, Jong Vitesse, Jong De Graafschap en Excelsior'31
Zaterdag 17 augustus 2019, 15.00 uur: Excelsior'31 - DEM (1e kwalificatieronde TOTO KNVB-Beker)
Dinsdag 20 augustus 2019, 20.00 uur: DETO Twenterand - Excelsior'31 
Zaterdag 24 augustus 2019, 14.30 uur: Start Derde Divisie, Excelsior'31 - ODIN'59
Dinsdag 27 augustus 2019, 20.00 uur: Excelsior'31 - Sparta Enschede

* Klik hier voor het volledige competitieprogramma van de Derde Divisie

Selectie en staf Excelsior'31 2019/2020:
Keepers: Melvin Koetsier, Luuk Oude Lansink (Stevo)

Verdedigers: Stijn Beverdam, Mirko Zwiers, Joost Krijns, Daan Ligtenberg, Lucas van Beek (Excelsior'31 JO19-1), Gerald Pas, Vincent Schmidt (HHCHardenberg), Ryan Snelders (HHC Hardenberg)

Middenvelders: Stefan Maat, Michel Gerritsen Mulkes, Hielke Penterman, Tom Smoes, Boy Boeloerditi, Niek Davina, Jasper Veltkamp

Aanvallers: Hakim Ezafzafi, Jasper Groothuis, Yilber Haverslag, Frank Gerritsen Mulkes (Excelsior'31 JO19-1), Jamarro Diks (csv Apeldoorn), Derian Reinders (HHC Hardenberg), Yannik de Vries (Eilermark)

Staf: Peter Wesselink (trainer), Jurjan Wouda (assistent-trainer), Ryan Eertink (assistent-coach), Michiel Achterhoek (keeperstrainer), Erik Baan (teammanager), Dionne Hendriksen (verzorgster / fysiotherapeute), Franklin Achterhuis (fysiotherapeut), Jorrick Brinkman (fysiotherapeut), Wim Slooijer (fysiotherapeut), Geert Agteresch (materiaalverzorger), Jan Schreurs (assistent-materiaalverzorger)

 

Kalender icoon vrijdag 12 juli 2019 10:28 / Het eerste

Gerelateerd nieuws

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers