Programma | Zaterdag | 28 augustus 2021 | Excelsior'31 | ||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | Scheidsrechter |
Jongens onder 19 | |||||
14.30 | 13.15 | Excelsior'31 JO19-1 | HHC-Hardenberg JO19-1 | divisie 3C | Arjan Huiskes |
14.30 | 13.15 | Sp Daarle JO19-1 | Excelsior'31 JO19-2 | 3e kl. 02 | |
Excelsior'31 JO19-3 | Vrij | 4e kl. 04 | |||
Excelsior'31 JO19-4 | Vrij | 4e kl. 04 | |||
17.00 | 15.45 | Colmschate JO19-2 | Excelsior'31 JO19-5 | 4e kl. 02 | |
Jongens onder 17 | |||||
11.00 | 10.00 | Excelsior'31 JO17-1 | JVC JO17-1 | Hfdkl. F | Maureen Wellenberg |
12.30 | 11.15 | De Zweef JO17-1 | Excelsior'31 JO17-2 | 1e kl. 01 | |
Excelsior'31 JO17-3 | Vrij | 3e kl. 02 | |||
Excelsior'31 JO17-4 | Vrij | 4e kl. 07 | |||
Excelsior'31 JO17-5 | Vrij | 4e kl. 02 | |||
Excelsior'31 JO17-6 | Vrij | 4e kl. 03 | |||
Jongens onder 15 | |||||
09.45 | 08.45 | Excelsior'31 JO15-1 | HHC-Hardenberg JO15-1 | Divisie 6G | Michel Schellevis |
10.30 | 09.15 | Schalkhaar JO15-2 | Excelsior'31 JO15-2 | 1e kl. 04 | |
13.00 | 11.45 | Colmschate JO15-2 | Excelsior'31 JO15-3 | 4e kl. 03 | |
Excelsior'31 JO15-4 | Vrij | 4e kl. 05 | |||
Excelsior'31 JO15-5 | Vrij | ||||
Jongens onder 14 | |||||
09.45 | 08.45 | Excelsior'31 JO14-1 | Lemelerveld JO14-1 | Hfdkl. A | Che Zwijnenberg |
Excelsior'31 JO14-2 | Vrij | 3e kl. 04 | |||
Jongens onder 13 | |||||
10.00 | 08.30 | Vroomshoopse Boys JO13-1 | Excelsior'31 JO13-1 | Divisie 1D | |
10.30 | 09.15 | Schalkhaar JO13-2 | Excelsior'31 JO13-2 | 1e kl. 07 | |
Excelsior'31 JO13-3 | Vrij | 5e kl. 12 | |||
10.30 | 09.45 | SV Rijssen JO13-1 | Excelsior'31 JO13-4 | 5e kl. 12 | |
Excelsior'31 JO13-5 | Vrij | 5e kl. 14 | |||
Excelsior'31 JO13-6 | Vrij | 5e kl. 10 | |||
Excelsior'31 JO13-7 | Vrij | 5e kl. 14 | |||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-8 | Onderling toernooi | ||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-9 | Onderling toernooi | ||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-10 | Onderling toernooi | ||
Programma | Zaterdag | 28 augustus 2021 | |||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | |
Jongens onder 11 | |||||
Excelsior'31 JO11-1 | Vrij | Hfdkl. F | |||
Excelsior'31 JO11-2 | Vrij | 1e kl. S | |||
Excelsior'31 JO11-3 | Vrij | 4e kl. AO | |||
Excelsior'31 JO11-4 | Vrij | 5e kl. AY | |||
Excelsior'31 JO11-5 | Vrij | 5e kl. AX | |||
Excelsior'31 JO11-6 | Vrij | 5e kl. AQ | |||
Jongens onder 10 | |||||
Excelsior'31 JO10-1 | Vrij | Hfdkl. 09 | |||
Excelsior'31 JO10-2 | Vrij | 2e kl. 19 | |||
Excelsior'31 JO10-3 | Vrij | 5e kl. 25 | |||
Excelsior'31 JO10-4 | Vrij | 5e kl. 24 | |||
Excelsior'31 JO10-5 | Vrij | 5e kl. 33 | |||
Excelsior'31 JO10-6 | Vrij | 5e kl. 32 | |||
Jongens onder 9 | |||||
Excelsior'31 JO9-1 | Vrij | Hfdkl. 12 | |||
Excelsior'31 JO9-2 | Vrij | 2e kl. 19 | |||
Jongens onder 8 | |||||
Excelsior'31 JO8-1 | Vrij | Hfdkl. 08 | |||
Meiden teams | |||||
Excelsior '31 VR 1 | Vrij | 5e kl. 05 | |||
Excelsior '31 VR 2 | Vrij | ||||
Excelsior'31 MO19-1 | Vrij | 2e kl. 04 | |||
11.00 | 10.15 | Excelsior'31 MO17-1 | Oranje Nassau MO17-1 | 1e kl. 2 | Ruben van Horssen |
09.00 | 08.00 | Hulzense Boys MO17-1 | Excelsior'31 MO17-2 | 1e kl. 3 | |
Excelsior'31 MO15-1 | Vrij | Hfdkl. 1 | |||
10.45 | 09.30 | Hellendoorn MO15-2 | Excelsior'31 MO15-2 | 2e kl. 02 | |
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 MO13-1 | Oranje Nassau MO13-1 | 1e kl. 01 | Marc Nieuwenhuis |
Excelsior'31 MO13-2 | Vrij | 2e kl. 09 | |||
Excelsior'31 MO13-3 | Vrij | 2e kl. 08 | |||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 MO11-1 | Hellendoorn MO11-1 | 2e kl. 13 | Amber Bosschers |
Excelsior'31 MO11-2 | Vrij | 2e kl. 08 | |||
Excelsior'31 MO10-1 | Vrij | 5e kl. 26 | |||
Excelsior'31 MO9-1 | Vrij | 5e kl. 33 |