Programma | Zaterdag | 4 September 2021 | Excelsior'31 | ||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | Scheidsrechter |
Jongens onder 19 | |||||
15:00 | 13.45 | Excelsior'31 JO19-1 | Rood Zwart JO19-1 | Beker | A.M. (Martin) Doeve |
14:30 | 13.30 | SVVN JO19-2 | Excelsior'31 JO19-2 | Beker | |
12:45 | 12.00 | Excelsior'31 JO19-3JM | Luctor Et Emergo JO19-2 | Beker | Arjan Huiskes |
12:45 | 12.00 | Excelsior'31 JO19-4 | Sportlust Vr. JO19-1 | Beker | Leon Ligtenberg |
14:30 | 13.15 | Blauw Wit'66 JO19-2 | Excelsior'31 JO19-5 | Beker | |
Jongens onder 17 | |||||
Excelsior'31 JO17-1 | Vrij | Beker | |||
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 JO17-2 | Enter Vooruit JO17-1JM | Beker | Ruben van Horssen |
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 JO17-3 | Oranje Nassau JO17-4 | Beker | Sem van de Willige |
13:15 | 12.00 | Juventa '12 JO17-2 | Excelsior'31 JO17-4 | Beker | |
14:30 | 13.30 | Enter JO17-2 | Excelsior'31 JO17-5 | Beker | |
13:00 | 11.45 | Oranje Nassau JO17-5 | Excelsior'31 JO17-6 | Beker | |
Jongens onder 15 | |||||
09:45 | 08.45 | Excelsior'31 JO15-1 | HHC Hardenberg JO15-1 | Beker | H. (Huseyin) Kiremit |
10:15 | 09.00 | DES JO15-1 | Excelsior'31 JO15-2 | Beker | |
12:30 | 11.30 | Markelo JO15-3 | Excelsior'31 JO15-3 | Beker | |
12:00 | 10.45 | ABS JO15-4 | Excelsior'31 JO15-4 | Beker | |
11:15 | 10.30 | Excelsior'31 JO15-5 | Enter Vooruit JO15-2 | Beker | Che Zwijnenberg |
Jongens onder 14 | |||||
09:45 | 08.45 | Excelsior'31 JO14-1 | Achilles E JO14-1 | Beker | M. (Michel) Horstman |
10:30 | 09.45 | s.v. Rijssen JO14-1 | Excelsior'31 JO14-2 | Beker | |
Jongens onder 13 | |||||
09:45 | 08.45 | Excelsior'31 JO13-1 | Schalkhaar JO13-1 | Beker | E. (Evert) Nieuwlaar |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-2 | Markelo JO13-1JM | Beker | Arjan Huiskes |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-3 | SVVN JO13-1JM | Beker | Sem van de Willige |
09:30 | 08.30 | SVZW JO13-2 | Excelsior'31 JO13-4 | Beker | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-5 | Neede JO13-2JM | Beker | Leon Ligtenberg |
10:15 | 09.30 | Enter JO13-2JM | Excelsior'31 JO13-6 | Beker | |
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 JO13-7 | DOS '37 JO13-2JM | Beker | Niels Krommendijk |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-8 | PH JO13-3JM | Beker | Marc Nieuwenhuis |
10:00 | 08.45 | Neede JO13-3JM | Excelsior'31 JO13-9 | Beker | |
08:30 | 07.15 | FC Trias JO13-3JM | Excelsior'31 JO13-10 | Beker | |
Jongens onder 11 | |||||
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 JO11-1 | Quick '20 JO11-1 | Comp. | Che Zwijnenberg |
09:00 | 08.15 | Enter Vooruit JO11-1 | Excelsior'31 JO11-2 | Comp. | |
Excelsior'31 JO11-3 | Vrij | Comp. | |||
08:30 | 07.30 | SVZW JO11-3 | Excelsior'31 JO11-4 | Comp. | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO11-5 | Blauw Wit'66 JO11-1 | Comp. | Melvin Heuvelman |
09:45 | 09.15 | Excelsior'31 JO11-6 | s.v. Rijssen JO11-1 | Comp. | Elias Alkhalaf |
Jongens onder 10 | |||||
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-1 | TVC '28 JO10-1 | Comp. | Nout ten Brinke |
08:45 | 07.30 | Sc. Overwetering JO10-1 | Excelsior'31 JO10-2 | Comp. | |
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-4 | Excelsior'31 JO10-3 | Comp. | Pepijn Borkent |
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-4 | Excelsior'31 JO10-3 | Comp. | xxxxxxxx |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO10-5 | Enter Vooruit JO10-2 | Comp. | Mees de Bruin |
08:30 | 07.30 | De Zweef JO10-3JM | Excelsior'31 JO10-6 | Comp. | |
Jongens onder 9 | |||||
11:15 | 09.45 | Berkum JO9-2 | Excelsior'31 JO9-1 | Comp. | |
08:30 | 07.30 | De Zweef JO9-2 | Excelsior'31 JO9-2 | Comp. | |
Jongens onder 8 | |||||
08:45 | 07.45 | SJO HSC - Buurse JO8-1 | Excelsior'31 JO8-1 | Comp. | |
Meiden teams | |||||
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 VR1 | Blauw Wit'66 VR2 | Beker | Marc Nieuwenhuis |
12:00 | 10.45 | DES VR1 | Excelsior'31 VR2 | Beker | |
11:00 | 09.30 | KOSC MO19-1 | Excelsior'31 MO19-1 | Beker | |
10:00 | 08.45 | Den Ham MO17-1 | Excelsior'31 MO17-1 | Beker | |
Excelsior'31 MO17-2 | Vrij | Beker | |||
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 MO15-1 | Hector MO15-1 | Beker | Michel Schellevis |
11:00 | 09.45 | BWO MO15-2 | Excelsior'31 MO15-2 | Beker | |
09:00 | 08.15 | Enter Vooruit MO13-1 | Excelsior'31 MO13-1 | Beker | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 MO13-2 | De Zweef MO13-1 | Beker | Maarten Nieuwenhuis |
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 MO13-3 | Hellendoorn v.v. MO13-2 | Beker | Nick Rouweler |
Excelsior'31 MO11-1 | Vrij | Comp. | |||
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 MO11-2 | Enter MO11-1 | Comp. | Amber Bosschers |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 MO10-1 | Hulzense Boys JO10-2 | Comp. | Loes Markvoort |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 MO9-1 | Enter Vooruit JO9-2 | Comp. | Niels Krommendijk |