Na 6 seizoenen en 83 doelpunten tot nog toe, stopt Hielke Penterman (36) aan het eind van dit seizoen bij Excelsior’31. In goed overleg met de TC van Excelsior’31 is besloten zijn aflopende contract niet te verlengen.
Hielke Penterman had met 27 doelpunten in het seizoen 2018/2019 een groot aandeel in het kampioenschap in de Hoofdklasse B en daarmee promotie naar de 3e Divisie. Excelsior’31 heeft Hielke Penterman leren kennen als een liefhebber van het spelletje en stond altijd klaar voor zijn teamgenoten en trainers. Ook tijdens clubactiviteiten stond Hielke Penterman vooraan, zo was de eerste online bingo mede dankzij zijn inbreng en zangkunsten een groot succes.
De technische commissie wenst Hielke Penterman veel succes in de toekomst en bedankt hem voor zijn inzet en betrokkenheid bij onze club.