In de herfstvakantie hebben we als Excelsior’31 twee grote evenementen mogen organiseren: de bekerwedstrijd tegen ADO Den Haag en het feest ter ere van ons 90-jarig jubileum. Dit was niet mogelijk zonder de inzet van vele vrijwilligers. Deze zijn eerder al bedankt met een bericht op de website, maar als bestuur willen we hier ook graag op een andere manier bij stilstaan.
Op vrijdag 25 november zijn alle vrijwilligers die meegeholpen bij de wedstrijd tegen ADO en/of het jubileumfeest welkom voor een hapje, drankje en een korte evaluatie in ons clubhuis. Samen kijken we dan ook de wedstrijd van het Nederlands elftal tegen Ecuador.
Programma:
Vanaf 16.30 uur: inloop
17.00 uur: start wedstrijd Nederland - Ecuador
Vanaf 17.45 uur: buffet
19.00 uur: evaluatie ADO en jubileumfeest.
Hoewel beide evenementen naar tevredenheid zijn verlopen, willen we samen kijken hoe we in de toekomst grotere evenementen nog beter kunnen organiseren.
20.00 uur: afsluitend drankje
In verband met het aantal personen voor het eten willen we graag dat alle vrijwilligers die bij een of beide evenementen geholpen hebben zich vooraf opgeven. kan via dit formulier: KLIK HIER
In het formulier zitten ter input van de evaluatie ook alvast twee vragen. Graag tot vrijdag 25 november.
Bestuur Excelsior’31