Jos van der Veen nieuwe trainer Excelsior’31

Foto bij Jos van der Veen nieuwe trainer Excelsior’31

Jos van der Veen nieuwe trainer Excelsior’31

Jos van der Veen is per direct de nieuwe hoofdtrainer van Excelsior’31. De 33-jarige trainer – woonachtig in de gemeente Enschede - komt over van DZC’68 uit Doetinchem en is de opvolger van Jurjan Wouda. Hij tekent een contract tot medio 2024. 

Jos van der Veen werkte eerder onder meer bij DETO, HVV Tubantia en de jeugd van FC Twente.

“We zijn erg blij in korte tijd een ambitieuze trainer te hebben gevonden die prima past bij onze vereniging en die eerder voor een zelfde uitdaging heeft gestaan in zijn periode bij DETO Vriezenveen” aldus Harry Beltman van de Technische Commissie.

Jos van der Veen geeft aan blij te zijn met de kans die hij krijgt en gaat samen met de staf en de spelersgroep vol energie aan de slag voor lijfsbehoud in de Derde Divisie.

Het bestuur en technische commissie van Excelsior’31 danken DZC’68 voor de medewerking en wensen Jos veel succes en plezier bij onze vereniging.

Archieffoto: Sportfoto-Oost

Kalender icoon maandag 13 maart 2023 23:09 / Het eerste

Gerelateerd nieuws

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers