Excelsior'31 35+1
Veld/Vrijdag

1e klasse 59 Stand
1. Juventa '12 35+1 4 4 0 0 12 12 - 0 12
2. Excelsior '31 35+1 4 2 0 2 6 6 - 5 1
3. Blauw Wit '66 35+2 4 2 0 2 6 2 - 6 -4
4. Enter Vooruit 35+1 4 1 1 2 4 1 - 3 -2
5. s.v. Rijssen 35+1 4 0 1 3 1 0 - 7 -7
1e klasse 59 Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Juventa '12 35+1 Excelsior '31 35+1 4 - 0 25 sep '20 21:30
Enter Vooruit 35+1 s.v. Rijssen 35+1 0 - 0 25 sep '20 21:30
Excelsior '31 35+1 Enter Vooruit 35+1 0 - 1 25 sep '20 21:00
Blauw Wit '66 35+2 Juventa '12 35+1 0 - 3 25 sep '20 21:00
Enter Vooruit 35+1 Blauw Wit '66 35+2 0 - 1 25 sep '20 20:30
s.v. Rijssen 35+1 Excelsior '31 35+1 0 - 3 25 sep '20 20:30
Blauw Wit '66 35+2 s.v. Rijssen 35+1 1 - 0 25 sep '20 20:00
Juventa '12 35+1 Enter Vooruit 35+1 2 - 0 25 sep '20 20:00
s.v. Rijssen 35+1 Juventa '12 35+1 0 - 3 25 sep '20 19:30
Excelsior '31 35+1 Blauw Wit '66 35+2 3 - 0 25 sep '20 19:30
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
Excelsior '31 35+1 Blauw Wit '66 35+2 9 okt '20 19:30 1 1e klasse 59
Enter Vooruit 35+1 Excelsior '31 35+1 9 okt '20 20:30 1 1e klasse 59
Excelsior '31 35+1 Juventa '12 35+1 9 okt '20 21:00 1 1e klasse 59
s.v. Rijssen 35+1 Excelsior '31 35+1 9 okt '20 21:30 1 1e klasse 59
s.v. Rijssen 35+1 Excelsior '31 35+1 30 okt '20 19:30 4- 1e klasse 59
Excelsior '31 35+1 Juventa '12 35+1 30 okt '20 20:00 4- 1e klasse 59
Blauw Wit '66 35+2 Excelsior '31 35+1 30 okt '20 21:00 4- 1e klasse 59
Excelsior '31 35+1 Enter Vooruit 35+1 30 okt '20 21:30 4- 1e klasse 59
Excelsior '31 35+1 Enter Vooruit 35+1 13 nov '20 19:30 1 1e klasse 59
s.v. Rijssen 35+1 Excelsior '31 35+1 13 nov '20 20:30 1 1e klasse 59
Excelsior '31 35+1 Juventa '12 35+1 13 nov '20 21:00 1 1e klasse 59
Blauw Wit '66 35+2 Excelsior '31 35+1 13 nov '20 21:30 1 1e klasse 59
Excelsior '31 35+1 Blauw Wit '66 35+2 27 nov '20 19:30 1 1e klasse 59
s.v. Rijssen 35+1 Excelsior '31 35+1 27 nov '20 20:30 1 1e klasse 59
Excelsior '31 35+1 Juventa '12 35+1 27 nov '20 21:00 1 1e klasse 59
Enter Vooruit 35+1 Excelsior '31 35+1 27 nov '20 21:30 1 1e klasse 59

Teamspelers

Naam: Positie:
G. Dannenberg
Arjan Haase
Arjan Huiskes
B Jansen
Marc Smit
F. Tijhof
T.S. Werrie
Naam: Positie:
Nog geen staf bekend

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers