Excelsior'31 VR2
Veld/Zaterdag

Stand
1. ST Achilles'12/ATC'65 VR2 18 16 2 0 50 89 - 29 60
2. BWO VR1 18 14 1 3 43 63 - 26 37
3. Luctor Et Emergo VR1 17 12 2 3 38 64 - 24 40
4. Bon Boys VR2 17 9 2 6 29 64 - 34 30
5. ST Achilles E/Emos VR2 15 7 2 6 23 43 - 44 -1
6. Vogido VR2 18 6 3 9 21 34 - 45 -11
7. Oranje Nassau VR3 17 5 5 7 20 38 - 47 -9
8. SVO Wierden VR2 17 5 4 8 19 33 - 47 -14
9. Excelsior '31 VR1 17 6 0 11 18 39 - 55 -16
10. Excelsior '31 VR2 16 2 1 13 7 12 - 67 -55
11. Haaksbergen VR1 16 0 0 16 0 9 - 70 -61
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Vogido VR2 Bon Boys VR2 1 - 2 20 apr '24 14:30
Luctor Et Emergo VR1 Oranje Nassau VR3 6 - 0 20 apr '24 14:30
ST Achilles'12/ATC'65 VR2 ST Achilles E/Emos VR2 8 - 2 20 apr '24 14:00
NEO VR3 Haaksbergen VR1 3 - 1 20 apr '24 14:00
Excelsior '31 VR2 SVO Wierden VR2 1 - 4 20 apr '24 12:45
Excelsior '31 VR1 BWO VR1 1 - 7 20 apr '24 11:00
ST Achilles'12/ATC'65 VR2 Excelsior '31 VR2 11 - 0 18 apr '24 20:00
BWO VR1 SVO Wierden VR2 5 - 2 13 apr '24 17:00
Oranje Nassau VR3 Vogido VR2 1 - 1 13 apr '24 15:30
Bon Boys VR2 NEO VR3 7 - 0 13 apr '24 15:00
NEO VR3 Oranje Nassau VR3 0 - 2 11 apr '24 20:00
Vogido VR2 Excelsior '31 VR2 4 - 1 10 apr '24 19:00
Vogido VR2 ST Achilles E/Emos VR2 0 - 1 6 apr '24 15:00
Luctor Et Emergo VR1 ST Achilles'12/ATC'65 VR2 3 - 3 6 apr '24 15:00
Excelsior '31 VR2 BWO VR1 1 - 4 6 apr '24 12:45
SVO Wierden VR2 Haaksbergen VR1 2 - 1 6 apr '24 12:30
Excelsior '31 VR1 Bon Boys VR2 3 - 2 6 apr '24 11:00
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
ST Achilles E/Emos VR2 Excelsior '31 VR2 4 mei '24 14:30 2 5e klasse 5
Excelsior '31 VR1 Excelsior '31 VR2 11 mei '24 11:00 8- 5e klasse 5
Excelsior '31 VR2 ST Achilles E/Emos VR2 18 mei '24 12:45 9- 5e klasse 5
SVO Wierden VR2 Excelsior '31 VR2 25 mei '24 12:30 2-SVZW 5e klasse 5

Teamspelers

Naam: Positie:
Dinanka Beunk
Rosie van Dalen
Amber Dam Wichers
Margo Dannenberg
Nicole Geerling
Esmê Gerrits
Suzanne Hiltjesdam
Nienke Hofstede
Ninthe Klink
Amber Paauwe
Liesanne Pape
Maaike Rensen
Milou Scharphof
Jisca Seppenwoolde
Carmen Ten Velde
Nikita ten Velde
Maureen Wellenberg
Esmee Wessels
Susan Wessels
Lotte Zwoferink
Naam: Positie:
Christian van Losser Trainer/coach
Arja Paalman Teammanager
Milou Scharphof Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers