Sportvereniging Excelsior'31 Rijssen

Nieuws over Hoofdklasser Excelsior'31

  • Wedstrijdprogramma van deze week Wedstrijdprogramma van deze week

Klik hier voor het thuis- en uit wedstrijdprogramma van alle Excelsior'31 jeugd-, senioren-, meiden- en zaalvoetbalteams

Programma    Zaterdag 24 Februari 
         
Aanvang Aanwezig   Thuis team Uit team
      Jeugd onder 19  
    (A1) Excelsior'31 JO19-1 Vrij
    (A2) Excelsior'31 JO19-2 Vrij
    (A3) Excelsior'31 JO19-3 Vrij
    (A4) Excelsior'31 JO19-4 Vrij
    (A5) Excelsior'31 JO19-5 Vrij
         
      Jeugd onder 17  
    (B1) Excelsior'31 JO17-1 Vrij
    (B2) Excelsior'31 JO17-2 Vrij
    (B3) Excelsior'31 JO17-3 Vrij
    (B4) Excelsior'31 JO17-4 Vrij
    (B5) Excelsior'31 JO17-5 Vrij
    (B6) Excelsior'31 JO17-6 Vrij
         
      Jeugd onder 15  
11:45 9:45 (C1) Epe JO15-1 Excelsior'31 JO15-1
    (C2) Excelsior'31 JO15-2 Vrij
    (C3) Excelsior'31 JO15-3 Vrij
    (C4) Excelsior'31 JO15-4 Vrij
    (C5) Excelsior'31 JO15-5 Vrij
    (C6) Excelsior'31 JO15-6 Vrij
9:45 9:00 (C7) Excelsior'31 JO15-7 RSC JO15-2
    (C8) Excelsior'31 JO15-8 Vrij
    (C9) Excelsior'31 JO15-9 Vrij
         
      Jeugd onder 13  
    (D1) Excelsior'31 JO13-1 Vrij
    (D2) Excelsior'31 JO13-2 Vrij
    (D3) Excelsior'31 JO13-3 Vrij
    (D4) Excelsior'31 JO13-4 Vrij
    (D5) Excelsior'31 JO13-5 Vrij
    (D6) Excelsior'31 JO13-6 Vrij
    (D7) Excelsior'31 JO13-7 Vrij
    (D8) Excelsior'31 JO13-8 Vrij
8:30 7:45 (D9) Excelsior'31 JO13-9 De Zweef JO13-4G
    (D10) Excelsior'31 JO13-10 Vrij
Programma    Zaterdag 24 Februari 
         
Aanvang Aanwezig   Thuis team Uit team
      Jeugd onder 11  
    (E1) Excelsior'31 JO11-1 Vrij
09.30 09.00 (E2) Excelsior'31 JO11-2 Almelo JO11-1
    (E3) Excelsior'31 JO11-3 Vrij
    (E4) Excelsior'31 JO11-4 Vrij
    (E5) Excelsior'31 JO11-5 Vrij
    (E6) Excelsior'31 JO11-6 Vrij
    (E7) Excelsior'31 JO11-7 Vrij
    (E8) Excelsior'31 JO11-8 Vrij
    (E9) Excelsior'31 JO11-9 Vrij
    (E10) Excelsior'31 JO11-10 Vrij
    (E11) Excelsior'31 JO11-11 Vrij
    (E12) Excelsior'31 JO11-12 Vrij
    (E13) Excelsior'31 JO11-13 Vrij
         
      Jeugd onder 9  
    (F1) Excelsior'31 JO9-1 Vrij
    (F2) Excelsior'31 JO9-2 Vrij
    (F3) Excelsior'31 JO9-3 Vrij
         
      Jeugd onder 8  
      Excelsior'31 JO8-1 Vrij
         
      Dames / Meisjes voetbal  
11:00 10:15 (MA1) Excelsior'31 MO19-1 Hoeve Vooruit MO19-1
    (MB1) Excelsior'31 MO17-1 Vrij
    (MB2) Excelsior'31 MO17-2 Vrij
    (MC1) Excelsior'31 MO15-1 Vrij
10:30 9:00 (MD1) ST: Emos/Achilles E. MO13-1 Excelsior'31 MO13-1
    (MD2) Excelsior'31 MO13-2 Vrij
    (MD3) Excelsior'31 MO13-3 Vrij
    (ME1) Excelsior'31 MO11-1 Vrij
9:30 8:45 (ME2) SVZW MO11-1 Excelsior'31 MO11-2
9:00 8:15 (ME3) Enter MO11-1 Excelsior'31 MO11-3
8:45 7:45 (MF4) Wilhelminaschool JO9-4M Excelsior '31 JO9-4M


Klik hier voor het nieuwsarchief




Publicatiedatum: 17 Februari 2018