Sportvereniging Excelsior'31 Rijssen

Nieuws over Hoofdklasser Excelsior'31

  • Wedstrijdprogramma van deze week Wedstrijdprogramma van deze week

Klik hier voor het thuis- en uit wedstrijdprogramma van alle Excelsior'31 jeugd-, senioren-, meiden- en zaalvoetbalteams

Programma    Zaterdag 16 December 
         
Aanvang Aanwezig   Thuis team Uit team
      Jeugd onder 19  
    (A1) Excelsior'31 JO19-1 Vrij
    (A2) Excelsior'31 JO19-2 Vrij
14:30 13:15 (A3) Stevo JO19-2 Excelsio'31 JO19-3G
14:45 13:15 (A4) Sparta E. JO19-2 Excelsior'31 JO19-4
12:45 12:00 (A5) Excelsior'31 JO19-5 Epse JO19-1
         
      Jeugd onder 17  
    (B1) Excelsior'31 JO17-1 Vrij
    (B2) Excelsior'31 JO17-2 Vrij
15:00 14:45 (B3) Buurse JO17-1 Excelsior'31 JO17-3
12:45 12:00 (B4) Excelsior'31 JO17-4 GFC JO17-2
11:00 10:15 (B5) Excelsior'31 JO17-5 Blauw Wit'66 JO17-2
12:15 11:00 (B6) DOS '37 JO17-3 Excelsior'31 JO17-6
         
      Jeugd onder 15  
11:30 10:15 (C1) Excelsior'31 JO15-1 Twenthe JO15-1
    (C2) Excelsior'31 JO15-2 Vrij
9:45 9:00 (C3) Excelsior'31 JO15-3 Juventa '12 JO15-2
11:00 10:15 (C4) Excelsior'31 JO15-4 Grolse Boys JO15-1
    (C5) Excelsior'31 JO15-5 Vrij
    (C6) Excelsior'31 JO15-6 Vrij
9:30 8:45 (C7) Excelsior'31 JO15-7 Tubantia JO15-4
12:30 11:15 (C8) UD W. JO15-3 Excelsior'31 JO15-8
9:45 9:00 (C9) Excelsior'31 JO15-9 Stevo JO15-3
         
      Jeugd onder 13  
9:30 8:00 (D1) Vroomshoopse Boys JO13-1 Excelsior'31 JO13-1
10:30 9:30 (D2) Holten JO13-1 Excelsior'31 JO13-2
8:30 7:45 (D3) Excelsior'31 JO13-3 Markelo JO13-2
8:30 8:00 (D4) Excelsior'31 JO13-4 PH JO13-2
8:30 7:45 (D5) Excelsior'31 JO13-5 Vroomshoopse Boys JO13-4G
9:30 8:30 (D6) SVZW JO13-3 Excelsior'31 JO13-6
    (D7) Excelsior'31 JO17-7 Vrij
10:00 9:00 (D8) Juventa '12 JO13-3 Excelsior'31 JO13-8
    (D9) Excelsior'31 JO13-9 Vrij
    (D10) Excelsior'31 JO13-10 Vrij
Programma    Zaterdag 16 December 
         
Aanvang Aanwezig   Thuis team Uit team
      Jeugd onder 11  
    (E1) Excelsior'31 JO11-1 Vrij
9:30 9:00 (E2) Excelsior'31 JO11-2 Almelo JO11-1
9:30 8:30 (E3) NEO JO11-3 Excelsior'31 JO11-3
    (E4) Excelsior'31 JO11-4 Vrij
9:00 7:45 (E5) VMC JO11-1 Excelsior'31 JO11-5
    (E6) Excelsior'31 JO11-6 Vrij
9:30 9:00 (E7) Excelsior'31 JO11-7 Heracles avc JO11-3
    (E8) Excelsior'31 JO11-8  Vrij
10:00 9:00 (E9) MVV '29 JO11-4 Excelsior'31 JO11-9
    (E10) Excelsior'31 JO11-10 Vrij
8:30 8:00 (E11) Excelsior'31 JO11-11 Twenthe JO11-4
8:30 8:00 (E12) Excelsior'31 JO11-12 PH JO11-8G
    (E13) Excelsior'31 JO11-13 Vrij
         
      Jeugd onder 9  
8:30 8:00 (F1) Excelsior'31 JO9-1 Juventa '12 JO9-1
8:30 8:00 (F2) Excelsior'31 JO9-2 DETO JO9-1
         
      Jeugd onder 8  
      Excelsior'31 JO8-1 Vrij
         
      Dames / Meisjes voetbal  
11:00 10:15 (MA1) Excelsior'31 MO19-1 Juventa '12 MO19-1
9:30 8:45 (MB1) Excelsior'31 MO17-1 ATC'65 MO17-1
    (MB2) Excelsior'31 MO17-2 Vrij
9:30 7:45 (MC1) Excelsior'31 MO15-1 Bon Boys MO15-1
10:30 9:15 (MD1) ASV '57 MO13-1 Excelsior'31 MO13-1
    (MD2) Excelsior'31 MO13-2 Vrij
8:30 7:45 (MD3) Excelsior'31 MO13-3 Nieuwleusen SV MO13-1
    (ME1) Excelsior'31 MO11-1 Vrij
8:30 8:00 (ME2) Excelsior'31 MO11-2 Wilhelminaschool MO11-1
    (ME3) Excelsior'31 MO11-3 Vrij
    (MF3) Excelsior'31 MO9-3 Vrij


Klik hier voor het nieuwsarchief




Publicatiedatum: 09 December 2017