Sportvereniging Excelsior'31 Rijssen

Nieuws over Hoofdklasser Excelsior'31

  • Wedstrijdprogramma van deze week Wedstrijdprogramma van deze week

Klik hier voor het thuis- en uit wedstrijdprogramma van alle Excelsior'31 jeugd-, senioren-, meiden- en zaalvoetbalteams 

Programma    Week 42  
         
Aanvang Aanwezig   Thuis team Uit team
         
      Maandag 16 oktober   
18:30 17:45   Excelsior'31 MO13-1 Voorwaarts V. MO13-1
         
      Dinsdag 17 oktober   
18:45 18:00 (D5) Excelsior'31 JO13-5 NEO JO13-5
         
      Donderdag 19 oktober   
19:00 18:00   Excelsior'31 JO15-1 De Tubanters 1897 JO15-1

Zaterdag 21 oktober:

Programma       
         
Aanvang Aanwezig   Thuis team Uit team
      Jeugd onder 19  
15:00 12:45 (A1) WVF JO19-1 Excelsior'31 JO19-1
    (A2) Excelsior'31 JO19-2 Vrij
    (A3) Excelsior'31 JO19-3 Vrij
15:00 13:45 (A4) Colmschate JO19-2 Excelsior'31 JO19-4
12:45 12:00 (A5) Excelsior'31 JO19-5 SDOL JO19-2
         
      Jeugd onder 17  
    (B1) Excelsior'31 JO17-1 Vrij
11.15 10.00 (B2) Juventa '12 JO17-1 Excelsior'31 JO17-2
    (B3) Excelsior'31 JO17-3 Vrij
12:30 11:30 (B4) De Zweef JO17-2 Excelsior'31 JO17-4
14:30 13:00 (B5) Wijhe '92 JO17-3 Excelsior'31 JO17-5
    (B6) Excelsior'31 JO17-6 Vrij
         
      Jeugd onder 15  
    (C1) Excelsior'31 JO15-1 Vrij
11:00 09:45 (C2) De Zweef JO15-1G Excelsior'31 JO15-2
    (C3) Excelsior'31 JO15-3 Vrij
    (C4) Excelsior'31 JO15-4 Vrij
    (C5) Excelsior'31 JO15-5 Vrij
09:45 09:00 (C6) Excelsior'31 JO15-6 Holten JO15-2
    (C7) Excelsior'31 JO15-7 Vrij
09:45 09:00 (C8) Excelsior'31 JO15-8 Luctor Et Emergo JO15-4
    (C9) Excelsior'31 JO15-9 Vrij
         
      Jeugd onder 13  
09:45 08:30 (D1) Excelsior'31 JO13-1 BWO JO13-1
10:00 08:30 (D2) JVC Dedemsvaart JO13-1 Excelsior'31 JO13-2
    (D3) Excelsior'31 JO13-3 Vrij
09:45 09:00 (D4) Excelsior'31 JO13-4 Quick '20 JO13-5
    (D5) Excelsior'31 JO13-5 Vrij
13:00 12:00 (D6) Enter JO13-2 Excelsior'31 JO13-6
    (D7) Excelsior'31 JO13-7 Vrij
11:00 10:00 (D8) Enter Vooruit JO13-2 Excelsior'31 JO13-8
    (D9) Excelsior'31 JO13-9 Vrij
    (D10) Excelsior'31 JO13-10 Vrij
Programma    Zaterdag 21 oktober 
         
Aanvang Aanwezig   Thuis team Uit team
      Jeugd onder 11  
08:30 08:00 (E1) Excelsior'31 JO11-1 De Zweef JO11-1
    (E2) Excelsior'31 JO11-2 Vrij
    (E3) Excelsior'31 JO11-3 Vrij
    (E4) Excelsior'31 JO11-4 Vrij
    (E5) Excelsior'31 JO11-5 Vrij
08:30 08:00 (E6) Excelsior'31 JO11-6 Enter Vooruit JO11-2G
    (E7) Excelsior'31 JO11-7 Vrij
    (E8) Excelsior'31 JO11-8 Vrij
    (E9) Excelsior'31 JO11-9 Vrij
    (E10) Excelsior'31 JO11-10 Vrij
    (E11) Excelsior'31 JO11-11 Vrij
    (E12) Excelsior'31 JO11-12 Vrij
    (E13) Excelsior'31 JO11-13 Vrij
         
      Jeugd onder 9  
08:45 07:45 (F1) De Zweef JO9-1G Excelsior'31 JO9-1
09:00 08:00 (F2) DES JO9-1G Excelsior'31 JO9-2
         
      Jeugd onder 8  
      Excelsior'31 JO8-1 Vrij
         
      Dames / Meisjes voetbal  
11:00 10:15 (MA1) Excelsior'31 MO19-1 Borne MO19-1
    (MB1) Excelsior'31 MO17-1 Vrij
09:30 08:45 (MB2) Excelsior'31 MO17-2 Sportclub Deventer MO17-1
09:30 08:00 (MC1) Hardenberg '85 MO15-1 Excelsior'31 MO15-1
    (MD1) Excelsior'31 MO13-1 Vrij
    (MD2) Excelsior'31 MO13-2 Vrij
09:45 08:30 (MD3) BWO MO13-1 Excelsior'31 MO13-3
    (ME1) Excelsior'31 MO11-1 Vrij
08:30 08:00 (ME2) Excelsior'31 MO11-2 Enter Vooruit MO11-1
    (ME3) Excelsior'31 MO11-3 Vrij
    (MF3) Excelsior'31 MO9-3 Vrij


Klik hier voor het nieuwsarchief




Publicatiedatum: 15 Oktober 2017