⚽ Maak kans op mooie prijzen en draag tegelijk bij aan onze club ⚽ Maak kans op mooie prijzen en draag tegelijk bij aan onze club ⚽ Maak kans op mooie prijzen en draag tegelijk bij aan onze club ⚽ Maak kans op mooie prijzen en draag tegelijk bij aan onze club ⚽ Maak kans op mooie prijzen en draag tegelijk bij aan onze club

Weekjournaal: Pieter van de Vliert (speler van de maand)

Foto bij Weekjournaal: Pieter van de Vliert (speler van de maand)

Weekjournaal: Pieter van de Vliert (speler van de maand)

Pieter van de Vliert is uitgeroepen tot 'Speler van de maand'. Donderdagavond werd de speler van Excelsior'31 JO13-1 in het zonnetje gezet door Hoofd Opleidingen Marcel Borkent. 

Pieter van de Vliert is speler van de maand geworden vanwege zijn tomeloze inzet bij trainingen en wedstrijd. Daarnaast heeft hij in het eerste half jaar, als tweedejaars JO13-speler, betrokkenheid getoond door de eerstejaars JO13-spelers bij de hand te nemen en te helpen. Verder maakt Pieter plezier op de training en is hij altijd aanwezig. De kernwaarden ambitie, plezier en betrokkenheid komen dus duidelijk naar voren.

Bekijk hieronder de huldiging van Pieter, in het Excelsior'31 TV Weekjournaal:



Door middel van het selecteren van een ‘Jeugdspeler van de maand’ wil de Technische Commissie van Excelsior'31 de jeugd waarderen, enthousiasmeren en stimuleren tot het verbeteren van zijn voetbalvaardigheden en zijn/haar betrokkenheid bij Excelsior'31. Voor meer informatie over de opzet van deze verkiezing, klik hier

Spelers van de maand: 
- Tim Schulenburg (oktober 2018)
- Sietze Esink (november 2018)
- Pieter van de Vliert (december 2018)
 

Kalender icoon Friday 25 January 2019 21:17 / Algemeen

Gerelateerd nieuws

Ontdek de nieuwbouw van Excelsior31

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers