Programma | Week 16-2019 | Excelsior'31 | |||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | Scheidsrechter |
Maandag 15 april | |||||
18.30 | 17.15 | Quick '20 JO13-4 | Excelsior'31 JO13-3 | 3e kl. 10 | |
18.30 | 17.45 | Excelsior '31 JO14-1 | Greve Fodbold JO14 | vriendsch. | Marc Nieuwenhuis |
Dinsdag 16 april | |||||
18.30 | 17.45 | Excelsior'31 JO19-2 | Gorssel JO19-1 | 2e kl. 12 | A. Huiskes |
18.30 | 17.30 | Excelsior '31 JO15-1 | Greve Fodbold JO15 | vriendsch. | Erik Borghuis |
18.30 | 17.30 | Excelsior '31 JO13-1 | Greve Fodbold JO13 | vriendsch. | Stefan van Losser |
Woensdag 17 april | |||||
19:00 | 17.45 | Langeveen JO15-1 | Excelsior'31 JO15-2 | 1e kl. 08 | |
18:30 | 17:45 | Juventa '12 JO10-1 | Excelsior'31 JO10-1 | Hfdkl. 6 | |
18:30 | 17.45 | Excelsior'31 MO15-2 | FC Eibergen MO15-1 | 1e kl. 03 | Maureen Wellenberg |
Programma | Zaterdag | 20 april 2019 | Excelsior'31 | ||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | Scheidsrechter |
Jongens onder 19 | |||||
Excelsior'31 JO19-1 | Vrij | 3e div. D | |||
12:45 | 12.00 | Excelsior'31 JO19-2 | Haarle JO19-1 | 2e kl. 12 | L. Ligtenberg |
14:30 | 13.15 | STEVO JO19-2 | Excelsior'31 JO19-3G | 3e kl. 12 | |
Excelsior'31 JO19-4 | Vrij | 4e kl. 09 | |||
12:45 | 12.00 | Excelsior'31 JO19-5 | HHC Hardenberg JO19-3 | 4e kl. 10 | A. Siemerink |
Jongens onder 17 | |||||
Excelsior'31 JO17-1 | Vrij | 4e div. G | |||
Excelsior'31 JO17-2 | Vrij | 1e kl. 09 | |||
Excelsior'31 JO17-3 | Vrij | 3e kl. 17 | |||
Excelsior'31 JO17-4 | Vrij | 4e kl. 15 | |||
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 JO17-5 | Rood Zwart JO17-2 | 3e kl. 13 | Hasan al Jasem |
Excelsior'31 JO17-6 | Vrij | 5e kl. 05 | |||
Jongens onder 15 | |||||
Excelsior'31 JO15-1 | Vrij | 3e div. G | |||
Excelsior'31 JO15-2 | Vrij | 1e kl. 08 | |||
11:15 | 10.30 | Excelsior'31 JO15-3 | Twenthe JO15-2 | 3e kl. 12 | A. Huiskes |
Excelsior'31 JO15-4 | Vrij | 4e kl. 14 | |||
Excelsior'31 JO15-5 | Vrij | 5e kl. 20 | |||
11:00 | 09.45 | DETO JO15-4 | Excelsior'31 JO15-6 | 5e kl. 09 | |
Jongens onder 14 | |||||
12:00 | 10.45 | Barbaros JO14-1 | Excelsior'31 JO14-1 | 1e kl. 101 | |
Excelsior'31 JO14-2 | Vrij | 2e kl. 201 | |||
Excelsior'31 JO14-4 | Vrij | 2e kl. 201 | |||
Jongens onder 13 | |||||
Excelsior'31 JO13-1 | Vrij | 2e div. D | |||
Excelsior'31 JO13-2 | Vrij | 2e kl. 10 | |||
Excelsior'31 JO13-3 | Vrij | 3e kl. 10 | |||
09:45 | 09.15 | Excelsior'31 JO13-4 | BWO JO13-2 | 3e kl. 09 | R. Van Horssen |
09.00 | 08.00 | Hellendoorn JO13-2 | Excelsior'31 JO13-5 | 4e kl. 13 | |
09:45 | 09.15 | Excelsior'31 JO13-6 | Stevo JO13-2 | 4e kl. 12 | Stefan van Losser |
Excelsior'31 JO13-7 | Vrij | 5e kl. 17 | |||
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-8 | Nieuw Heeten JO13-1G | 5e kl. 16 | M. Nieuwenhuis |
Excelsior'31 JO13-9 | Vrij | 5e kl. 12 | |||
Programma | Zaterdag | 20 april 2019 | |||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | |
Jongens onder 11 | |||||
Excelsior'31 JO11-1 | Vrij | Hfdkl. 06 | |||
Excelsior'31 JO11-2 | Vrij | 2e kl. 10 | |||
10:30 | 09.30 | ASV '57 JO11-1G | Excelsior'31 JO11-3 | 3e kl. 14 | |
09:00 | 08.00 | Achilles '12 JO11-5 | Excelsior'31 JO11-4 | 4e kl. 12 | |
10:00 | 08.45 | Avanti W. JO11-5 | Excelsior'31 JO11-5 | 4e kl. 15 | |
Jongens onder 10 | |||||
Excelsior'31 JO10-1 | Vrij | Hfdkl. 6 | |||
Excelsior'31 JO10-2 | Vrij | 2e kl. 13 | |||
10:00 | 08.45 | HSC '21 JO10-1 | Excelsior'31 JO10-3 | 2e kl. 09 | |
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-4 | DETO JO10-2 | 2e kl. 16 | Frank Geerling jr |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO10-5 | Twenthe JO10-2 | 3e kl. 14 | Hasan al Jasem |
Excelsior'31 JO10-6 | Vrij | 3e kl. 18 | |||
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO10-7 | Juventa '12 JO10-2 | 3e kl. 14 | Silvo Nijhof |
Excelsior'31 JO10-8 | Vrij | 3e kl. 18 | |||
Jongens onder 9 | |||||
09:30 | Excelsior'31 JO9-1 | Tukkers De JO9-1 | Hfdkl. 07 | Martijn Nieuwenhuis | |
08:30 | Excelsior'31 JO9-2 | Holten JO9-1G | 2e kl. 11 | Arvid van de Maat | |
Jongens onder 8 | |||||
Excelsior'31 JO8-1 | Vrij | Hfdkl. 06 | |||
Meiden teams | |||||
11.00 | 10.15 | Excelsior'31 MO19-1 | TVC '28 MO19-1 | 2e kl. 05 | M. Schellevis |
Excelsior'31 MO17-1 | Vrij | 2e kl. 07 | |||
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 MO15-1 | OSC MO15-1 | Hfdkl. 01 | L.P. Meijer |
12:30 | 11.15 | SDC '12 MO15-1 | Excelsior'31 MO15-2 | 1e kl. 03 | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 MO13-1 | Sportclub Overdinkel MO13-1 | 1e kl. 3 | Che Zwijnenberg |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 MO13-2 | BWO MO13-2 | 2e kl. 10 | Niels Krommendijk |
10:30 | 09.30 | Colmschate MO13-1 | Excelsior'31 MO13-3 | 2e kl. 11 | |
09:45 | 08.30 | Quick '20 MO13-2 | Excelsior'31 MO13-4 | 3e kl 1 | |
Excelsior'31 MO11-1 | Vrij | 2e kl. 10 | |||
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 MO11-2 | Berghuizen MO11-2 | 2e kl. 09 | |
08:45 | 07.30 | UD W. JO9-3M | Excelsior'31 JO9-3M | 6e kl. 14 | |
08:30 | 07.30 | BWO JO9-4M | Excelsior '31 JO9-4M | 6e kl. 14 | |