Programma | Week 20-2019 | Excelsior'31 | |||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | Scheidsrechter |
Maandag 20 mei | |||||
19:00 | 17:45 | PH JO17-4 | Excelsior'31 JO17-5 | 4e kl.13 | |
18:45 | 18:15 | Excelsior'31 JO10-1 | Schalkhaar JO10-1 | Hfdkl. 6 | |
18:30 | 18:00 | Excelsior'31 MO13-2 | SDC '12 MO13-2 | 2e kl. 10 | |
Woensdag 15 mei | |||||
18:30 | 17:30 | TVO/Hoeve Vooruit JO13-1 | Excelsior'31 JO13-4 | 3e kl. 14 | |
18:30 | 17:30 | ATC '65 JO11-3 | Excelsior'31 JO11-4 | 4e kl. 12 | |
18:30 | 18:00 | Excelsior'31 JO11-5 | SVVN JO11-2G | 4e kl. 15 | |
19:30 | 18:15 | MVV '29 MO19-1 | Excelsior'31 MO19-1 | 2e kl. 05 |
|
Programma | Zaterdag | 18 mei 2019 | Excelsior'31 | ||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | Scheidsrechter |
Jongens onder 19 | |||||
12:05 | 09.30 | ACV JO19-1 | Excelsior'31 JO19-1 | 3e div. D | G.G. (George) Postma |
16:30 | 15.00 | Sportclub Deventer JO19-1 | Excelsior'31 JO19-2 | 2e kl. 12 | |
12:00 | 10.45 | Hulzense Boys JO19-2 | Excelsior'31 JO19-3G | 3e kl. 12 | |
14:30 | 13:30 | GFC JO19-2 | Excelsior'31 JO19-4 | 4e kl. 09 | |
Excelsior'31 JO19-5 | Vrij | 4e kl. 10 | |||
Jongens onder 17 | |||||
12:15 | 10.00 | Genemuiden SC JO17-1 | Excelsior'31 JO17-1 | 4e div. G | G. van Klompenburg |
12:45 | 12.00 | Excelsior'31 JO17-2 | Twenthe JO17-1 | 1e kl. 09 | S. (Seref) Bilgili |
12:30 | 11.30 | SVVN JO17-2 | Excelsior'31 JO17-3 | 3e kl. 17 | |
12:00 | 10.45 | Almen JO17-1G | Excelsior'31 JO17-4 | 4e kl. 15 | |
09:30 | 08.30 | SVVN JO17-3 | Excelsior'31 JO17-5 | 3e kl. 13 | |
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 JO17-6 | Go Ahead D. JO17-2 | 5e kl. 05 | Stefan van Losser |
Jongens onder 15 | |||||
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 JO15-1 | Rohda Raalte JO15-1G | 3e div. G | F.A. (Freek) Meulenbeld |
11:15 | 10.00 | Rood Zwart JO15-1 | Excelsior'31 JO15-2 | 1e kl. 08 | K. (Kaan) Altintas |
12:45 | 11.30 | Luctor Et Emergo JO15-3 | Excelsior'31 JO15-3 | 3e kl. 12 | |
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 JO15-4 | Juventa '12 JO15-2 | 4e kl. 14 | M. Achterkamp |
09:45 | 10.15 | Excelsior'31 JO15-5 | SP. Neede JO15-3G | 5e kl. 20 | Ruben van Horssen |
12:00 | 10.45 | Den Ham JO15-4 | Excelsior'31 JO15-6 | 5e kl. 09 | |
Jongens onder 14 | |||||
13:00 | 11.15 | Longa '30 JO14-1 | Excelsior'31 JO14-1 | 1e kl. 101 | |
11:15 | 10.30 | Excelsior'31 JO14-2 | RKSV JO14-1 | 2e kl. 201 | L.P. Meijer |
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 JO14-4 | Quick '20 JO14-3 | 2e kl. 201 | Michel Schellevis |
Jongens onder 13 | |||||
11:45 | 10.30 | Excelsior'31 JO13-1 | Drachtster Boys JO13-1 | 2e div. D | J.A.H. (Han) Pas |
10:30 | 09.00 | SJO JCO JO13-2 | Excelsior'31 JO13-2 | 2e kl. 10 | |
10:30 | 09.15 | PH JO13-2G | Excelsior'31 JO13-3 | 3e kl. 10 | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-4 | NEO JO13-3 | 3e kl. 09 | Arjan Huiskes |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-5 | Enter JO13-2G | 4e kl. 13 | M. Nieuwenhuis |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-6 | Oranje Nassau JO13-3 | 4e kl. 12 | Che Zwijnenberg |
09:00 | 07.45 | Rood Zwart JO13-3 | Excelsior'31 JO13-7 | 5e kl. 17 | |
Excelsior'31 JO13-8 | Vrij | 5e kl. 16 | |||
Excelsior'31 JO13-9 | Vrij | 5e kl. 12 | |||
Programma | Zaterdag | 18 mei 2019 | |||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | |
Jongens onder 11 | |||||
10:00 | 08.45 | Ruurlo JO11-1 | Excelsior'31 JO11-1 | Hfdkl. 06 | |
09:45 | 09.15 | Excelsior'31 JO11-2 | SVVN JO11-1G | 2e kl. 10 | Bas Voortman |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO11-3 | Twenthe JO11-1 | 3e kl. 14 | Arvid van de Maat |
11:15 | 10.15 | Borne JO11-1G | Excelsior'31 JO11-4 | 4e kl. 12 | |
Excelsior'31 JO11-5 | Vrij | 4e kl. 15 | |||
Jongens onder 10 | |||||
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-1 | Rohda R. JO10-1 | Hfdkl. 6 | Gerald Middelesch |
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-2 | BWO JO10-2 | 2e kl. 13 | Emre Oztürk |
10:45 | 09.30 | FC Winterswijk JO10-2G | Excelsior'31 JO10-3 | 2e kl. 09 | |
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-4 | Heracles avc JO10-4 | 2e kl. 16 | Matz van de Berg |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO10-5 | De Zweef JO10-2G | 3e kl. 14 | Niels Krommendijk |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO10-6 | De Tukkers JO10-1G | 3e kl. 18 | Chris Lassche |
10:15 | 09.15 | Juventa '12 JO10-3 | Excelsior'31 JO10-7 | 3e kl. 14 | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO10-8 | Stevo JO10-2 | 3e kl. 18 | Elias Alkhazar |
Jongens onder 9 | |||||
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO9-1 | Juventa '12 JO9-1 | Hfdkl. 07 | Leon Ligtenberg |
09:00 | 08.00 | DES JO9-1G | Excelsior'31 JO9-2 | 2e kl. 11 | |
Jongens onder 8 | |||||
08:45 | 07.45 | De Zweef JO8-1 | Excelsior'31 JO8-1 | Hfdkl. 06 | |
Meiden teams | |||||
10:00 | 09:15 | Excelsior'31 MO19-1 | DOS '37 MO19-1 | 2e kl. 05 | Hasan al Jasem |
12:30 | 11.15 | BWO MO17-1 | Excelsior'31 MO17-1 | 2e kl. 07 | |
11:00 | 09.30 | SJO FC Dalfsen MO15-1 | Excelsior'31 MO15-1 | Hfdkl. 01 | |
11:30 | 10.15 | Hengelo MO15-1 | Excelsior'31 MO15-2 | 1e kl. 03 | |
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 MO13-1 | Hellendoorn v.v. MO13-1 | 1e kl. 3 | Marik Bosch |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 MO13-2 | Oranje Nassau MO13-2 | 2e kl. 10 | Hasan al Jasem |
Excelsior'31 MO13-3 | Vrij | 2e kl. 11 | |||
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 MO13-4 | Hellendoorn v.v. MO13-2 | 3e kl 1 | Martijn Nieuwenhuis |
09:30 | 08.15 | Bruchterveld MO11-1 | Excelsior'31 MO11-1 | 2e kl. 10 | |
10:00 | 08.45 | Sparta E. MO11-2 | Excelsior'31 MO11-2 | 2e kl. 09 | |
08:30 | 07.30 | ATC '65 JO9-8M | Excelsior'31 JO9-3M | 6e kl. 14 | |
10:00 | 09.45 | FC Berghuizen JO9-3M | Excelsior '31 JO9-4M | 6e kl. 14 |
dinsdag 14 mei 2019 11:53 / Algemeen