Programma |
Week 21-2019 |
|
|
Excelsior'31 |
|
|
|
|
|
|
|
Aanvang |
Aanwezig |
Thuis team |
Uit team |
Comp. |
Scheidsrechter |
|
|
Maandag 20 mei |
|
|
|
19:00 |
17:45 |
GFC JO19-2 |
Excelsior'31 JO19-4 |
4e kl. 09 |
|
19:00 |
17:45 |
PH JO17-4 |
Excelsior'31 JO17-5 |
4e kl.13 |
|
19:00 |
17.45 |
Lemelerveld JO17-2 |
Excelsior'31 JO17-5 |
5e kl. 05 |
|
18:45 |
18:15 |
Excelsior'31 JO10-1 |
Schalkhaar JO10-1 |
Hfdkl. 6 |
|
18:30 |
18:00 |
Excelsior'31 MO13-2 |
SDC '12 MO13-2 |
2e kl. 10 |
|
|
|
Dinsdag 21 mei |
|
|
|
19:00 |
18:15 |
Excelsior '31 JO15-3 |
Berghuizen MO15-1 |
vriendsch. |
|
18:30 |
17:30 |
TVO/Hoeve Vooruit JO13-1 |
Excelsior'31 JO13-4 |
3e kl. 14 |
|
|
|
Woensdag 22 mei |
|
|
|
18:30 |
17:30 |
ATC '65 JO11-3 |
Excelsior'31 JO11-4 |
4e kl. 12 |
|
18:30 |
18:00 |
Excelsior'31 JO11-5 |
SVVN JO11-2G |
4e kl. 15 |
|
19:30 |
18:15 |
MVV '29 MO19-1 |
Excelsior'31 MO19-1 |
2e kl. 05 |
|
|
|
|
|
|
|
Programma | Zaterdag | 25 Mei 2019 | Excelsior'31 | ||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | Scheidsrechter |
Jongens onder 19 | |||||
11:30 | 10.15 | Excelsior'31 JO19-1 | DVS'33 Ermelo JO19-1 | 3e div. D | J. (Jordin) Brouwer |
Excelsior'31 JO19-2 | Vrij | 2e kl. 12 | |||
12:45 | 12.00 | Excelsior'31 JO19-3G | Luctor Et Emergo JO19-2 | 3e kl. 12 | L. Ligtenberg |
12:45 | 12.00 | Excelsior'31 JO19-4 | FC Eibergen JO19-4 | 4e kl. 09 | A. Huiskes |
14:30 | 13.15 | Quick '20 JO19-5 | Excelsior'31 JO19-5 | 4e kl. 10 | |
Jongens onder 17 | |||||
11:00 | 09.45 | Excelsior'31 JO17-1 | WVF JO17-1 | 4e div. G | P.H. (Paul) Haarman |
16:15 | 15.00 | Neede JO17-1 | Excelsior'31 JO17-2 | 1e kl. 09 | O.B. (Onur Berk) Tastan |
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 JO17-3 | Holten JO17-2 | 3e kl. 17 | M. Achterkamp |
10:45 | 10.00 | Excelsior'31 JO17-4 | Twenthe JO17-3 | 4e kl. 15 | Ruben van Horssen |
11:30 | 10.45 | Excelsior'31 JO17-5 | PH JO17-3 | 3e kl. 13 | Michel Schellevis |
14:30 | 13.30 | Markelo JO17-3 | Excelsior'31 JO17-6 | 5e kl. 05 | |
Jongens onder 15 | |||||
10:45 | 08.45 | HZVV JO15-1 | Excelsior'31 JO15-1 | 3e div. G | H.T.J. (Rick) Geven |
09:00 | 08.15 | Excelsior'31 JO15-2 | Quick '20 JO15-3 | 1e kl. 08 | M. (Maarten) te Walvaart |
10:00 | 09.15 | Excelsior'31 JO15-3 | De Zweef JO15-2 | 3e kl. 12 | Maureen Wellenberg |
12:30 | 11.30 | Markelo JO15-2G | Excelsior'31 JO15-4 | 4e kl. 14 | |
11:00 | 10.00 | SVVN JO15-3 | Excelsior'31 JO15-5 | 5e kl. 20 | |
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 JO15-6 | Vroomshoopse Boys JO15-5 | 5e kl. 09 | Bas Voortman |
Jongens onder 14 | |||||
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO14-1 | Lochem SP JO14-1 | 1e kl. 101 | Leon Ligtenberg |
11:15 | 09.45 | Quick '20 JO14-3 | Excelsior'31 JO14-2 | 2e kl. 201 | |
10:30 | 09.45 | RKSV JO14-1 | Excelsior'31 JO14-4 | 2e kl. 201 | |
Jongens onder 13 | |||||
10:30 | 09.00 | ATC'65 JO13-1 | Excelsior'31 JO13-1 | 2e div. D | A. (Adnan) Turunç |
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 JO13-2 | DES JO13-1 | 2e kl. 10 | Stefan van Losser |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-3 | DETO JO13-2G | 3e kl. 10 | Andries Siemerink |
10:00 | 09.00 | Hector JO13-1 | Excelsior'31 JO13-4 | 3e kl. 09 | |
10:00 | 08.45 | Vroomshoopse Boys JO13-3 | Excelsior'31 JO13-5 | 4e kl. 13 | |
09:30 | 08.15 | MVV '29 JO13-2 | Excelsior'31 JO13-6 | 4e kl. 12 | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-7 | Almelo JO13-2 | 5e kl. 17 | Hasan al Jasem |
11:30 | 10.30 | Juventa '12 JO13-4 | Excelsior'31 JO13-8 | 5e kl. 16 | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-9 | Twenthe JO13-1 | 5e kl. 12 | Luuk Geerling |
Programma | Zaterdag | 25 Mei 2019 | |||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | |
Jongens onder 11 | |||||
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 JO11-1 | Longa '30 JO11-1 | Hfdkl. 06 | Gerald Middelesch |
09:30 | 08.30 | NEO JO11-3 | Excelsior'31 JO11-2 | 2e kl. 10 | |
08:30 | 07.30 | PH JO11-2 | Excelsior'31 JO11-3 | 3e kl. 14 | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO11-4 | Markelo JO11-3 | 4e kl. 12 | Michiel Borghuis |
09:45 | 08.30 | La Premiëre JO11-2 | Excelsior'31 JO11-5 | 4e kl. 15 | |
Jongens onder 10 | |||||
08:30 | 07.30 | Heracles avc JO10-1 | Excelsior'31 JO10-1 | Hfdkl. 6 | |
08:45 | 07.45 | Den Ham JO10-2 | Excelsior'31 JO10-2 | 2e kl. 13 | |
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-3 | Markelo JO10-2 | 2e kl. 09 | Chris Lassche |
09:00 | 08.00 | Voorwaarts V. JO10-1 | Excelsior'31 JO10-4 | 2e kl. 16 | |
08:30 | 07.45 | Enter JO10-1 | Excelsior'31 JO10-5 | 3e kl. 14 | |
08:30 | 07.30 | DETO JO10-3 | Excelsior'31 JO10-6 | 3e kl. 18 | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO10-7 | Sportclub Rijssen JO10-1G | 3e kl. 14 | Nick Rouweler |
10:00 | 08.45 | TVC '28 JO10-3 | Excelsior'31 JO10-8 | 3e kl. 18 | |
Jongens onder 9 | |||||
08:30 | 07.30 | PH JO9-1 | Excelsior'31 JO9-1 | Hfdkl. 07 | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO9-2 | SJO JCO JO9-1G | 2e kl. 11 | Sem van de Willige |
Jongens onder 8 | |||||
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO8-1 | TVC '28 JO8-1 | Hfdkl. 06 | Silvo Nijhof |
Meiden teams | |||||
12:30 | 11.00 | Bergentheim MO19-1 | Excelsior'31 MO19-1 | 2e kl. 05 | |
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 MO17-1 | Juventa '12 MO17-1 | 2e kl. 07 | Hasan al Jasem |
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 MO15-1 | ESA MO15-1 | Hfdkl. 01 | Luit Meijer |
11:15 | 10.30 | Excelsior'31 MO15-2 | Tukkers De MO15-1 | 1e kl. 03 | Marik Bosch |
08:45 | 07.30 | ATC'65 MO13-1 | Excelsior'31 MO13-1 | 1e kl. 3 | |
11:00 | 09.45 | Losser MO13-1 | Excelsior'31 MO13-2 | 2e kl. 10 | |
12:00 | 10.45 | Sp. Deventer/FC RDC MO13-2 | Excelsior'31 MO13-3 | 2e kl. 11 | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 MO13-4 | Berghuizen MO13-3 | 3e kl 1 | |
09:45 | 09.15 | Excelsior'31 MO11-1 | Blauw Wit'66 MO11-1 | 2e kl. 10 | Emre Oztürk |
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 MO11-2 | Berghuizen MO11-3 | 2e kl. 09 | Max Kwintenberg |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO9-3M | BWO JO9-4M | 6e kl. 14 | Frank Geerling |
08:30 | 08.00 | Excelsior '31 JO9-4M | KOSC JO9-3M | 6e kl. 14 | Elias Alkhalaf |
zondag 19 mei 2019 22:35 / Algemeen