Programma | Zaterdag | 14 September 2019 | Excelsior'31 | ||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | Scheidsrechter |
Jongens onder 19 | |||||
14:30 | 13.15 | Excelsior'31 JO19-1 | Markelo JO19-1 | Beker | H. (Harry) Kamphuis |
14:45 | 13.45 | Enter JO19-1 | Excelsior'31 JO19-2 | Beker | |
12:45 | 12.00 | Excelsior'31 JO19-3G | Rood Zwart JO19-2 | Beker | Arjan Huiskes |
13:45 | 12.30 | De Esch JO19-2 | Excelsior'31 JO19-4 | Beker | |
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 JO19-5 | Bentelo JO19-2 | Beker | Andries Siemerink |
Jongens onder 17 | |||||
11:00 | 09.45 | Excelsior'31 JO17-1 | Ruurlo JO17-1 | Beker | H. (Hans) Fokkert |
12:45 | 12.00 | Excelsior'31 JO17-2 | De Esch JO17-1 | Beker | Dinand Busscher |
11:15 | 10.30 | Excelsior'31 JO17-3 | Hulzense Boys JO17-2 | Beker | Leon Ligtenberg |
12:30 | 11.30 | Holten JO17-2 | Excelsior'31 JO17-4 | Beker | |
12:45 | 11.45 | Hector JO17-2 | Excelsior'31 JO17-5 | Beker | |
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 JO17-6 | Twenthe JO17-4 | Beker | Mans Achterkamp |
12:15 | 11.15 | s.v. Rijssen JO17-1 | Excelsior'31 JO17-7 | Beker | |
Jongens onder 15 | |||||
11:00 | 09.15 | Achilles '12 JO15-1 | Excelsior'31 JO15-1 | Beker | H.J. (Henk-Jan) Abbink |
11:15 | 10.30 | Excelsior'31 JO15-2 | Markelo JO15-1 | Beker | Hasan al Jasem |
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 JO15-3 | De Zweef JO15-2 | Beker | Marik Bosch |
13:15 | 12.00 | Juventa '12 JO15-4 | Excelsior'31 JO15-4 | Beker | |
10:45 | 10.00 | Sportclub Rijssen JO15-1 | Excelsior'31 JO15-5 | Beker | |
Jongens onder 14 | |||||
10:30 | 09.15 | PH JO14-1 | Excelsior'31 JO14-1 | Beker | |
09:00 | 08.15 | Excelsior'31 JO14-2 | Hector JO14-1 | Beker | Ruben van Horssen |
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 JO14-3 | Wilhelminaschool JO14-1 | Beker | Luit Meijer |
09:30 | 08.15 | Oranje Nassau JO14-2 | Excelsior'31 JO14-4 | Beker | |
Jongens onder 13 | |||||
09:45 | 08.45 | Excelsior'31 JO13-1 | Vroomshoopse Boys JO13-1 | Beker | |
11:15 | 10.15 | Enter JO13-1 | Excelsior'31 JO13-2 | Beker | |
08:45 | 07.45 | Markelo JO13-2G | Excelsior'31 JO13-3 | Beker | |
11:15 | 10.00 | SDOL JO13-1 | Excelsior'31 JO13-4 | Beker | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-5 | Hulzense Boys JO13-2 | Beker | Stefan van Losser |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-6 | Rood Zwart JO13-2 | Beker | Che Zwijnenberg |
09:00 | 08.00 | Enter Vooruit JO13-2 | Excelsior'31 JO13-7 | Beker | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-8 | Holten JO13-3 | Beker | Niels Krommendijk |
Programma | Zaterdag | 14 september 2019 | |||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | |
Jongens onder 11 | |||||
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 JO11-1 | Twenthe JO11-1 | Beker | Gerald Middelesch |
09:30 | 08.30 | Enter Vooruit JO11-1 | Excelsior'31 JO11-2 | Beker | |
09:45 | 09.15 | Excelsior'31 JO11-3 | Vroomshoopse Boys JO11-4 | Beker | Nick Rouweler |
09:00 | 08.00 | DES JO11-4 | Excelsior'31 JO11-4 | Beker | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO11-5 | Oranje Nassau JO11-5 | Beker | Leon Ligtenberg |
11:00 | 09.45 | Witkampers JO11-2 | Excelsior'31 JO11-6 | Beker | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO11-7 | Oranje Nassau JO11-4 | Beker | Hasan al Jasem |
Jongens onder 10 | |||||
10:00 | 09.00 | Twenthe JO10-1 | Excelsior'31 JO10-1 | Beker | |
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-2 | Bon Boys JO10-3G | Beker | Arvid van de Maat |
08:45 | 08.00 | Enter Vooruit JO10-2 | Excelsior'31 JO10-3 | Beker | |
10:00 | 08.45 | ABS JO10-3 | Excelsior'31 JO10-4 | Beker | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO10-5 | Lemelerveld JO10-3 | Beker | Bram Meinders |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO10-6 | ASV '57 JO10-2 | Beker | Martijn Nieuwenhuis |
09:30 | 08.45 | s.v. Rijssen JO10-2 | Excelsior'31 JO10-7 | Beker | |
08:30 | 07.30 | Tubantia JO10-4 | Excelsior'31 JO10-8 | Beker | |
Jongens onder 9 | |||||
09:30 | 08.30 | De Zweef JO9-1 | Excelsior'31 JO9-1 | Beker | |
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO9-2 | Enter Vooruit JO9-1G | Beker | Silvo Nijhof |
Jongens onder 8 | |||||
Excelsior'31 JO8-1 | Vrij | Beker | |||
Meiden teams | |||||
14:30 | 13.30 | Enter Vooruit VR1 | Excelsior'31 VR1 | Beker | |
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 MO19-1 | ST: GFC/Twenthe MO19-2 | Beker | Maureen Wellenberg |
14:15 | 13.00 | Markelo MO17-1 | Excelsior'31 MO17-1 | Beker | |
09:00 | 07.45 | Hellendoorn v.v. MO15-1 | Excelsior'31 MO15-1 | Beker | |
12:45 | 11.30 | Oranje Nassau MO15-1 | Excelsior'31 MO15-2 | Beker | |
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 MO15-3 | Enter Vooruit MO15-1 | Beker | John Grolle |
09:30 | 08.15 | ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 | Excelsior'31 MO13-1 | Beker | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 MO13-2 | SVZW MO13-1 | Beker | Sem van de Willige |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 MO13-3 | Oranje Nassau MO13-1 | Beker | Frank Geerling jr |
09:45 | 08.30 | Hellendoorn v.v. MO11-2 | Excelsior'31 MO11-1 | Beker | |
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 MO11-2 | SVZW MO11-1 | Beker | Elias Alkhalaf |
09:30 | 08.30 | Enter Vooruit MO11-1 | Excelsior'31 MO11-3 | Beker | |
10:30 | 09.30 | Holten JO9-3M | Excelsior'31 JO9-3M | Beker | |
10:25 | 10.00 | Excelsior '31 JO9-4M | ATC'65 JO9-7M | Beker | Bjorn van de Dijk |