Programma | Zaterdag | 11 Januari 2020 | Excelsior'31 | ||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | Scheidsrechter |
Jongens onder 19 | |||||
14.45 | 12.30 | URK JO19-1 | Excelsior'31 JO19-1 | oefen | |
Excelsior'31 JO19-2 | Vrij | ||||
12.45 | 12.00 | Excelsior'31 JO19-3 | Enter Vooruit JO19-2 | oefen | Andries Siemerink |
Excelsior'31 JO19-4 | Vrij | ||||
Excelsior'31 JO19-5 | Vrij | ||||
Jongens onder 17 | |||||
12.45 | 11.30 | Excelsior'31 JO17-1 | Wijhe '92 JO17-1 | oefen | Arjan Huiskes |
Excelsior'31 JO17-2 | Vrij | ||||
11.00 | 10.15 | Excelsior'31 JO17-3 | Colmschate JO17-2 | oefen | Leon Ligtenberg |
Excelsior'31 JO17-4 | Vrij | ||||
10.45 | 09.45 | Enter Vooruit JO17-2 | Excelsior'31 JO17-5 | oefen | |
Excelsior'31 JO17-6 | Vrij | ||||
Excelsior'31 JO17-7 | Vrij | ||||
Jongens onder 15 | |||||
Excelsior'31 JO15-1 | Vrij | ||||
09.45 | 09.00 | Excelsior'31 JO15-2 | Colmschate JO15-1 | oefen | Stefan van Losser |
09.00 | 08.00 | Enter Vooruit JO15-2 | Excelsior'31 JO15-3 | oefen | |
Excelsior'31 JO15-4 | Vrij | ||||
Excelsior'31 JO15-5 | Vrij | ||||
Jongens onder 14 | |||||
Excelsior'31 JO14-1 | Vrij | ||||
Excelsior'31 JO14-2 | Vrij | ||||
Excelsior'31 JO14-3 | Vrij | ||||
Excelsior'31 JO14-4 | Vrij | ||||
Jongens onder 13 | |||||
Excelsior'31 JO13-1 | toernooi CSV Apeldoorn | oefen | |||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-2 | Colmschate JO13-1 | oefen | Sem van de Willige |
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-3 | Enter Vooruit JO13-1 | oefen | Hasem al Jasem |
11.00 | 09.45 | Colmschate JO13-2 | Excelsior'31 JO13-4 | oefen | |
Excelsior'31 JO13-5 | Vrij | ||||
Excelsior'31 JO13-6 | Vrij | ||||
Excelsior'31 JO13-7 | Vrij | ||||
Excelsior'31 JO13-8 | Vrij | ||||
Programma | Zaterdag | 11 Januari 2020 | |||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | |
Jongens onder 11 | |||||
Excelsior'31 JO11-1 | Toernooi Twenthe Goor | oefen | |||
09.45 | 09.00 | Excelsior'31 JO11-2 | Enter Vooruit JO11-1 | oefen | Thomas Averesch |
09.30 | 08.30 | Colmschate JO11-3 | Excelsior'31 JO11-3 | oefen | |
Excelsior'31 JO11-4 | Excelsior'31 JO11-4 | ||||
Excelsior'31 JO11-5 | Excelsior'31 JO11-5 | ||||
Excelsior'31 JO11-6 | Excelsior'31 JO11-6 | ||||
08.45 | 08.00 | Enter Vooruit JO11-2 | Excelsior'31 JO11-7 | oefen | |
Jongens onder 10 | |||||
09.30 | 08.30 | Colmschate JO10-1 | Excelsior'31 JO10-1 | oefen | |
10.00 | 09.15 | Enter Vooruit JO10-1 | Excelsior'31 JO10-2 | oefen | |
Excelsior'31 JO10-3 | Excelsior'31 JO10-3 | ||||
Excelsior'31 JO10-4 | Excelsior'31 JO10-4 | ||||
Excelsior'31 JO10-5 | Excelsior'31 JO10-5 | ||||
Excelsior'31 JO10-6 | Excelsior'31 JO10-6 | ||||
Excelsior'31 JO10-7 | Excelsior'31 JO10-7 | ||||
Excelsior'31 JO10-8 | Excelsior'31 JO10-8 | ||||
Jongens onder 9 | |||||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 JO9-1 | Colmschate JO9-1 | oefen | Fleur Paalman |
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 JO9-2 | Colmschate JO9-2 | oefen | Eline Nieuwenhuis |
Jongens onder 8 | |||||
Excelsior'31 JO8-1 | Excelsior'31 JO8-1 | Hfdkl. 06 | |||
Meiden teams | |||||
12.45 | 12.00 | Excelsior '31 VR 1 | Wilhelminaschool VR 1 | oefen | Erik Borghuis |
Excelsior'31 MO19-1 | Vrij | ||||
Excelsior'31 MO17-1 | Vrij | ||||
11.15 | 10.30 | Excelsior'31 MO15-1 | SDV Barneveld MO15-1 | Hfdkl. 01 | Gerald Middelesch |
Excelsior'31 MO15-2 | Toernooi Rigtersbleek | oefen | |||
Excelsior'31 MO15-3 | Vrij | ||||
Excelsior'31 MO13-1 | Vrij | ||||
10.30 | 09.15 | DVV DAVO MO13-1 | Excelsior'31 MO13-2 | oefen | |
Excelsior'31 MO13-3 | Vrij | ||||
08.45 | 08.00 | Enter Vooruit MO11-1 | Excelsior'31 MO11-1 | oefen | |
Excelsior'31 MO11-2 | Vrij | ||||
Excelsior'31 MO11-3 | Vrij | ||||
Excelsior'31 JO9-3M | Vrij | ||||
Excelsior'31 JO9-4M | Vrij |