Programma | Zaterdag | 8 Februari 2020 | Excelsior'31 | ||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | Scheidsrechter |
Jongens onder 19 | |||||
15:00 | 12.45 | ST FC Meppel/Alcides JO19-1 | Excelsior'31 JO19-1 | 3e div. D | M. (Marouan) Achammachi |
14:30 | 13.15 | ABS JO19-1 | Excelsior'31 JO19-2 | 2e kl. 6 | |
14:30 | 13.15 | Sc. Overwetering JO19-2 | Excelsior'31 JO19-3G | 4e kl. 14 | |
12:45 | 12.00 | Excelsior'31 JO19-4 | HHC Hardenberg JO19-3 | 4e kl. 13 | Andries Siemerink |
12:45 | 12.00 | Excelsior'31 JO19-5 | SJO FC Dalfsen JO19-3 | 4e kl. 13 | Leon Ligtenberg |
Jongens onder 17 | |||||
11:00 | 10.00 | Excelsior'31 JO17-1 | Rohda Raalte JO17-1G | Hf.kl. 05 | J. (Johan) Schwarte |
12:45 | 12.00 | Excelsior'31 JO17-2 | GFC JO17-1 | 2e kl. 09 | Arjan Huiskes |
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 JO17-3 | Blauw Wit'66 JO17-2 | 3e kl. 11 | Mans Achterkamp |
13:00 | 11.45 | Almelo JO17-1G | Excelsior'31 JO17-4 | 4e kl. 12 | |
13:15 | 12.00 | De Zweef JO17-2G | Excelsior'31 JO17-5 | 4e kl. 12 | |
12:45 | 12.00 | Excelsior'31 JO17-6 | Hulzense Boys JO17-2 | 4e kl. 13 | Ruben van Horssen |
Jongens onder 15 | |||||
09:45 | 08.45 | Excelsior'31 JO15-1 | Emmen JO15-1 | 3e div. G | J.M. (Jos) Lansink |
09:00 | 08.15 | Excelsior'31 JO15-2 | Blauw Wit'66 JO15-1 | 1e kl. 1 | Michel Schellevis |
13:30 | 12.15 | Hengelo JO15-1 | Excelsior'31 JO15-3 | 3e kl. 11 | |
11:15 | 10.30 | Excelsior'31 JO15-4 | Hulzense Boys JO15-2 | 4e kl. 02 | Philip van Horssen |
10:15 | 09.00 | ATC'65 JO15-5 | Excelsior'31 JO15-5 | 4e kl. 13 | |
Jongens onder 14 | |||||
10:30 | 09.15 | PH JO14-1 | Excelsior'31 JO14-1 | 1e kl. 03 | |
11:00 | 10.00 | Enter Vooruit JO14-1 | Excelsior'31 JO14-2 | 4e kl. 3 | |
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 JO14-3 | DOS '37 JO14-1 | 4e kl. 3 | Andries Siemerink |
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 JO14-4 | Marienheem JO14-1 | 5e kl. 5 | Matthijs Baan |
Jongens onder 13 | |||||
10:00 | 08.00 | DZC'68 JO13-1G | Excelsior'31 JO13-1 | 2e div. D | O.A.G.M. (Walter) Hartjes |
Excelsior'31 JO13-2 | Vrij | 1e kl. 08 | |||
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-3 | BWO JO13-3 | 3e kl. 08 | Marc Nieuwenhuis |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-4 | De Zweef JO13-2 | 3e kl. 10 | Hasan al Jasem |
09:15 | 08.00 | Marienberg JO13-1G | Excelsior'31 JO13-5 | 4e kl. 10 | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-6 | DOS '37 JO13-2G | 5e kl. 09 | Martijn Nieuwenhuis |
11:30 | 10.30 | Bon Boys JO13-3 | Excelsior'31 JO13-7 | 5e kl. 10 | |
11:00 | 10.00 | Witkampers JO13-3G | Excelsior'31 JO13-8 | 5e kl. 11 | |
Programma | Zaterdag | 8 Februari 2020 | |||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | |
Jongens onder 11 | |||||
10:00 | 09.00 | Markelo JO11-1 | Excelsior'31 JO11-1 | Hfdkl. 08 | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO11-2 | Holten JO11-1 | 1e kl. 09 | Bryan Averesch |
09:30 | 08.30 | Blauw Wit'66 JO11-1G | Excelsior'31 JO11-3 | 3e kl. 13 | |
09:45 | 09.15 | Excelsior'31 JO11-4 | SVZW JO11-2 | 4e kl. 12 | Wout van Brussel |
08:30 | 07.30 | Vroomhoopse Boys JO11-3 | Excelsior'31 JO11-5 | 3e kl. 13 | |
11:00 | 10.30 | Excelsior'31 JO11-6 | Heracles avc JO11-4G | 4e kl. 12 | Matz van de Berg |
11:00 | 10.30 | Excelsior'31 JO11-7 | Enter JO11-3 | 5e kl. 12 | Elias Alkalaf |
Jongens onder 10 | |||||
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-1 | FC Winterswijk JO10-1 | Hfdkl. 08 | Silvo Nijhof |
09:45 | 08.45 | Heracles avc JO10-2 | Excelsior'31 JO10-2 | 2e kl. 03 | |
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-3 | PH JO10-3 | 5e kl. 04 | Che Zwijnenberg |
09:45 | 08.45 | Heracles avc JO10-6G | Excelsior'31 JO10-4 | 6e kl. 04 | |
08:30 | 07.30 | NEO JO10-1 | Excelsior'31 JO10-5 | 5e kl. 04 | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO10-6 | Witkampers JO10-2 | 5e kl. 06 | Elias Alkalaf |
08:45 | 09.00 | Enter Vooruit JO10-2 | Excelsior'31 JO10-7 | 4e kl. 06 | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO10-8 | Achilles '12 JO10-3 | 5e kl. 06 | Sem Baan |
Jongens onder 9 | |||||
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO9-1 | De Zweef JO9-2 | Hfdkl. 04 | Sem Hartgerink |
10:30 | 09.00 | Heino JO9-1 | Excelsior'31 JO9-2 | 2e kl. 04 | |
Jongens onder 8 | |||||
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO8-1 | Rohda R. JO8-1 | Hfdkl. 08 | Justin Jansen |
Meiden teams | |||||
12:45 | 12.00 | Excelsior'31 VR1 | Blauw Wit'66 VR2 | 5e kl. 03 | John Grolle |
12:45 | 12.00 | Excelsior'31 MO19-1 | Zenderen V./BZSV MO19-1 | 2e kl. 4 | Gerald Middelesch |
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 MO17-1 | Raalte MO17-1 | 1e kl. 2 | Sem van de Willige |
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 MO15-1 | Avanti W. MO15-1 | Hfdkl. 1 | Hasan al Jasem |
11:15 | 10.30 | Excelsior'31 MO15-2 | MVV '29 MO15-1 | 1e kl. 1 | Luit Meijer |
10:00 | 08.30 | ST: Socii/Vorden MO15-1 | Excelsior'31 MO15-3 | 2e kl. 01 | |
11:15 | 10.00 | BWO MO13-1 | Excelsior'31 MO13-1 | 1e kl. 4 | |
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 MO13-2 | BWO MO13-3 | 2e kl. G | Sem van de Willige |
10:30 | 10.00 | Excelsior'31 MO13-3 | DEO MO13-1 | 3e kl. 04 | Teun Veeneklaas |
08:45 | 08.00 | Excelsior'31 MO11-1 | Juventa '12 MO11-2 | 1e kl. A | Niels Krommendijk |
09:45 | 09.15 | Excelsior'31 MO11-2 | KOSC MO11-1 | 2e kl. I | Nick Rouweler |
08:45 | 07.45 | Enter Vooruit MO11-1 | Excelsior'31 MO11-3 | 2e kl. I | |
09:45 | 08.30 | Colmschate JO9-5M | Excelsior'31 JO9-3M | 6e kl. 02 | |
Excelsior'31 JO9-4M | Vrij | 6e kl. 02 | |||