Jongens onder 13 | |||||
9:45 | 08.45 | Excelsior'31 JO13-1 | Schalkhaar JO13-1 | Comp. | S.H. (Sam) Holterman |
10:00 | 08.45 | BWO JO13-1 | Excelsior'31 JO13-2 | Comp. | |
8:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-3 | Hulzense Boys JO13-1 | Comp. | Martijn Dennekamp |
11:00 | 10.00 | Holten JO13-2JM | Excelsior'31 JO13-4 | Comp. | |
9:30 | 08.30 | SVVN JO13-2 | Excelsior'31 JO13-5 | Comp. | |
10:30 | 09.15 | PH JO13-3JM | Excelsior'31 JO13-6 | Comp. | |
8:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-7 | Avanti W. JO13-4 | Comp. | Roy van Schooten |
11:30 | 10.15 | Bon Boys JO13-3 | Excelsior'31 JO13-8 | Comp. | |
13:00 | 11.45 | Bornerbroek JO13-1 | Excelsior'31 JO13-9 | Comp. | |
8:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-10 | SVVN JO13-3 | Comp. | Nout ten Brinke |
Programma | Zaterdag | 27 november 2021 | |||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | |
Jongens onder 11 | |||||
11:15 | 10.00 | Bornerbroek JO11-1 | Excelsior'31 JO11-1 | Comp. | |
8:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO11-2 | De Zweef JO11-2 | Comp. | Marc Nieuwenhuis |
9:45 | 09.15 | Excelsior'31 JO11-3 | Blauw Wit'66 JO11-1 | Comp. | Ruben van Horssen |
10:15 | 09.00 | DES JO11-3JM | Excelsior'31 JO11-4 | Comp. | |
8:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO11-5 | Lemelerveld JO11-2 | Comp. | Melanie Stinissen |
10:00 | 08.45 | Marienberg JO11-2JM | Excelsior'31 JO11-6 | Comp. | |
Jongens onder 10 | |||||
9:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-1 | SDC '12 JO10-1 | Comp. | |
8:30 | 07.30 | Lochem SP JO10-2 | Excelsior'31 JO10-2 | Comp. | |
9:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-3 | Broekland JO10-1 | Comp. | Pepijn Borkent |
Excelsior'31 JO10-4 | Vrij | Comp. | |||
9:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-5 | De Zweef JO10-4JM | Comp. | Silvo Nijhof |
8:30 | 07.30 | Hellendoorn v.v. JO10-2JM | Excelsior'31 JO10-6 | Comp. | |
Jongens onder 9 | |||||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 JO9-1 | NEO JO9-2 | Comp. | Lode van Losser |
08.30 | 07.30 | Oranje Nassau JO9-2 | Excelsior'31 JO9-2 | Comp. | |
Jongens onder 8 | |||||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 JO8-1 | NEO JO8-1 | Comp. | Bas Dommerholt |
Meiden teams | |||||
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 VR1 | Losser VR2 | Comp. | |
14:30 | 13.45 | Excelsior'31 VR2 | Marienberg VR2 | Comp. | |
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 MO19-1 | Lochem SP MO19-1 | Comp. | Maureen Wellenberg |
13:45 | 12.00 | OSC MO17-1 | Excelsior'31 MO17-1 | Comp. | |
9:45 | 09.00 | Excelsior'31 MO17-2 | GFC MO17-2 | Comp. | |
9:00 | 08.15 | Excelsior'31 MO15-1 | Oranje Nassau MO15-1 | Comp. | Che Zwijnenberg |
12:15 | 11.00 | SVO Twickel MO15-1 | Excelsior'31 MO15-2 | Comp. | |
10:00 | 08.45 | Oranje Nassau MO13-1 | Excelsior'31 MO13-1 | Comp. | |
8:30 | 08.00 | Excelsior'31 MO13-2 | Enter MO13-1 | Comp. | Esmee Wessels |
8:45 | 07.15 | TVC '28 MO13-1 | Excelsior'31 MO13-3 | Comp. | |
10:00 | 08.30 | Sportclub Overdinkel MO11-1 | Excelsior'31 MO11-1 | Comp. | |
Excelsior'31 MO11-2 | Excelsior'31 MO11-2 | Comp. | |||
8:30 | 08.00 | Excelsior'31 MO10-1 | DETO JO10-3JM | Comp. | Milan Ligtenberg |
8:45 | 08.00 | Enter Vooruit JO9-2JM | Excelsior'31 MO9-1 | Comp. |