Trainers selectieteams jeugd seizoen 2022/23

Foto bij Trainers selectieteams jeugd seizoen 2022/23

Trainers selectieteams jeugd seizoen 2022/23

De trainers voor de selectieteams van de jeugd opleiding zijn met de komst van Thom Dekker(23) als trainer voor 14-1 ingevuld. Als technische commissie zijn we blij met ons kader voor het komende seizoen. 

In een reactie gaf Thom aan: 

Na drie jaar actief te zijn geweest als trainer bij diverse jeugdelftallen van SVZW wilde ik graag een stap hogerop zetten. Als KNVB-scheidsrechter kwam ik regelmatig bij Excelsior’31 en mocht ik ondervinden wat voor warme club dit is. Aan de gesprekken met Marcel Borkent en Martijn Dennekamp hield ik een goed gevoel over. Plezier en ambitie zijn twee kernwaarden bij Excelsior’31, dat vind ik als trainer erg belangrijk. Ik kijk er naar uit om komend seizoen samen met de JO14-1 iets moois neer te zetten.

Voor de 17-2 selectie is Egbert Paalman aangesteld als trainer. 

Egbert Paalman is eerder trainer geweest binnen de opleiding en staat bekend om zijn herkenbare speelstijl en het smeden van een hecht team. De club is meer dan tevreden met zijn terugkeer.

Voor de 9-2 zijn Milan Borkent en Maarten Nieuwenhuis benaderd. We zijn blij dat deze twee exponenten uit onze jeugdopleiding bereid zijn om de kernwaarden en spelprincipes over te brengen op één onze onze jongste jeugdteams. Daar wordt immers een erg belangrijke basis gelegd!

Het trainerskorps voor volgend seizoen is daarmee rond en ziet er als volgt uit:

023-1 Mats Timmerman 
019-1 Lourens Smids 
017-1 John Lubbers 
17-2  Egbert Paalman 
015-1 Pim Weijers 
014-1 Thom Dekker 
013-1 Erwin Leurink 
012-1 Sander Kastenberg 
011-1 Matthijs Zandvoort 
011-2  Tjerja Knaken 
010-1 Jan Spenkelink en Harald Danneberg 
010-2 Bryan Averesch en Peter Wesselink 
09-1 Ricardo Klaver 
09-2 Milan Borkent en Maarten Nieuwenhuis 
08-1 Yunus Ozturk

We zijn als club nog steeds op zoek naar grensrechters voor onze jeugdopleiding, bij belangstelling neem dan contact op met Martijn Dennekamp.

Met sportieve groet 

De technische commissie van Excelsior 31
 

Kalender icoon zondag 12 juni 2022 12:54 / Algemeen

Gerelateerd nieuws

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers