Programma | Zaterdag | 29 Oktober 2022 | Excelsior'31 | ||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | Scheidsrechter |
Jongens onder 19 | |||||
12.30 | 10.45 | F.C. Ommen JO19-1 | Excelsior'31 JO19-1 | ||
12.30 | 11.15 | Hellendoorn JO19-2 | Excelsior'31 JO19-2 | ||
12.45 | 12.00 | Excelsior'31 JO19-3 | SV Rijssen JO19-1 | Leon Ligtenberg | |
12.00 | 10.45 | GFC JO19-1 | Excelsior'31 JO19-4 | ||
12.45 | 12.00 | Excelsior'31 JO19-5 | Rood Zwart JO19-3 | Sem van de Willige | |
Jongens onder 17 | |||||
12.00 | 10.30 | Sparta E. JO17-1 | Excelsior'31 JO17-1 | ||
12.45 | 12.00 | Excelsior'31 JO17-2 | Stevo JO17-1 | ||
11.00 | 10.15 | Excelsior'31 JO17-3 | Juventa '12 JO17-2 | Stephan van Losser | |
14.30 | 13.30 | Twenthe JO17-2 | Excelsior'31 JO17-4 | ||
11.00 | 10.15 | Excelsior'31 JO17-5 | Holten JO17-2 | John Grolle | |
14.30 | 13.30 | Enter JO17-2 | Excelsior'31 JO17-6 | ||
Jongens onder 15 | |||||
09.45 | 08.45 | Excelsior'31 JO15-1 | WVF JO15-1 | J. Schwarte | |
09.45 | 09.00 | Excelsior'31 JO15-2 | Enter JO15-2 | Che Zwijnenberg | |
10.30 | 09.30 | De Zweef JO15-2 | Excelsior'31 JO15-3 | ||
Jongens onder 14 | |||||
Excelsior'31 JO14-1 | Vrij | ||||
09.45 | 09.00 | Excelsior'31 JO14-2 | Rohda Raalte JO14-4 | Nout ten Brinke | |
13.15 | 12.00 | Colmschate '33 JO14-1 | Excelsior'31 JO14-3 | ||
11.15 | 10.30 | Excelsior'31 JO14-4 | SJO Dalfsen JO14-3 | Esmee Wessels | |
11.30 | 10.15 | UD Weerselo JO14-1 | Excelsior'31 JO14-5 | ||
Jongens onder 13 | |||||
11.30 | 10.00 | Bon Boys JO13-1 | Excelsior'31 JO13-1 | ||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-2 | Enter Vooruit JO13-1 J/M | Arjan Huiskes | |
09.00 | 08.00 | Enter Vooruit JO13-2 | Excelsior'31 JO13-3 | ||
09.30 | 08.15 | SJO Uno '21 JO13-2 | Excelsior'31 JO13-4 | ||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-5 | PH JO13-3 JM | Marc Nieuwenhuis | |
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-6 | NEO JO13-4 | Melvin Heuvelman | |
Excelsior'31 JO13-7 | Vrij | ||||
11.00 | 09.45 | NEO JO13-6 | Excelsior'31 JO13-8 | ||
Jongens onder 12 | |||||
09.45 | 09.00 | Excelsior'31 JO12-1 | Heeten JO12-1 JM | Roy van Schooten | |
Jongens onder 11 | |||||
11.00 | 09.45 | BWO JO11-1 | Excelsior'31 JO11-1 | ||
10.00 | 08.45 | Rohda Raalte JO11-1 | Excelsior'31 JO11-2 | ||
10.00 | 08.45 | De Tukkers JO11-1 JM | Excelsior'31 JO11-3 | ||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 JO11-4 | Blauw Wit '66 JO11-3 | David Middag | |
09.45 | 09.15 | Excelsior'31 JO11-5 | Markelo JO11-2 | ||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 JO11-6 | Delden JO11-1 | Stijn Ligtenberg | |
08.30 | 07.30 | Hulzense Boys JO11-2 | Excelsior'31 JO11-7 | ||
Jongens onder 10 | |||||
08.30 | 07.30 | De Zweef JO10-2 | Excelsior'31 JO10-1 | ||
09.30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-2 | SVZW JO10-1 | ||
09.30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-3 | Hellendoorn JO10-2 | ||
09.30 | 08.30 | Blauw Wit '66 JO1-1 | Excelsior'31 JO10-4 | ||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 JO10-5 | GFC JO10-2 JM | Julian Kurtdili | |
09.30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-6 | Markelo JO10-2 | ||
09.00 | 08.00 | GFC JO10-1 | Excelsior'31 JO10-7 | ||
Jongens onder 9 | |||||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 JO9-1 | NEO JO9-2 | Jody Brinkman | |
08.30 | 07.30 | Sp Deventer JO9-1 | Excelsior'31 JO9-2 | ||
Jongens onder 8 | |||||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 JO8-1 | Sp Lochem JO8-1 | Corné Bouwhuis | |
Meiden teams | |||||
11.00 | 10.15 | Excelsior'31 VR1 | DOS '37 VR1 | Maureen Wellenberg | |
15.15 | 13.30 | FC Winterswijk VR2 | Excelsior'31 VR2 | ||
12.00 | 10.45 | Hellendoorn MO20-1 | Excelsior'31 MO20-1 | ||
12.30 | 11.15 | Helios/Schalkhaar MO17-1 | Excelsior'31 MO17-1 | ||
08.30 | 07.30 | HHC-Hardenberg MO15-1 | Excelsior'31 MO15-1 | ||
11.15 | 10.30 | Excelsior'31 MO15-2 | Rohda Raalte MO15-2 | ||
09.45 | 09.00 | Excelsior'31 MO15-3 | Lochem MO15-1 (9-tal) | Maura Voortman | |
10.00 | 09.00 | Juvenat'12/SVZW MO13-1 | Excelsior'31 MO13-1 | ||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 MO13-2 | Juventa/SVZW MO13-3 | ||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 MO13-3 | NEO MO13-2 | ||
11.00 | 10.00 | Excelsior'31 MO11-1 | Rietmolen/Lochuizen JO11-1 JM | Marc Nieuwenhuis | |
11.00 | 10.30 | Excelsior'31 MO11-2 | ATC 65 MO11-1 | ||
08.30 | 08.00 | Excelsior'31 MO10-1 | De Zweef JO10-4 JM |